What's happening?

Come Play 2020 ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 309

Come Play 2020

Come Play 2020 online

Oct. 28, 2020USAPG-13
Twoja ocena: 0
6.8 5 głosów

Reżyser

Jacob Chase
Reżyser

Obsada

Gdzie oglądać cały film Come Play 2020 online?

come play 2020 cały film online cda hd

Cały film Come Play to nowy horror, w którym występują Gillian Jacobs i John Gallagher Junior. Aktorzy występują jako rodzice, którzy muszą walczyć, by ocalić swojego syna przed potworem. Film wyprodukowany jest przez Amblin Partners Focus Features. Pojawił się w październiku na dużych ekranach, a teraz jest dostępny u nas w jakości HD. Azhy Robertson gra samotnego młodego chłopaka, który czuje się inny niż wszyscy. Desperacko szuka przyjaciela, pocieszenia i schronienia w swoim zawsze obecnym telefonie komórkowym i tablecie.  To chyba takie pokolenie. W życiu rzeczywistym widzimy też dzieci, które interesują się wyłącznie telefonem i social mediami.

Co zrobić z tą sytuacją?

Tajemnicza istota używa urządzeń chłopca, aby włamać się do naszego świata. Jego rodzice muszą walczyć, aby uratować syna przed potworem spoza ekranu. W gatunku horroru dzieci mają tendencję do szybszego i pewniejszego zrozumienia zagrożenia niż dorośli. Często to dzięki nim dorośli mają prawdziwe pojęcie o tym, o co tak naprawdę chodzi. Jak dla mnie to za ciężkie filmy, dlatego pozostanę przy filmach typu After 2 online. To będzie najlepsze rozwiązanie dla mnie. To urządzenie było używane w kilku horrorach na przestrzeni dziesięcioleci. Stephen King powiedział kiedyś, że dzieci myślą zupełnie inaczej niż dorośli. To właśnie czyni je wyjątkowymi. Mają bujniejszą wyobraźnię, co może wyjaśniać, dlaczego dzieci w horrorach jako pierwsze zauważają lub wchodzą w kontakt ze strasznymi zagrożeniami w swoich środowiskach. Come Play 2020 to kolejny tytuł, który ma postraszyć trochę widzów w Halloween.

Fabuła horroru Come Play

cały film come play 2020 online lektor pl

Film oparty jest na podstawie krótkometrażowego filmu o tytule Larry z 2017 roku. Oficjalne streszczenie fabuły filmu Come Play brzmi obiecująco. Azhy Robertson gra Olivera, czyli samotnego młodego chłopca. Desperacko szukając przyjaciela, ale o tym wspomnieliśmy już wyżej. To dość przerażająca fabuła, ponieważ odnosi się do współczesności. Do tego, że mroczne istoty mogą użyć naszych telefonów, komputerów, czy nawet tabletów aby wejść do naszego świata. Brzmi przerażająco i film solidnie mrozi krew w żyłach.

Larry jest zasadniczo składnikiem cyfrowego świata, który wtapia się w postrzeganie przez Olivera prawdziwego świata. Innymi słowy rzeczywistości rozszerzonej. Chociaż w tym przypadku potwór jest samoświadomy i chce się zamanifestować w prawdziwym świecie. W horrorach z przeszłości bohaterowie byli często odcięci od cywilizacji, bez telefonów stacjonarnych, Internetu czy telefonów komórkowych, o których można by mówić, a zatem nie mieli możliwości wezwania pomocy, gdy jest to najbardziej potrzebne. Jednak w przypadku smartfonów i innych urządzeń mobilnych tak wszechobecnych jak obecnie, współcześni twórcy horrorów muszą przemyśleć te tropy i znaleźć nowe, interesujące i co najważniejsze, przerażające sposoby na włączenie technologii komunikacyjnej do swoich historii. I tak właśnie się dzieje w tym filmie.

Come Play 2020
Oryginalny tytuł Come Play
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Come Play 2020 online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Come Play 2020 online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Come Play 2020 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Come Play 2020 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono29