Coffee i Kareem 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Coffee i Kareem 2020

Coffee i Kareem 2020

88 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Coffee i Kareem 2020 online?

Cały film Coffee i Kareem 2020 od Netflix pokazuje młodego czarnego dzieciaka z nieudolnym białym gliną. Przed obejrzeniem tego filmu miałem nadzieję, że ich różnice będą zabawiać. Uwielbiam oglądać śmieszne, dobre komedie. Jednak moim zdaniem osoba dorosła nie chce oglądać tego rodzaju filmów. Uważają, że takie filmy to tylko strata czasu. Filmy, które łączą bezsensowne gliny z nieuczciwymi dziećmi, prawie zawsze są skierowane do młodzieży. Jednak bardziej zauroczył mnie inny film, mianowicie chodzi o Nieoszlifowane diamenty. Tak dobrego filmu dawno nie widziałem. Chociaż sceny gdzie 12-letni Kareem zasiada za kierownicą samochodu policyjnego w pogoni za szybkim pościgiem są całkiem śmieszne. Ale drodzy widzowie, pamiętajcie, żeby nie próbować tych rzeczy w świecie rzeczywistym.

Film Coffee i Kareem 2020 online nie jest taki zły jak opisują go inni. Przynajmniej takie jest moje skromne zdanie. Mocny finał pomaga zakończyć rzeczy na wysokim poziomie. Tytułowe postacię są całkiem zabawne. Można powiedzieć, że to połączenie idealne dla filmów tego typu.  Ale to właśnie piękno platformy Netflix. Zresztą w tym trudnym okresie ten gigant nie zwalnia z dodawaniem nowych filmów. Kiedy kina tracą ogromne pieniądze to platformy, które oferują filmy online za darmo się solidnie wzbogacają. Wracając jednak do fabuł tego filmu to na pewno nie puściłbym go swoim dzieciom. Jest zbyt dużo głupich tekstów, którymi za pewnie chwaliły by się później w szkole.

Netflix nie zwalnia z dodawaniem filmów do swojej biblioteki

Kareem przyciąga uwagę złego faceta. Tego złego faceta gra oczywiście RonReaco Lee. Jak to w takich filmach bywa para musi połączyć siły, aby oczyścić imię Coffee. Mimo wszystkich łatwych scen komediowych w tym filmie wydaje się, że teksty które wypowiada dwunastolatek są przesadzone. Wiele rodziców będzie oburzonych tym faktem i na pewno nie pozwoli obejrzeć tego filmu dzieciom. Aczkolwiek jak dobrze wiemy, dzieci oglądają gorsze rzeczy na YouTubie. A teraz przedstawimy Wam w skrócie główne postacie w tym filmie.

James Coffee to niezręczny, zbyt ostrożny policjant. Kareem Manning jest nieprzystosowanym do szkoły publicznej dzieckiem. Kareem nienawidzi, że Coffee spotyka się z jego mamą (Taraji P. Henson), więc prosi lokalnego handlarza narkotyków Orlando Johnsona, aby dał mu nauczkę. To okropny pomysł, jak się wydaje, zwłaszcza, że ​​Coffee został właśnie zdegradowany za umożliwienie Orlando ucieczki z aresztu. Wszystkie wydarzenia wspaniale się ze sobą łączą co daje tym trochę starszym widzom sporą dawkę śmiechu.

Coffee i Kareem 2020
Coffee i Kareem 2020
Coffee i Kareem 2020
Oryginalny tytuł Coffee & Kareem
Ranking IMDb 5.1 3,265 głosów
Ranking TMDb 5.3 65 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Predator 2018
Rodzina Addamsów 2019
Przepraszam, że przeszkadzam
Szybcy i śnieżni
Szkoła melanżu
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
Pewnego razu w Hollywood
Plagi Breslau
Pierwsza Noc Oczyszczenia
Szybcy i Wściekli 8
Black and Blue