Deadpool 2 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Deadpool 2

Deadpool 2

119 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Dawno się tak nie uśmiałem

Pierwsza część Deadpoola była bardzo ciekawą produkcją. Komedia z 2016 roku posłużyła jako właściwa historia pochodzenia sprośnego antybohatera Marvela. Po filmie X-Men Geneza: Wolverine w wydaniu reżysera Gavina Hooda. Wolverine spektakularnie nie zdołał ożywić szybko rozmawiającego najemnika. Ale Deadpool Tima Millera również wydawał się być przekonujący. Nie brakowało nerwowych wykonawców studyjnych.  Oglądaj cały film Deadpool 2 online CDA. Obrzydliwa, hiper brutalna, natchniona seksem i czwarta komedia superbohatera może odnieść sukces, jeśli garnitury po prostu cofną się i pozwolą Deadpoolowi być Deadpoolem.

Jak wiemy, Deadpool zbił fortunę w kasach kin, demonstrując, że Reynolds, Miller i współscenarzyści Rhett Reese i Paul Wernick mieli coś pozytywnego. Inne produkcje Marvela, takie jak cały film Kapitan Marvel CDA możecie obejrzeć tutaj. Dziwnie jest powiedzieć, po dwóch poprzednich próbach opowiedzenia historii Wade’a Wilsona, ale Deadpool 2 w końcu jest filmem, w którym kreatywny zespół dostaje zielone światło. Po to aby umieścić kawałek metalu i pokazać, jak szybko może się on zmienić.

No to rozpoczynamy zabawę

Film Deadpool 2 rozpoczyna się zaskakującą sekwencją, w której Wade (Ryan Reynolds) informuje widzów, że podobnie jak w przypadku Wolverine w Loganie, nie przeżyje tego filmu. Ciekawą produkcją Marvela jest też film X-Men: Mroczna Phoenix. Następnie akcja przewija się do tyłu, a Wade opowiada o niepokojących ostatnich kilku tygodniach, które obejmowały śmierć kluczowej postaci. Po retrospekcji Wade współpracuje z Colossusem, aby stać się jednym z X-Men w treningu.

Podczas konfrontacji z niestabilnym, potencjalnie niekontrolowanym młodym mutantem o imieniu Russell (Julian Dennison), który jest zły i próbuje podpalić ośrodek dla mutantów. Wade i Russell lądują w więzieniu. Ostatecznie Cable (Josh Brolin), żołnierz z przyszłości, przybywa na misję, aby zmienić przeszłość w imię zapobiegania niewypowiedzianym zbrodniom w przyszłości. Wtedy rzeczy naprawdę zaczynają się kręcić, a film staje się wyścigiem pomiędzy Wade’em i Cable’em.

Czyni to Deadpool 2 z definicji idealną kontynuacją. Podwaja to wszystko, co fani uwielbiają w oryginale. Od bezlitosnego meta-humoru po darmowy komiksowy rozlew krwi jednocześnie poprawiając kilka rażących problemów tego filmu. Błogosławiony rzeczywistym budżetem, Deadpool 2 rozszerza zakres postaci, wprowadzając grupę ukochanych bohaterów Marvela i złoczyńców.

Gdzie oglądać cały film Deadpool 2 lektor CDA?

Wydaje się też, że został nakręcony na więcej niż jednym zestawie, natychmiast podnosząc go ponad wartości produkcyjne oryginalnego Deadpoola. I, co imponujące, Deadpool 2 kończy się zabawniej niż oryginał. Atakuje publiczność stałym strumieniem niegodziwości i super dowcipami. Żartami, które przedstawiają wszystko od aktualnego krajobrazu komiksu po przejażdżkę kolejką górską Reynoldsa jako gwiazdy, zarówno na ekranie, jak i poza nim. Ilość opowieści, którą próbowano opowiedzieć w Deadpool 2, nieco spowalnia tempo filmu w pierwszym akcie. Ponieważ scenarzyści Rhett Reese i Paul Wernick ustawili stół z wieloma punktami fabularnymi, które wymagały zbadania. 

Fabuła usprawnia jednak, gdy cały film Deadpool 2 ustali, dlaczego Deadpool i Cable są wrogami. Co skłoniło Wade’a do stworzenia własnego super zespołu w formie X-Force. To tutaj przedstawiamy dwa wyróżnienia Deadpool 2. Jest to Domino (Zazie Beetz), gibki zmutowany wojownik. Drugi to Peter (Rob Delaney), bezsilny podmiejski człowieczek, który przypadkowo przeczytał ogłoszenie rekrutacyjne Deadpoola i pomyślał, że dołączenie do zespołu będzie zabawne.

Deadpool 2
Deadpool 2
Deadpool 2
Deadpool 2
Deadpool 2
Deadpool 2
Deadpool 2
Deadpool 2
Deadpool 2
Deadpool 2
Oryginalny tytuł Deadpool 2
Ranking IMDb 7.8 400,754 głosów
Ranking TMDb 7.5 9,041 głosów

Reżyser

David Leitch
Reżyser

Obsada

Ryan Reynolds isWade Wilson / Deadpool / Juggernaut (voice) / Himself
Wade Wilson / Deadpool / Juggernaut (voice) / Himself
Josh Brolin isNathan Summers / Cable
Nathan Summers / Cable
Morena Baccarin isVanessa Carlysle
Vanessa Carlysle
Julian Dennison isRussell Collins / Firefist
Russell Collins / Firefist
Zazie Beetz isNeena Thurman / Domino
Neena Thurman / Domino
T.J. Miller isJack Hammer / Weasel
Jack Hammer / Weasel
Karan Soni isDopinder
Dopinder
Brianna Hildebrand isEllie Phimister / Negasonic Teenage Warhead
Ellie Phimister / Negasonic Teenage Warhead
Jack Kesy isBlack Tom Cassidy
Black Tom Cassidy
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Ant-Man i Osa
Zabójczy rejs
Babyteeth
Gdzie jesteś, Bernadette?
Greyhound 2020
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
The Courier 2019
Wilk z Wall Street
Następcy 3
Sokół z masłem orzechowym
Zabójcze maszyny
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru