Come Play 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Come Play 2020

Come Play 2020

Oct. 28, 2020USAPG-13
Twoja ocena: 0
7.7 3 głosy
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Come Play 2020 online?

come play 2020 cały film online cda hd

Cały film Come Play to nowy horror, w którym występują Gillian Jacobs i John Gallagher Junior. Aktorzy występują jako rodzice, którzy muszą walczyć, by ocalić swojego syna przed potworem. Film wyprodukowany jest przez Amblin Partners Focus Features. Pojawił się w październiku na dużych ekranach, a teraz jest dostępny u nas w jakości HD. Azhy Robertson gra samotnego młodego chłopaka, który czuje się inny niż wszyscy. Desperacko szuka przyjaciela, pocieszenia i schronienia w swoim zawsze obecnym telefonie komórkowym i tablecie.  To chyba takie pokolenie. W życiu rzeczywistym widzimy też dzieci, które interesują się wyłącznie telefonem i social mediami.

Co zrobić z tą sytuacją?

Tajemnicza istota używa urządzeń chłopca, aby włamać się do naszego świata. Jego rodzice muszą walczyć, aby uratować syna przed potworem spoza ekranu. W gatunku horroru dzieci mają tendencję do szybszego i pewniejszego zrozumienia zagrożenia niż dorośli. Często to dzięki nim dorośli mają prawdziwe pojęcie o tym, o co tak naprawdę chodzi. Jak dla mnie to za ciężkie filmy, dlatego pozostanę przy filmach typu After 2 online. To będzie najlepsze rozwiązanie dla mnie. To urządzenie było używane w kilku horrorach na przestrzeni dziesięcioleci. Stephen King powiedział kiedyś, że dzieci myślą zupełnie inaczej niż dorośli. To właśnie czyni je wyjątkowymi. Mają bujniejszą wyobraźnię, co może wyjaśniać, dlaczego dzieci w horrorach jako pierwsze zauważają lub wchodzą w kontakt ze strasznymi zagrożeniami w swoich środowiskach. Come Play 2020 to kolejny tytuł, który ma postraszyć trochę widzów w Halloween.

Fabuła horroru Come Play

cały film come play 2020 online lektor pl

Film oparty jest na podstawie krótkometrażowego filmu o tytule Larry z 2017 roku. Oficjalne streszczenie fabuły filmu Come Play brzmi obiecująco. Azhy Robertson gra Olivera, czyli samotnego młodego chłopca. Desperacko szukając przyjaciela, ale o tym wspomnieliśmy już wyżej. To dość przerażająca fabuła, ponieważ odnosi się do współczesności. Do tego, że mroczne istoty mogą użyć naszych telefonów, komputerów, czy nawet tabletów aby wejść do naszego świata. Brzmi przerażająco i film solidnie mrozi krew w żyłach.

Larry jest zasadniczo składnikiem cyfrowego świata, który wtapia się w postrzeganie przez Olivera prawdziwego świata. Innymi słowy rzeczywistości rozszerzonej. Chociaż w tym przypadku potwór jest samoświadomy i chce się zamanifestować w prawdziwym świecie. W horrorach z przeszłości bohaterowie byli często odcięci od cywilizacji, bez telefonów stacjonarnych, Internetu czy telefonów komórkowych, o których można by mówić, a zatem nie mieli możliwości wezwania pomocy, gdy jest to najbardziej potrzebne. Jednak w przypadku smartfonów i innych urządzeń mobilnych tak wszechobecnych jak obecnie, współcześni twórcy horrorów muszą przemyśleć te tropy i znaleźć nowe, interesujące i co najważniejsze, przerażające sposoby na włączenie technologii komunikacyjnej do swoich historii. I tak właśnie się dzieje w tym filmie.

Come Play 2020
Oryginalny tytuł Come Play

Reżyser

Jacob Chase
Reżyser

Obsada

Udostępniono18

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Klinika grozy 2020
The Candy Witch
Córka Boga 2020
Mandy
Glass
Behind You 2020
Obecność 2
Dark Web: Usuń znajomego
The Lighthouse
Annabelle wraca do domu
W lesie dziś nie zaśnie nikt
Laleczka (Child’s Play) 2019
×
Życzymy miłego seansu!