What's happening?

Co przyniesie jutro - ONLINE CAŁY FILM

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 338

Co przyniesie jutro

Co przyniesie jutro - online

Oct. 03, 2019United Kingdom100 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Gdzie oglądać online cały film Co przyniesie jutro?

Film Co przyniesie jutro to autobiograficzny dramat Williama Nicholsona. Pokorny mężczyzna o imieniu Edward opuszcza swoją żonę Grace. Grace reaguje na to bardzo źle i emocjonalnie. Nie chce uwierzyć w to co się właśnie stało. Dowiadujemy się wszystkiego na temat małżeństwa i rodziny. Jak możecie się domyślić, zostawia żonę dla młodszej kobiety. Moim zdaniem to fascynujący spektakl, ale Grace jest zbyt zdystansowana. Nawet, jeśli rozpoznasz jej desperację w obliczu porzucenia, nawet jeśli sam przeżyłeś wersję tej desperacji.  Szczerze powiem, że ciężko mi się ogląda takie filmy, zdecydowanie wolę coś gangsterskiego. Wydaje mi się, że nawet slaby film Totem może okazać się w tym wypadku lepszym rozwiązaniem na wieczorną nudę.

Bardzo źle się ogląda koniec dobrego małżeństwa na ekranie. To niepokojące drobne szczegóły na temat tego, co może stać się i w realnym życiu. Często się tak zdarza, że albo partnerka zostawia męża dla młodszego albo bogatszego mężczyzny. W drugą stronę działa tak samo. Mężczyźni zostawiają swoje żony dla tych młodszych, które lecą głównie na kasę. W filmie Co przyniesie jutro otrzymaliśmy bardzo dobrze znaną konfigurację. Scena jest przygotowana na zawzięte kłótnie i niechlujne rozwikłania. Nicholson nie nadaje filmowi specyficzności i głębi emocjonalnej do jakich nas przyzwyczaił. Czasami już lepiej oglądać filmy dla dzieci typu Czarownica 2, niż te, które nie sprawiają nam zupełnie przyjemności.

To bardzo specyficzny dramat

Film Co przyniesie jutro miał swoją światową premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Nie obwiniasz do końca Edwarda za odejście. Obwiniasz go za to w jaki sposób to robi. Odchodzi rzucając się w ramiona młodszej kobiety, która zmusiła go do zerwania nędznej więzi małżeńskiej. Edward zwraca uwagę, że Grace przez lata tak konsekwentnie go denerwowała, że ​​zastanawia się, dlaczego czuje się taka zła i osierocona. Duża część naszego współczucia kończy się na 29-letnim synu pary. Niestety to najgorsza rzecz w tym wszystkim, że to co dzieje się między rodzicami przerzuca smutek i żal na syna. Natomiast każdy chce za wszelką cenę coś zdziałać, dlatego tak właśnie się dzieje.

W nadmorskiej miejscowości Seaford Grace (Annette Bening) i Edward (Bill Nighy) prowadzą skromne życie. Życie, które może stać się nudne po 33 latach razem. Grace jest towarzyska i potrzebująca, Edward powściągliwy i poważny. Ale kiedy Edward namawia swojego syna Jamiego (Josh O’Connor), aby wrócił na weekend, wkrótce staje się jasne, że coś się szykuje. Paranoja Grace z powodu braku kontaktu wzrokowego i nerwowości wokół niej jest nagle uzasadniona, gdy ogłasza, że ​​zostawia ją dla innej kobiety. Mogę sobie tylko wyobrażać co poczuła wtedy porzucana kobieta. Na pewno nie jest to przyjemna informacja, szczególnie po tak długim czasie bycia razem. Czyli oglądamy naprawdę smutny film.

 

Co przyniesie jutro
Co przyniesie jutro
Co przyniesie jutro
Oryginalny tytuł Hope Gap
Ranking IMDb 6.7 4,638 głosów
Ranking TMDb 6.2 75 głosów

Opinie widzów na temat filmu Co przyniesie jutro

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Co przyniesie jutro online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Co przyniesie jutro nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Co przyniesie jutro online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Co przyniesie jutro online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Co przyniesie jutro nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Co przyniesie jutro na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono8