Czarownica 2 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Czarownica 2

Czarownica 2

118 Min.PG
Twoja ocena: 0
7.5 24 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Czym jest Maleficent: Mistress of Evil?

Czarownica 2 (Mistress of Evil) zaczyna się kilka lat po Maleficent, w której dowiedzieliśmy się o wydarzeniach. Wydarzeniach, które doprowadziły do ​​czarownicy Angeliny Jolie. Czarownicy przeklinającej księżniczkę Aurorę. Pierwszy film zakończył się radosną nutą, gdy Maleficent przywrócił jej magiczne królestwo Maurów do dawnego piękna. Koronował królową Aurorę, by zjednoczyć ją z ludzkim królestwem.

Szczegóły kontynuacji są jak dotąd niewielkie, ale będzie wymagało zawierania sojuszów przez Maleficent i Aurora w celu zwalczania nowych wrogów. Okazało się również, że propozycja małżeństwa księcia Phillipa z Aurorą polega na tym, by naprawdę wprawiać w ruch. Co powiedzieli członkowie obsady o filmie Czarownica 2? Angelina Jolie powiedziała, że ​​u podstaw: „W tym filmie stawiamy pytanie:„ czy Maleficent jest wystarczająco dobra, by być matką Aurory? ”

W CinemaCon w 2019 roku Elle Fanning powiedziała: „Aurora i Maleficent tak bardzo się kochają, ale jest między nimi ogromna różnica. Maleficent jest wciąż trochę nieufny wobec ludzi. Aurora radzi sobie z ciężarem wejścia w to nowe życie. Radzi sobie po to, by stać się tym króliczkiem, który nie jest tym, czym jest Aurora. ”

Kto pisze i reżyseruje Maleficent: Mistress of Evil?

Norweski reżyser Joachim Rønning, który współreżyserował Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara, przejmuje rolę Roberta Stromberga jako reżysera Mistress of Evil. Scenariusz napisali Linda Woolverton, Micah Fitzerman-Blue i Noah Harpster. Czy istnieje zwiastun Maleficent: Mistress of Evil? Na stronie Maleficent nie pojawił się żaden zwiastun: Mistress of Evil. Dodamy go tutaj, jak tylko zdobędziemy nasze ręce. Jakie inne remake’y Disneya zostaną wydane w 2019 roku? Począwszy od Dumbo, rok 2019 jest wielkim rokiem przeróbek Disneya na żywo w jego stabilnej klasie. Lew King i Aladdin również mają się ukazać wraz z Maleficent: Mistress of Evil.

Disney wycofał się w tym roku z wielu nagrań w CinemaCon w Las Vegas. Jednak Czarownica 2 (Maleficent: Mistress of Evil) jest naprawdę w kryzysie, aby wydać datę premiery w 2019 roku, po tym, jak studio przesunęło się ostatnio od 2020 roku. Chociaż nie dostaliśmy pełnoprawnego spojrzenia na nadchodzące przedsięwzięcie na żywo, zrobiliśmy to usłyszeć od Angeliny Jolie i Elle Fanning, gdzie są ich postacie, gdy Mistress of Evil podnosi. Widzieliśmy także kilka pierwszych spojrzeń na film, ucząc się, że Maleficent nadal obserwuje i chroni Aurorę na początku nowego filmu. Jednakże, gdy książę Phillip prosi Aurorę o poślubienie go, wydarzenia naprawdę zaczną się zwiększać, a Maleficent spotka się z królową.

Gdzie oglądać cały film Czarownica 2 online?

To nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać na początku. Jasne, Maleficent: Mistress of Evil to kontynuacja opowieści o tym, jak Maleficent uległa zemście, gdy zmagała się z miłością i stratą. Chociaż przeklinała Aurorę, z czasem zaczęła się nią opiekować. Kiedy odeszliśmy od rzeczy, historia Stefana z Maleficent dobiegła końca, ale jej historia z Aurorą dopiero się rozkwitała. Lub, jak Elle Fanning również umieściła to podczas prezentacji na CinemaCon 2019.

Wcześniej wiedzieliśmy z logiki, że Maleficent: Mistress of Evil będzie podnosić „kilka lat” po Maleficent. Ponadto wiedzieliśmy, że sequel „będzie kontynuował badanie” relacji między „rogatą wróżką” a „wkrótce przyszłą Królową”. To, czego dowiedzieliśmy się w CinemaCon 2019, z pewnością poszerza tę informację nieco bardziej przed filmem wydać trochę później w tym roku. Znamy się też od pewnego czasu, że Michelle Pfeiffer będzie częścią nowego filmu, ponieważ ta aktorka jest bardziej popytu po powrocie na duży ekran z matką! i Morderstwo w Orient Expressie. Teraz wiemy, że to postać Pfeiffera spowoduje rozdźwięk między Maleficent i Auroro w nowym filmie, a Jolie zauważa, że ​​jej postać jest „inteligentną kobietą”, która tak się składa, że ​​jest najdroższą mamą księcia Phillipa.

Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Oryginalny tytuł Maleficent: Mistress of Evil
Ranking IMDb 6.7 57,052 głosów
Ranking TMDb 7.2 2,026 głosów

Reżyser

Obsada

Elle Fanning isPrincesa Aurora
Princesa Aurora
Michelle Pfeiffer isReina Ingrith
Reina Ingrith
Harris Dickinson isPríncipe Phillip
Príncipe Phillip
Sam Riley isDiaval
Diaval
David Gyasi isPercival
Percival
Udostępniono68

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Harry Potter i Kamień Filozoficzny
Player One
Kapitan Marvel
Playmobil: Film 2019
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
Rodzina Addamsów 2019
Król Lew 2019
Artemis Fowl
Haker
Harry Potter i Zakon Feniksa
Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi