Countdown 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Countdown 2019

Countdown 2019

PG
Twoja ocena: 0
5.7 18 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

To zaczynamy odliczanie

Dla Netflix aktorka grała kogoś, kto był błogo nieświadomy faktu, że spotyka się ze swoim prześladowcą. A teraz, w pierwszym zwiastunie filmu Countdown dalej dzieje się to samo. Nigdy nie powinna pobierać tej nadprzyrodzonej aplikacji na smartfony. Aplikacji, która mówi jej, jak długo będzie jeszcze żyła. Fabuła trochę nawiązuje do ery telefonów i internetu. Podobnie jak horror Dark Web: Usuń Znajomego. Zwiastun całego filmu Countdown przedstawia nowy rodzaj rozy dla epoki cyfrowej. Przedstawia aplikację, która może dokładnie przewidzieć, kiedy ludzie umrą. Za scenariusz i reżyserię odpowiadają Justin Dec. Elizabeth Lail gra Quinn, młodą pielęgniarkę, która pobiera aplikację, ale okazuje się, że pozostały jej tylko trzy dni życia.Całą ta sprawa bardzo ją martwi i nie wie co ze sobą zrobić.

Justin Dec, pisarz i reżyser Countdown, opowiada jak już wspomnieliśmy historię młodej pielęgniarki o imieniu Quinn. Wszyscy bawią się z tą nową aplikacją o nazwie Countdown, która twierdzi, że dokładnie wskazuje, kiedy użytkownicy umrą, aż do sekundy. Ale kiedy pobiera aplikację, daje jej to mniej niż trzy dni życia. Lail podpisała kontrakt na Countdown w marcu, po swoim przełomowym występie w thrillerze psychologicznym w serialu You. Serialu, który miał swoją premierę w zeszłym roku, zanim stał się ogromnym hitem na stacji Netflix. Dołączyła do niej obsada, w skład której wchodzą Jordan Calloway z Black Lightning i Peter Facinelli, weteran Supergirl. Jest tu także Talitha Bateman, Tichina Arnold i P.J. Byrne. Produkcja w Countdown najwyraźniej nie trwała długo, ponieważ horror będzie dostępny pod koniec października. Ciekawe czy krótki czas produkcji wpłynie na jakość wykonania.

Gdzie oglądać cały film Countdown 2019?

Jest to horror oparty na koncepcji, którą widzieliśmy już w jakimś filmie. Nie pamiętam dokładnie nazwy. Jest to koncepcja, która przewidywała zegar odliczający czas do momentu, w którym osoba spotka swoją bratnią duszę. Czarne lustro nadało mu również odwagi dzięki odcinkowi 4 o aplikacji randkowej, która mierzy czas trwania związków. To obiecuje o wiele mniej szczęśliwe zakończenie. STX wypuścił dziś rano pełny zwiastun filmu całego filmu Countdown. Akurat w samą porę, by móc obejrzeć na ekranie najnowszy film, czyli cały film Ślicznotki (Hustlers). Ta promocja obejmuje szersze obrysy fabuły filmu, która nieco przypomina założenia The Ring. Tylko takie zaktualizowane po erze VHS. Quinn oczywiście nie traktuje aplikacji poważnie, dopóki nie zaczynają się dziać z nią przerażające rzeczy. Zaczyna rozmawiać z ludźmi, którzy zobaczyli na własnej skórze, jak dokładne są prognozy aplikacji.

Oryginalny tytuł Countdown
Udostępniono155

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dziedzictwo. Hereditary
Smętarz dla zwierzaków
Zakonnica
Robin Hood: Początek
Zagubiona kula
The Courier 2019
47 Meters Down: Uncaged
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1
Solid Gold
Dom strachów 2019
The Rhythm Section
Obecność 2