What's happening?

Czarny Mercedes - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

ONLINE HD 2451 Wyświetleń Report Error

  • Watch traileryoutube.com
Czarny Mercedes

Czarny Mercedes

Każdy ma coś do ukrycia.Feb. 06, 2019Poland123 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Reżyser

Obsada

Maria Dębska isAneta Landau
Aneta Landau
Aleksandar Milićević ishrabia Maximilian von Fleckenstein
hrabia Maximilian von Fleckenstein
Artur Żmijewski isKarol Holzer
Karol Holzer
Andrzej Zieliński isnadkomisarz Rafał Król
nadkomisarz Rafał Król

Lubicie oglądać polskie produkcje?

Można powiedzieć, że najnowszy film Janusza Majewskiego niesłusznie zajął miejsce innych na festiwalu w Gdyni. Zdecydowanie niektóre filmy jakościowo przewyższają cały film Czarny Mercedes. Prawie 90-letni reżyser po raz kolejny spróbował swoich sił w kryminale. Niestety efekt końcowy pokazuje, że teraz pora na młodych reżyserów. Zdecydowanie lepszymi filmami tego roku są takie filmy jak Legiony. Film pokazał się na festiwalu chyba tylko z powodu szacunku organizatorów dla reżysera filmowego. Reżysera, który regularnie bierze udział w Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych od samego początku. Pomimo wciąż dużej liczby produkcji walczących o nagrody ten film nie powinien się tam znaleźć. Już nawet film Patryka Vegi, czyli Polityka online jest lepszy.

Zwykła kryminalna fabuła bez tego czegoś w sobie. Trwa II wojna światowa. W okupowanej Warszawie ma miejsce przerażająca zbrodnia. Krystyna (Maria Dębska), młoda żona szanowanego prawnika Karola Holzera (Artur Żmijewski), została zamordowana. Dochodzenie prowadzi komisarz Rafał Król (Andrzej Zieliński). Wkrótce okazuje się, że istnieje więcej niż jeden sekret związany z małżeństwem Holzer. Nie wszystkie aspekty filmu Majewskiego są obraźliwe. Nie można winić kostiumów i scenografii, bo są całkiem niezłe. Niestety zalety produkcji znikają w obliczu jej licznych wad. Czarny Mercedes teoretycznie film kryminalny. W rzeczywistości nie wiadomo, kto jest bohaterem opowieści i jaka jest jej główna fabuła. Tego niestety nie lubimy w filmach.

Gdzie oglądać cały film Czarny Mercedes online?

Cały film Czarny Mercedes jest nijaki i bardzo słaby. Klasycznie zrealizowana, archaiczna historia kryminalna nie jest w stanie właściwie zaangażować widza. Czasem wydaje się, że nie chciał nawet go angażować, ponieważ wątki rozrzucone w rogach w ogóle się nie zgadzają. Nic kupy się nie trzyma. Akcja filmu rozgrywa się oczywiście podczas II wojny światowej. Kierownikiem śledztwa jest kurator Rafał Król (Andrzej Zieliński), który staje przed morderczą łamigłówką, która zwielokrotnia nowe poszlaki. Jedynie obsada tutaj jest w miarę dobra i spełnia swoją rolę

No to policzymy wady filmu Czarny Mercedes. Zacznijmy od zbyt wielu postaci, a większość z nich nie ma absolutnie nic do roboty. Majewski stale wprowadza nowych bohaterów, ale żaden z nich nie jest w stanie prawidłowo się rozwijać. Film musiałby chyba trwać z 8 godzin albo przekształcić się w serial. Zieliński prowadzi dochodzenie, rozmawia z potencjalnymi podejrzanymi, ale w żaden sposób nie wykorzystuje nabytej na przesłuchaniach wiedzy. Nagle do akcji dołącza Kluge (Bogusław Linda) współpracujący z niemiecką policją. Reżyser chciał chyba obsadą zachęcić widzów do obejrzenia tego filmu.

 

Czarny Mercedes
Oryginalny tytuł Czarny Mercedes
Ranking IMDb 5.2 165 głosów
Ranking TMDb 2 1 głosów
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

The Tax Collector
Ava 2020
Zbrodnie rodzinne
Baywatch. Słoneczny patrol
Ukryte życie
Power 2020
Bad Boys for Life 2020
Pitbull. Nowe porządki
Contratiempo
Kingsman: Złoty krąg
Infamous
Legiony 2019