What's happening?

Co w duszy gra (Soul) ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL

Aktualnie oglądający użytkownicy - 285

ONLINE HD 15566 Wyświetleń Report Error

  Co w duszy gra (Soul)

  Co w duszy gra (Soul) online

  Dec. 25, 2020USA101 Min.PG
  Twoja ocena: 1
  7.3 4 głosy

  Reżyser

  Pete Docter
  Reżyser

  Obsada

  Jamie Foxx isJoe Gardner (voice)
  Joe Gardner (voice)
  Tina Fey is22 (voice)
  22 (voice)
  Phylicia Rashād isLibba Gardner (voice)
  Libba Gardner (voice)
  Daveed Diggs isPaul (voice)
  Paul (voice)
  Richard Ayoade isCounselor Jerry (voice)
  Counselor Jerry (voice)
  Graham Norton isMoonwind (voice)
  Moonwind (voice)
  Rachel House isTerry (voice)
  Terry (voice)
  Alice Braga isCounselor Jerry (voice)
  Counselor Jerry (voice)
  Angela Bassett isDorothea (voice)
  Dorothea (voice)

  Gdzie oglądać cały film Co w duszy gra (Soul) online?

  Cały film Co w duszy gra (Soul) online Pixara opowiada o pianiście jazzowym. Takim, który przeżył niemal śmierć i utknął w zaświatach. Rozważa swoje wybory i żałuje istnienia, które w większości uważał za coś oczywistego. Weteran Pixar, Pete Docter, jest wspominanym współreżyserem. Tuż obok dramatopisarza i scenarzysty Kempa Powersa, autora znakomitego „Jednej nocy w Miami” Reginy King. Pomimo ciężkiej tematyki projekt ma lekki akcent. Muzyk może przyrównać „Soul” do rozszerzonego filmu lub ćwiczenia na pięć palców. Ci, którzy chodzili do szkoły muzycznej to wiedzą o co chodzi. To akcja w duchu jazzu, sztuki skupionej na improwizacji. Takiej, która jest honorowo i dokładnie przedstawiana na ekranie za każdym razem, gdy Joe lub inna postać muzyka zaczyna występować. To świetna rzecz w tym wszystkim.

  Rzadko zdarza się, aby jakikolwiek film, nie mówiąc już o kreskówce był stworzony dla wszystkich grup wiekowych. Albo zapuszczał się w tak głębokie i potencjalnie przerażające metafizyczne terytorium. To nie pierwszy raz, gdy studio skierowało swoje zasoby wizualne i fabularne na potężne wątki filozoficzne. „Co w duszy gra (Soul)” podąża za „Coco”, tworząc szczegółową wizję życia pozagrobowego. Pokazuje także aspekty życia przed życiem. Przekształca abstrakcyjne koncepcje w zabawne postacie i żywe krajobrazy. Świat, przez który przechodzą ludzkie dusze, wchodząc i wychodząc z życia. Obraz jest rozświetloną, minimalistyczną krainą ucieleśnionych metafor i dowcipów o ogromnym mózgu. Widać też tutaj biurokratycznego doradcę o imieniu Jerry. Dokładnie to samo imię co w bajce Tom i Jerry (2021) online. Na pewno każdy z Was pamięta ten wspaniały duet z dzieciństwa. 

  Co w duszy gra (Soul) online ma ciekawy dubbing pl

  Skąd ludzie czerpią swoje osobowości? Czy rodzice odgrywają jakąś rolę, czy takie rzeczy są w jakiś sposób ustalane przed urodzeniem? Przez wieki lekarze psychologii, doktorzy filozofii i doktorzy teologii wnosili swoje przemyślenia na ten temat, ale najnowszy przełom pochodzi całkowicie od innego rodzaju lekarza: Pete’a Doctera, wielkiego pomysłu Pixara, który stoi za nieszablonowymi zabawkami „Inside Out” i „Up”, który zagłębia się w głąb siebie i wymyśla kolejną intuicyjną, łatwą do ogarnięcia metaforę – ośmielę się to powiedzieć – sens życia. To trochę jak w nowej wersji serialu Król Szamanów 2021 online. Mowa oczywiście o słynnym Amidamaru. Tak samo horror Co widać i słychać. Też jest jedyny w swoim rodzaju.

  Prolog osiąga szczyt, gdy Joe (głos Jamie Foxx) wpada do otwartego włazu i kończy w szpitalu w śpiączce. To niefortunny zwrot akcji kończący wspaniały dzień, w którym Joe otrzymał w końcu ofertę pracy w swojej szkole, a następnie zgodził się na przesłuchanie z odwiedzającą legendą jazzu Dorotheą Williams (Angela Bassett), która zaprosiła go tego wieczoru do gry z nią. Po jego prawie śmiertelnym upadku, dusza Joe zostaje wysłana do Great Beyond – w zasadzie kosmicznego foyer z długim przejściem, gdzie dusze ustawiają się w szeregu, zanim udają się w kierunku białego światła. Joe nie jest gotowy na The End, więc ucieka w innym kierunku, spada z chodnika i trafia do jaskrawo kolorowej, ale wciąż czyśćcowej strefy znanej jako The Great Before.

  Muzyczne filmy, a szczególnie animacje są świetne

  Rezultatem jest „Co w duszy gra (Soul) online”, kapryśny, muzyczny i odważnie metafizyczny dramat o tym, co sprawia, że ​​każdy działa, z obsadą postaci, które w ogóle nie mają ciał. „Co w duszy gra (Soul)” rozpoczyna się śmiercią swojego pechowego bohatera, nauczyciela zespołu z gimnazjum Joe Gardnera (Jamie Foxx), sfrustrowanego pianisty, który bierze udział w przesłuchaniu zespołu jazzowego, po czym wychodzi na ulicę, gdzie ledwo unika został zmiażdżony przez robotników budowlanych i zmiażdżony przez nadjeżdżający samochód, tylko po to, by wpaść przez właz do przedwczesnego końca. Serial Cień i kość online od Netflix ma podobne podłoże fantasy.

  Ale jednocześnie „Soul” wyreżyserowany przez Pete’a Doctera i Kempa Powersa na podstawie scenariusza, który napisali z Mikiem Jonesem, stanowi nowy rozdział w ekspansji realizmu Pixar. Miał wejść do kin na początku tego roku. W obecnej chwili transmituje go Disney + na swojej platformie. Po podbiciu rybich łusek w filmie Gdzie jest Nemo, bestialskim futrze w „Monsters Inc.”, metalu w „Auta” i robactwie w „Ratatouille”, animatorzy postawili sobie bardziej subtelne wyzwania. To inspirująca odpowiedź na niemożliwe wyzwanie: jak ożywić to, co nie jest jeszcze ożywione? Coraz częściej te filmy mają mocną metaforę. Fabuła jest ciekawa, dlatego nawet dorośli mogą spokojnie obejrzeć ten film online.

  Disney nie przestaje zaskakiwać fanów

  Ale to jest film Pixara, więc nie jest zaskoczeniem, że zespół decyduje się na ujęcie abstrakcyjnej idei przedcielesnej jaźni, nadając każdej duszy googie oczy i czysty blask. Czy to pierwszy film o kryzysie wieku średniego wydany przez Pixar? Być może, chociaż Woody w filmach „Toy Story” wydawał się również mieć odrobinę tej dolegliwości. Film jest nieco kudłaty i zdezorganizowany ze swoją mitologią / zasadami – czymś, co Pixar jest zwykle skrupulatny, do tego stopnia, że ​​ma obsesję. Nie jestem przekonany, że to wszystko składa się na całość wielkiego planu, zanim nadejdzie ostatnia sekwencja.

  Pomimo tego, że ogólnie wydaje się, że jest raczej mniejszym Pixarem, „Soul” okaże się interesującym historycznie. Robi to, ponieważ pomimo problemu transformacji i kiedy nie pakuje się w głupkowate wizje życia pozagrobowego. Moim zdaniem jest to najbardziej nieskrępowany projekt Black Pixar, jaki do tej pory został wydany. Przedstawienie jazzu jest nie tylko dokładne pod względem ścieżki dźwiękowej klasycznych cięć i przedstawienia wykonania. To ciekawa gra na fortepianie i trąbce jest tak samo poprawna jak na lekcji muzyki. To także szerszy kontekst kulturowy. Ten animowany film online jest bardzo ciekawy.

  Co w duszy gra (Soul) to bajka dla dzieci

  Joe robi wielką przerwę, zdobywając szansę gry z legendą jazzu Dorotheą Williams (Angela Bassett) w klubie Half Note. Prawie przez całe życie Joe nie pragnął niczego bardziej niż bycia muzykiem. On też jest dobry, biorąc pod uwagę improwizacje, które tu mamy. Na zajęciach, na próbach, a później, w samotności własnego mieszkania. Nic więc dziwnego, że może być zaniepokojony tym, że znalazł się na przenośniku taśmowym przez Wielkie Zaświaty. Czyli strefę pustki jaką scenograf Steve Pilcher wyobrażał sobie. To tak, że spóźnione dusze wchodzą tuż przed tym, jak popadną w zapomnienie. Nie wiem jak ja wyobraziłbym sobie to wszystko.

  Ponownie, ta sekwencja mogła być onieśmielająca dla młodych lub starych widzów. Jeśli o to chodzi to chociaż film traktuje ją lekko. Pozwala Joe spaść ze schodów ruchomych i skoczyć przez kilka wymiary do Wielkiego Przedwczesnego. Joe jest jedyną duszą mającą wątpliwości co do życia pozagrobowego. To takie miejsce z liliowym niebem i trawą barwinkową, gdzie chichoczące, niejasne dusze przypominają Duszka Kacpra. Na pewno kojarzycie tego przyjaznego duszka z trochę innej bajki. Wielu z Was na pewno wychowało się na tej bajce online.

  Co w duszy gra (Soul)
  Co w duszy gra (Soul)
  Co w duszy gra (Soul)
  Co w duszy gra (Soul)
  Co w duszy gra (Soul)
  Co w duszy gra (Soul)
  Co w duszy gra (Soul)
  Co w duszy gra (Soul)
  Co w duszy gra (Soul)
  Co w duszy gra (Soul)
  Oryginalny tytuł Soul
  Ranking IMDb 7.8 712 głosów
  Ranking TMDb 8.6 1,190 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Co w duszy gra (Soul) online na duży plus.
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Co w duszy gra (Soul) online wymiata!
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Co w duszy gra (Soul) online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Co w duszy gra (Soul) na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono14

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Pięciu braci 2020
  Cząstki kobiety
  Mroczne wody
  Harry Potter i Kamień Filozoficzny
  Wilk z Wall Street
  Sokół z masłem orzechowym
  Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności
  Spider-Man Uniwersum
  Trzy kroki od siebie
  Tesla 2020
  Hobbit: Pustkowie Smauga
  Pod powierzchnią 2020