Cóż za piękny dzień - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Cóż za piękny dzień

Cóż za piękny dzień

109 Min.PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Cóż za piękny dzień online?

Ciekawa sztuczka w nowym, fabularyzowanym filmie Cóż za piękny dzień polega na połączeniu Mister Rogersa z cynikiem, dziennikarzem o imieniu Lloyd Vogel. Lloyd nie wierzy w życzliwych patriarchów. Źródłem jego zdyscyplinowanego światopoglądu jest wściekłość na ojca. Jego ojciec porzucił rodzinę, gdy zachorowała matka Lloyda. Teraz jego gniew zakłóca relacje z żoną Andreą i synkiem. Co z tym faktem ma zrobić Pan Rogers? Daje Lloydowi bezpieczną przestrzeń, aby pokazać swoją słabość, delikatnie, ale stanowczo wprowadzając dziennikarza do jego sąsiedztwa. Można powiedzieć, że bawi się w psychologa, aczkolwiek moim zdaniem psycholog przydałby się nastolatkom w filmie Sala samobójców. Hejter.

Czy ktoś w was kiedykolwiek słyszał o Fredu Rogersie? Był amerykańskim prezenterem telewizyjnym dla dzieci, którego folklorystyczny program dla małych dzieci, Mister Rogers ‚Neighborhood, prowadzony był od 1968 do 2001 roku. To narodowy skarb w USA. Podziwiany przede wszystkim za to, jak zachęcał dzieci i dorosłych do mówienia i myślenia o ich uczuciach. Ale w przeciwieństwie do Ulicy Sezamkowej, nie został pokazany w Wielkiej Brytanii. Dlatego Rogers, którego gra Tom Hanks może być na wyspach nieznany. To trochę tak jak Yip Man 4 był nieznany w Ameryce, dopóki nie przenieśli tam produkcji.

Tom Hanks to jednak mistrz aktorstwa

Film na światowej premierze na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto usłyszał wiele miłych słów. Nawet ze strony krytyków. Nigdy nie słyszałem o Rogersie przed tym filmem, a niektóre z nich zakładają ciepły przypływ uznania i nostalgii, ponieważ odtwarza i fałszuje scenografię oryginalnego serialu. Ale taka jest siła zmarszczek Hanksa i jego kapitał reputacyjny, który sam wnosi do filmu. To sprawiło, że czułem się jakbym znał Rogersa od lat i oglądał jego serial dla dzieci. Właściwie podobał mi się praktycznie cały film Cóż za piękny dzień. Niecierpliwiłem się, gdy Pan Rogers (Tom Hanks) wycofał się w tło, a film poświęcił cały czas na rozwiązywanie problemów Lloyda Vogela (Matthew Rhys)

cały film cóż za piękny dzień online cda zalukaj - Cóż za piękny dzień

Cóż za piękny dzień
Cóż za piękny dzień
Cóż za piękny dzień
Cóż za piękny dzień
Cóż za piękny dzień
Oryginalny tytuł A Beautiful Day in the Neighborhood
Ranking IMDb 7.4 22,091 głosów
Ranking TMDb 7.3 226 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Blade Runner 2049
Nazywam się Dolemite
Dwunastu gniewnych ludzi
Hello, Love, Goodbye 2019
Deerskin
Ojciec Chrzestny
Tylko sprawiedliwość
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
Sully
The Lodge 2019
The Professor
Tommaso
×
Życzymy miłego seansu!