Creed 2 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Creed 2

Creed 2

130 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
1 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Prawie jak narodziny legendy

Bez reżysera Ryana Cooglera u steru, ten spin-off Rockiego nie ma precyzyjnego przekazu swojego poprzednika. W tej części Adonis Creed  (Michaela B. Jordan) musi bronić swojego tytułu jako mistrza świata w wadze ciężkiej. Dodatkowa presja jest wywierana, gdy jego pretendentem jest Viktor Drago (Florian Munteanu). Duży, szybki, silny, niekonwencjonalny zawodnik. Jest także synem Iwana, wojownika, który zabił ojca Creeda na ringu około 1985 roku. Tak więc fabuła dość ciekawa, na pewno lepsza niż w filmie Bez litości 2. Tam jej praktycznie nie ma.

Cały film Creed II  pada ofiarą grzechów następstwa. Jest większy, głośniejszy i bardziej imponujący niż jego poprzednik. Ale udaje mu się naprawić, nie tracąc koncentracji na ludzkości swoich głównych bohaterów. Adonis Creed, jego dziewczyna Bianca (Tessa Thompson) i jego mentor Rocky Balboa (Sylvester Stallone) żyją tak samo jak w oryginale Ryana Cooglera. Bardziej niepewne jest to, czy Rocky połączy się ponownie ze swoim synem. Godne pochwały jest to, że film jest zaangażowany w budowanie świata opartego na postaciach. Jest to widoczne w pierwszym filmie Creed. Jednak w tej kontynuacji seria Creed wydaje się być przeznaczona do podróżowania tą samą drogą, co Rocky. Niezwykle osobista i oryginalna wizja jej twórcy jest powoli niszczona przez uwodzicielskie demony obsługi fanów.  Spin-offy mogą być naprawdę ciekawe, zresztą film Han Solo: Gwiezdne wojny – historie to udowodnił.

Gdzie oglądać cały film Creed 2 online CDA?

W tym filmie Donnie Creed zmaga się ze swoim dziedzictwem, zanim wyszedł z cienia swojego słynnego ojca, by wykuć własną ścieżkę. Cały film Creed 2 poszedł w jego ślady, pozostawiając gniazdo swojej macierzystej franczyzy, jednocześnie składając hołd pięknie napisaną rolą dla Stallone. Sylvester Stallone pojawi się też w filmie Rambo: Ostatnia krew. W grze roli jako starca jest coś pięknego i Stallone robi to doskonale. W swojej nowej roli mentora stał się mniej szorstkim, choć równie oddanym wcieleniem Mickeya (Burgess Meredith). Wiedząc, co dla niego znaczył Mickey, możesz poczuć pragnienie Rocky’ego, aby uhonorować trenera i jego pracę. To wspaniałe i dobrze się to ogląda.

Druga część Was uraczyła?

Odkładając na bok całą resztę to Jordan jest najlepszą rzeczą w tym filmie. Sceny walki są bajecznie kinetyczne, a sekwencja treningowa na pustyni rozdziela mi twarz w ogromny uśmiech, ale po dwóch godzinach jest trochę zwiotczały w środku. Cały film Creed II przyjmuje nawet wizję Rosji, która jest straconą szansą. Najbardziej wywrotowym akcentem Stallone w 1985 roku było przedstawienie Apollo Creeda, czarnego człowieka, jako symbolu Ameryki. Apollo wprowadza nawet piosenka zatytułowana Życie w Ameryce. Nie ma co mówić, film jest bardzo dobry i przyjemnie się go ogląda. 

Creed 2
Creed 2
Creed 2
Creed 2
Creed 2
Creed 2
Creed 2
Creed 2
Creed 2
Creed 2
Oryginalny tytuł Creed II
Ranking IMDb 7.2 78,522 głosów
Ranking TMDb 6.7 2,395 głosów

Reżyser

Obsada

Michael B. Jordan isAdonis Creed
Adonis Creed
Sylvester Stallone isRobert
Robert "Rocky" Balboa Sr.
Dolph Lundgren isIvan Drago
Ivan Drago
Florian Munteanu isViktor Drago
Viktor Drago
Tessa Thompson isBianca Taylor
Bianca Taylor
Wood Harris isTony
Tony "Little Duke" Evers
Phylicia Rashād isMary Anne Creed
Mary Anne Creed
Andre Ward isDanny
Danny "Stuntman" Wheeler
Brigitte Nielsen isLudmilla Drago
Ludmilla Drago
Milo Ventimiglia isRobert Balboa
Robert Balboa
Udostępniono7

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Kwas (Kislota)
Król Lew 2019
Mowgli: Legenda Dżungli
Narodziny gwiazdy
Mroczne wody
Van Gogh. U bram wieczności
Maria, królowa Szkotów
Koniara (Horse Girl)
Smak pho
Legiony 2019
Powrót 2018
Kurier 2019