Czarna Pantera - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Czarna Pantera

Czarna Pantera

Niech żyje Król134 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7.8 6 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

No to czas na Czarną Panterę

Widzowie Czarnej Pantery będą odczuwać przyjemność z oglądania tego filmu. Czyli jednego z najlepszych filmów roku. Tego, który wykracza poza gatunek superbohaterów, by pojawić się jako epopeja operowych proporcji. Liczne sekwencje bitewne, które są podstawą gatunku, są obecne, ale unoszą się na powierzchni głębokiego oceanu rozwoju postaci i uwagi, aby uzyskać szczegóły zarówno wspaniałe, jak i minutowe. Wakanda jest w pełni wymodelowanym, niepozornie czarnym wszechświatem, światem wplecionym w gobelin o najbogatszych, najostrzejszych kolorach i fakturach. Zachwycające zdjęcia Rachel Morrison i kostiumy Ruth Carter są tak żywe, że stają się niemal dotykowe. Oglądaj cały film Czarna Pantera online lektor PL CDA. Praktycznie można poczuć tkaninę kapelusza noszonego przez Angelę Bassett. Bohaterki, która dobrze prezentuje się w dniu słońca. W dniu, w którym jej syn zostaje królem.

Świetna robota panowie

Czarna Pantera Ryana Cooglera jest inna. Jest to nie tylko długo oczekiwana różnorodność i reprezentacja, ale także film, który ma coś do powiedzenia. Oczywiście jest w stanie to zrobić bez odejścia od dynamiki superbohatera, która sprawia, że ​​większa praca franczyzy. Jest porywający, zabawny i pełen widowisk, ale wydaje się też punktem zwrotnym, w którym studio w końcu uznało, że jego filmy mogą być czymś więcej niż tylko sprzedażą kolejnej części. W tym czasie studio zakończyło się jednym z najbardziej fascynujących wpisów w całym świecie.

Bassett to tylko jeden z wielu znanych i dobrze zapowiadających się aktorów, którzy wnoszą wiele dobrego do całego filmu Czarna Pantera. Forest Whitaker, Sterling K. Brown i gwiazda „Get Out” Daniel Kaluuya to tylko niektóre z nich . Cała obsada tworzy postacie o złożoności, które rzadko dają mniejszościom kino. Ci ludzie są zdolni do sprzecznych ludzkich reakcji, które mają trwałe konsekwencje. Ich uczucia są głębokie, natychmiastowo relatywne i zabarwione odcieniami szarości, które nie są często eksplorowane w przebojowej rozrywce. Kiedy złoczyńca wciąż udaje się rozerwać oczy, mimo prób zamordowania bohatera w poprzedniej scenie. Wiesz, że jesteś w obecności wspaniałego aktorstwa i opowiadania.

Gdzie oglądać cały film Czarna Pantera online CDA?

Czarna Pantera bierze udział w następstwie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, gdzie publiczność została po raz pierwszy przedstawiona Księciu T’Challa Chadwicka Bosemana i jego alter ego Black Panther. Po śmierci ojca T’Challa wraca do kraju Wakandy, gdzie zajmie miejsce ojca jako króla. Wakanda jest tajemnicą dla świata zewnętrznego. To niezwykle zaawansowany kraj pełen fantastycznej technologii, ale te postępy pochodzą z vibranium, rzadkiej rudy znalezionej prawie wyłącznie w Wakandzie. Aby chronić swój masywny magazyn substancji, Wakanda przez cały czas udawał prymitywny naród. Ukrywa swoje postępy przed resztą świata za pomocą pola siłowego.

Zaginionego złoczyńcę, zwanego Killmongerem, gra Michael B. Jordan. Pewnego dnia zespół Jordana i scenarzysty Ryana Cooglera zostanie wymieniony z taką samą czcią zarezerwowaną dla Scorsese i De Niro. Duet zrealizował razem trzy filmy i choć jest to pierwszy film, w którym Jordan odgrywa rolę wspierającą, nadal przekazuje filmowy skrót, który reprezentuje ich zaufane partnerstwo. Ten film jest tak dobry, jak jego złoczyńcy, a Jordan zasługuje na miejsce w antybohatera Hall of Fame obok takich wielkich bohaterów, jak Mały Bill Daggett Gene’a Hackmana z „Unforgiven”. Podobnie jak Hackman, Jordan wabi cię swoim sympatycznym komiksem buntować się przed ujawnieniem szokujących poziomów jego złośliwości. Jest sceptyczny, ale jego charakter nie jest pozbawiony sympatii ani zrozumienia.

Czarna Pantera to moje ulubione zwierzę!

To dużo do spakowania w to, co niektórzy prawdopodobnie spodziewają się beztroskiego superbohatera, ale działa dokładnie dlatego, że Coogler i jego współpracownicy są w stanie dostarczać tak zręcznie na wielkich bitach superbohatera. Sekwencje walki z kobiecymi wojownikami Wakandy zapierają dech w piersiach. Pościg samochodowy z T’Challa i jego siostrą zdalnie sterujący samochodem z jej kwatery głównej Wakandy jest ekscytujący. Film nie jest doskonały. W niektórych scenach akcji kostium Czarnej Pantery wygląda bardziej na generowany komputerowo niż realistycznie. Natomiast sekwencje walki wręcz mogą być bardziej chaotyczne niż przekonujące. Tutaj praca Christophera Nolana w trylogii Mroczny rycerz przychodzi czasem na myśl. Ale w całości film gra z ogromną energią i podziwem.

Coogler idealnie pasuje do tego materiału. Uderza we wszystkie słodkie miejsca, które lubi odkrywać w swoich filmach. Napisano tak wiele, że wybitni reżyserzy powinni kierować filmem superbohatera, ale stosunkowo niewielu będzie mogło zostawić taki osobisty ślad na produkcie niewolniczo poświęconym uczuciom fanów. Coogler zamienia MCU w RCU – Wszechświat Ryana Cooglera – włączając w to wszystko, czego oczekujemy od jego funkcji w scenariuszu, który napisał wspólnie z Joe Robertem Cole’em.

Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Oryginalny tytuł Black Panther
Ranking IMDb 7.3 521,634 głosów
Ranking TMDb 7.4 12,555 głosów

Reżyser

Ryan Coogler
Reżyser

Obsada

Chadwick Boseman isT'Challa / Black Panther
T'Challa / Black Panther
Michael B. Jordan isN'Jadaka / Erik
N'Jadaka / Erik "Killmonger" Stevens
Martin Freeman isEverett K. Ross
Everett K. Ross
Udostępniono105

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Wszystkowidząca 2
Gołąbeczki
Iron Sky. Inwazja
X-Men: Mroczna Phoenix
Yip Man 4
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
The Legion 2020
Artemis Fowl
Dżentelmeni 2020
Zombieland 2: kulki w łeb
The Meg 2018
Hellboy 2019
×
Życzymy miłego seansu!