Corona Zombies - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Corona Zombies

Corona Zombies

61 Min.PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Corona Zombies online?

To film online który został wymyślony, napisany i nakręcony od pierwszych informacjo na temat Covid-19. W tym czasie wydawało się to niewiarygodnym wyczynem, jakby definitywnie stał się pierwszym filmem związanym z koronawirusem, który każdy z nas widział. Corona Zombies to bardzo dziwny horror i komedia w jednym.  To jakby połączenie serialu The Walking Dead online z najgorszą komedią świata. Nie wiem czy znajdzie się ktoś komu ten film się spodoba, no chyba, że właśnie w formie komedii. Film zawiera zredagowane filmy z Donaldem Trumpem i innymi ciekawymi wywiadami.

Cody Renee Cameron gra postać Barbie, która mieszka w parku przyczep w Santa Monica. Bohaterka odkrywa Corona Zombie, zainfekowane COVID-19, idące wśród żywych. W tym filmie koronawirus powstał w fabryce Scambell. Co śmieszne, nasza Barbie spotyka odział specjalny, którego zadaniem jest pokonanie zombie. Inne dowcipy jakie można zobaczyć w tym filmie to prawie takie jak na memach w Internecie. Czyli brak papieru toaletowego, maska ​​na twarzach zombie, a tekst Barbie mówiący, że Wuhan to jej ulubiona grupa rapowa. Można powiedzieć, że ta produkcja pokazuje skutki tak później reakcji na ten wirus.

To dziwny horror o koronawirusie

Cały film Corona Zombies jest tak naprawdę wynikiem zręcznego sprytu. Jak wiecie nie mógł mieć większej obsady, ze względu na kwarantanne i izolację, dlatego ma tylko jednego aktora. Dokładniej aktorkę, którą ostatnio mogliście zobaczyć jako prostytutkę w filmie w El Camino. Jednak przede wszystkim film składa się z przerobionych materiałów z dwóch starych filmów o zombie zatytułowanych Piekło żywych trupów  i Zombies vs. Strippers. Film zawiera seksizm i rasizm, ale także wiele samo-deprecjonującej śmieszności. Oczywiście pojawia się również pytanie, czy w ogóle warto zrobić taki film w takim czasie bardzo poważnej sytuacji. Z mojej strony to ciekawe oderwanie się od tej strasznej rzeczywistości.

To teraz tak w pełnym skrócie. Grupa zadaniowa zombie została stworzona, aby zamordować zombie. Po drodze zatrzymują się, by złapać rolkę papieru toaletowego. Można zobaczyć tutaj naśmiewanie się ze wszystkich restrykcji o jakich już słyszeliśmy bądź widzieliśmy. Cody Renee Cameron zagrała tutaj całkiem fajną rolę. Gdyby to był inny horror i w innym czasie to byłaby to lepsza opcja do pochwały. Podejrzewam, że za rok, może dwa będziemy się śmiać już z tego koronawirusa. Wtedy będziemy oglądać ten film z ogromnym uśmiechem na twarzy.

Corona Zombies
Corona Zombies
Corona Zombies
Corona Zombies
Corona Zombies
Corona Zombies
Corona Zombies
Corona Zombies
Oryginalny tytuł Corona Zombies
Ranking IMDb 2.7 162 głosów
Ranking TMDb 6.2 5 głosów

Reżyser

Charles Band
Reżyser

Obsada

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Behind You 2020
Obecność
Slender Man
Mayday 2020
Naznaczony: Ostatni klucz
Jumanji: Następny poziom
The Professor
Deadpool
Ant-Man i Osa
Czarne święta 2019
Oszustki (The Hustle)
The Candy Witch