Creed 2 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

ONLINE HD 3312 Wyświetleń

  Creed 2

  Creed 2

  Nov. 21, 2018USA130 Min.PG-13
  Twoja ocena: 0
  6 3 głosy
  what going on?

  Opis

  Prawie jak narodziny legendy

  Bez reżysera Ryana Cooglera u steru, ten spin-off Rockiego nie ma precyzyjnego przekazu swojego poprzednika. W tej części Adonis Creed  (Michaela B. Jordan) musi bronić swojego tytułu jako mistrza świata w wadze ciężkiej. Dodatkowa presja jest wywierana, gdy jego pretendentem jest Viktor Drago (Florian Munteanu). Duży, szybki, silny, niekonwencjonalny zawodnik. Jest także synem Iwana, wojownika, który zabił ojca Creeda na ringu około 1985 roku. Tak więc fabuła dość ciekawa, na pewno lepsza niż w filmie Bez litości 2. Tam jej praktycznie nie ma.

  Cały film Creed II  pada ofiarą grzechów następstwa. Jest większy, głośniejszy i bardziej imponujący niż jego poprzednik. Ale udaje mu się naprawić, nie tracąc koncentracji na ludzkości swoich głównych bohaterów. Adonis Creed, jego dziewczyna Bianca (Tessa Thompson) i jego mentor Rocky Balboa (Sylvester Stallone) żyją tak samo jak w oryginale Ryana Cooglera. Bardziej niepewne jest to, czy Rocky połączy się ponownie ze swoim synem. Godne pochwały jest to, że film jest zaangażowany w budowanie świata opartego na postaciach. Jest to widoczne w pierwszym filmie Creed. Jednak w tej kontynuacji seria Creed wydaje się być przeznaczona do podróżowania tą samą drogą, co Rocky. Niezwykle osobista i oryginalna wizja jej twórcy jest powoli niszczona przez uwodzicielskie demony obsługi fanów.  Spin-offy mogą być naprawdę ciekawe, zresztą film Han Solo: Gwiezdne wojny – historie to udowodnił.

  Gdzie oglądać cały film Creed 2 online CDA?

  W tym filmie Donnie Creed zmaga się ze swoim dziedzictwem, zanim wyszedł z cienia swojego słynnego ojca, by wykuć własną ścieżkę. Cały film Creed 2 poszedł w jego ślady, pozostawiając gniazdo swojej macierzystej franczyzy, jednocześnie składając hołd pięknie napisaną rolą dla Stallone. Sylvester Stallone pojawi się też w filmie Rambo: Ostatnia krew. W grze roli jako starca jest coś pięknego i Stallone robi to doskonale. W swojej nowej roli mentora stał się mniej szorstkim, choć równie oddanym wcieleniem Mickeya (Burgess Meredith). Wiedząc, co dla niego znaczył Mickey, możesz poczuć pragnienie Rocky’ego, aby uhonorować trenera i jego pracę. To wspaniałe i dobrze się to ogląda.

  Druga część Was uraczyła?

  Odkładając na bok całą resztę to Jordan jest najlepszą rzeczą w tym filmie. Sceny walki są bajecznie kinetyczne, a sekwencja treningowa na pustyni rozdziela mi twarz w ogromny uśmiech, ale po dwóch godzinach jest trochę zwiotczały w środku. Cały film Creed II przyjmuje nawet wizję Rosji, która jest straconą szansą. Najbardziej wywrotowym akcentem Stallone w 1985 roku było przedstawienie Apollo Creeda, czarnego człowieka, jako symbolu Ameryki. Apollo wprowadza nawet piosenka zatytułowana Życie w Ameryce. Nie ma co mówić, film jest bardzo dobry i przyjemnie się go ogląda. 

  Creed 2
  Creed 2
  Creed 2
  Creed 2
  Creed 2
  Creed 2
  Creed 2
  Creed 2
  Creed 2
  Creed 2
  Oryginalny tytuł Creed II
  Ranking IMDb 7.1 99,636 głosów
  Ranking TMDb 6.7 2,395 głosów

  Reżyser

  Obsada

  Michael B. Jordan isAdonis Creed
  Adonis Creed
  Sylvester Stallone isRobert
  Robert "Rocky" Balboa Sr.
  Dolph Lundgren isIvan Drago
  Ivan Drago
  Florian Munteanu isViktor Drago
  Viktor Drago
  Tessa Thompson isBianca Taylor
  Bianca Taylor
  Wood Harris isTony
  Tony "Little Duke" Evers
  Phylicia Rashād isMary Anne Creed
  Mary Anne Creed
  Andre Ward isDanny
  Danny "Stuntman" Wheeler
  Brigitte Nielsen isLudmilla Drago
  Ludmilla Drago
  Milo Ventimiglia isRobert Balboa
  Robert Balboa
  Udostępniono13

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Psychobitch
  Zew krwi 2020
  Witajcie w Marwen
  Wojna o prąd
  Nazywam się Dolemite
  Sztuka ścigania się w deszczu
  Downton Abbey
  Nic nie ginie
  Najświętsze serce
  The Tax Collector
  Pod powierzchnią 2020
  Pinokio 2020
  ×
  Życzymy miłego seansu!