Dark Web: Usuń znajomego - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Dark Web: Usuń znajomego

Dark Web: Usuń znajomego

92 Min.R
Twoja ocena: 0
1 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Ciemna strona internetu istnieje

Biorąc pod uwagę, ile czasu spędzamy w Internecie sensowne jest, aby internet informował o sposobie, w jaki robimy filmy. Film opowiadający o sposobie, w jaki okrutni ludzie wchodzą w interakcje online. Takie sytuacje sprawiają, że ich życie staje się piekłem. Cały film był nowatorską, choć mało udaną próbą przekształcenia codziennej technologii w coś zabawnie przerażającego. Nie do końca ten zabieg udał się producentom. Jednak klasyczne horrory takie jak To: Rozdział 2 są o niebo lepsze.

No chyba, że ktoś lubi polityczne komedie to wtedy polecam obejrzeć film Patryka Vegi. Film, który miał swoją premierę we wrześniu tego roku. Mowa oczywiście o całym filmie Polityka 2019. Jest to również film, który zaskakująco wpiął się w otaczający nas świat. Świat, w którym większość społeczeństwa korzysta z niebezpiecznego narzędzia jakim jest Internet. Więc korzystajcie z niego mądrze!

Gdzie oglądać cały film Dark Web: Usuń znajomego?

Kontynuacja, Dark Web: Usuń znajomego, bierze sztuczkę wizualną z oryginalnego filmu i usuwa całą istotność. Zamiast historii o naszych interakcjach online, jest to historia o kartonowych dwudziestolatkach wpadających na kult morderstwa w zawiłej historii, która opiera się bardziej na zbiegu okoliczności niż na logice. Ktoś miał dziwną wyobraźnię na temat tej fabuły.

Ciekawy pomysł czy kicz?

W całym filmie Dark Web: Usuń znajomego zaczynamy od ekranu głównego nowego laptopa programisty Matiasa (Colin Woodell), który znalazł w lokalnej kawiarni. To noc gry z przyjaciółmi, a ze względu na lenistwo, ograniczenia podróży i jednego z nich mieszkającego na innym kontynencie gra odbywa się przez Skype. Ale ciężko jest skoncentrować się na grze, gdy wcześniej zalogowana strona nieznajomego na Facebooku pokazuje dziwne wiadomości. W połączeniu z odkryciem ukrytego folderu niepokojących, podglądających plików wideo Matias zaczyna zastanawiać się, co zamierzał poprzedni właściciel. Co odkryje bohater? Jaka prawda stoi za tym wszystkim? Zobaczcie sami.

 

 

Dark Web: Usuń znajomego
Dark Web: Usuń znajomego
Dark Web: Usuń znajomego
Dark Web: Usuń znajomego
Dark Web: Usuń znajomego
Dark Web: Usuń znajomego
Dark Web: Usuń znajomego
Dark Web: Usuń znajomego
Dark Web: Usuń znajomego
Dark Web: Usuń znajomego
Oryginalny tytuł Unfriended: Dark Web
Ranking IMDb 5.9 15,433 głosów
Ranking TMDb 6.2 465 głosów

Reżyser

Obsada

Colin Woodell isMatias O'Brien
Matias O'Brien
Betty Gabriel isNari Jemisin
Nari Jemisin
Andrew Lees isDamon Horton
Damon Horton
Connor Del Rio isAj Williams
Aj Williams
Stephanie Nogueras isAmaya DeSoto
Amaya DeSoto
Savira Windyani isLexx Putri
Lexx Putri
Alexa Mansour isErica Dunne
Erica Dunne
Udostępniono6

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

The Grudge: Klątwa
Operacja Overlord
Eli 2019
Annabelle wraca do domu
Doktor Sen
The Candy Witch
Obecność 2
Obecność
Mandy
W wysokiej trawie
Pierwsza Noc Oczyszczenia
Antebellum 2020