What's happening?

Co widać i słychać ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 195

Co widać i słychać

Co widać i słychać online

Apr. 29, 2021USA119 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Reżyser

Obsada

Amanda Seyfried isCatherine Clare
Catherine Clare
Karen Allen isMare Laughton
Mare Laughton
James Norton isGeorge Clare
George Clare
Rhea Seehorn isJustine Sokolov
Justine Sokolov
F. Murray Abraham isFloyd DeBeers
Floyd DeBeers

Gdzie oglądać cały film Co widać i słychać online?

Para z Manhattanu przenosi się do wioski w dolinie Hudson i odkrywa, że w ich małżeństwie kryje się mrok, który może rywalizować z historią ich nowego domu. Co widać i słychać online to nowy horror od Netflix. Niestety ale według mnie jest kiepski i nie trzyma poziomu przez cały film. To już lepiej zobaczyć New Gods: Nezha Reborn online. Tam przynajmniej akcja trwa cały czas. Oczywiście film lepiej oglądać z napisami niż z lektorem. Każdy Wam powie, że lektor zagłusza film online. Czyli nie będziemy słyszeć głosów i dialogu aktorów. Jestem ciekaw, czy Wy będziecie mieć podobne zdanie na ten temat, bo serwis IMDb ma identyczne.

Duchy, morderstwa i idylliczna dolina Hudson? To daleko od greckich wysp zabarwionych. To całkiem nowy thriller Amandy Seyfried od stacji Netflix. Things Heard & Seen, czyli Co widać i słychać online w wersji polskiej. Ten film z pewnością zaintryguje zbiorową fascynację wszystkich prawdziwą zbrodnią. Nawet jeśli film nie jest oparty na żadnych faktycznych wydarzeniach. Łącząc tajemnicę morderstwa z horrorem, film może być idealnym połączeniem napięcia i kłopotów w raju dla każdego, kto chce uciec do filmu, który nie obejmuje śpiewu Seyfrieda.

Film online (Things Heard & Seen) lektor PL czy Napisy PL?

Wraz z Nortonem i Seyfriedem, w filmie występuje również regularny skład Netflix. Chodzi oczywiścię o takich aktorów jak Natalia Dyer, która znajduje wiele ciekawych ról. Jest też Nancy Wheeler z serialu Stranger Things. W Things Heard & Seen występują także legenda National Lampoon Karen Allen, F. Murray Abraham z The Grand Budapest Hotel, Wes Anderson z serialu Better Call Saul i Veep’s Rhea Seehorn oraz Jack Gore. Tego ostatniego widzowie mogą rozpoznać z filmu The Kids Are Alright. Robert Pulcini i Shari Springer Berman, scenarzyści i reżyserzy filmu. Mamy małą ciekawostę dla Was. Ta para jest małżeństwem. Ciekawe jak im się razem pracuje. Nie powinniście spodziewać się prostego horroru. To nie jest do zrobienia.

Cóż, to interesujące. Chęć sfilmowania tego krajobrazu w dolinie Hudson doprowadziła mnie do tej książki. Spędziliśmy tu dużo czasu. Czytałem o tej książce i że w pewnym sensie zdobywała ona zainteresowanie w całym kraju i świetne recenzje, więc zdecydowałem się ją kupić. W pewnym sensie uchwyciło to dla mnie ten obszar. Ten krajobraz i pory roku są bardzo dramatyczne, a na tle malarzy z rzeki Hudson jest coś w rodzaju duchowości; widzieli w przyrodzie dużo duchowości. W dolinie Hudson zawsze był straszny element z opowieściami o Waszyngtonie Irvinga, które, no wiesz, naprawdę czujesz, kiedy jesteś tutaj z przylegającą mgłą, a myślałem, że łączy w sobie tak wiele wspaniałych rzeczy. A resztę zostawiam Wam po obejrzeniu tego filmu online.

Co widać i słychać
Co widać i słychać
Co widać i słychać
Co widać i słychać
Co widać i słychać
Co widać i słychać
Co widać i słychać
Oryginalny tytuł Things Heard & Seen
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Co widać i słychać online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Co widać i słychać online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Co widać i słychać nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Co widać i słychać na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0