Deadwood: Film - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Deadwood: Film

Deadwood: Film

110 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Dziki zachód i te sprawy

Tak to się właśnie robi w HBO. Moralna panika wywołana finałem ostatniego sezonu Gry o Tron przypomniała, że ​​stacja HBO może solidnie zaskoczyć widzów. Niezależnie od wszelkich wątpliwości związanych z Żelaznym Tronem to widzowie dzielnie przyjęli informacje o filmie Deadwood. Trudno będzie nazwać ten film finałem serialu Deadwood. Serialu, który został nagle anulowany po zakończeniu trzeciego sezonu i nikt nie wie z jakich przyczyn. Miał ogromny potencjał i masę możliwości do zrealizowania albo producenci nie mieli na to pomysłu. Miejmy nadzieję, że film nam to wszystko wynagrodzi.

Film umiejscowiony w historycznym bezprawnym obozie wydobywczym w czasie gorączki złota w latach 70. Cały film Deadwood połączył wulgaryzmy i poezję jak żaden program telewizyjny wcześniej. Chyba, że mówimy o filmie Bracia Sisters. Ponownie wyobrażając sobie historyczne postacie miasta w krwawym westernie. Zasługiwał na coś lepszego, a teraz Deadwood: film jest odważną próbą naprawienia tego błędu, 13 lat po jego anulowaniu.

Gdzie oglądać Deadwood: Film online?

Deadwood: Film to projekt, o którym już dawno krążyły pogłoski i plotki. Film wreszcie miał swoją premierę 31 maja, pośród objawień, że twórca David Milch cierpi na chorobę Alzheimera. Nawet jeśli nie zdawano sobie sprawy z tragicznego stanu twórcy filmu, w każdej klatce Deadwood jest nieoczekiwany i wspaniały. Cudem tej produkcji jest to, jak zręcznie Milch i firma unikają emocjonalnej manipulacji. Oprócz jednego z najbardziej złożonych programów telewizyjnych wszechczasów, jest to bogate 110 minut filmu. Filmu, który nagradzają cierpliwość fanów na wyjaśnienie anulowania kultowego serialu.

Jest to produkt kogoś, kto mieszkał z tymi postaciami od czasu, gdy serial wyszedł z anteny w 2006 roku. Masz wrażenie, że wie wszystko, co się z nimi stało od tego czasu. O ile fani rozpaczliwie pragnęli przedtem kolejnego sezonu lub filmu, jest coś tak doskonałego i pięknego w tym, jak wyszedł ten film, który sprawia, że ​​wydaje się, że nie mogło być inaczej. Nie zawiedziecie się jeśli obejrzycie ten film.

Z napisami na CDA czy z lektorem na Zalukaj?

Cały projekt Deadwood zawsze był niedocenianym wizualnie programem, ale jest łaska dla reżyserii i zdjęć do filmu, który jest gęstszy i bardziej poetycki niż serial. Od pierwszego ujęcia pociągu wyłaniającego się z tunelu film ma nieoczekiwaną estetykę filmową. Istnieje wiele scen jasnego światła słonecznego na twarzach tych postaci. To prawie tak, jakby Milch i reżyser Daniel Minahan chcieli uchwycić coś wspaniałego w tym małym miasteczku przed opuszczeniem go na zawsze. Niektóre z najlepszych zdjęć w całym cyklu programu znajdują się właśnie w tym filmie. Serdecznie polecam, ponieważ film zasługuje na najlepsze oceny i pochwałę.

Deadwood: Film
Deadwood: Film
Deadwood: Film
Deadwood: Film
Deadwood: Film
Deadwood: Film
Deadwood: Film
Deadwood: Film
Deadwood: Film
Deadwood: Film
Oryginalny tytuł Deadwood: The Movie
Ranking IMDb 7.6 11,780 głosów
Ranking TMDb 7.1 86 głosów

Reżyser

Obsada

Timothy Olyphant isSeth Bullock
Seth Bullock
Ian McShane isAl Swearengen
Al Swearengen
Molly Parker isAlma Ellsworth
Alma Ellsworth
W. Earl Brown isDan Dority
Dan Dority
Dayton Callie isCharlie Utter
Charlie Utter
Kim Dickens isJoanie Stubbs
Joanie Stubbs
Brad Dourif isDoc Cochran
Doc Cochran
Anna Gunn isMartha Bullock
Martha Bullock
John Hawkes isSol Star
Sol Star
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Bracia Sisters