Death Race: Anarchia - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Death Race: Anarchia

Death Race: Anarchia

111 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Z każdej fabuły potrafią zrobić horror

Ten film to po części akcja, a po części horror i szybkie samochody. Prezentujemy Wam film Death Race: Anarchia od reżysera Dona Michale Paula. Nowo przybyły do ​​The Sprawl, czyli zamkniętego, sprywatyzowanego pustkowia penitencjarnego musi przetrwać brutalne wyzwania. Wyzwania obłąkanych więźniów z przerażającymi warunkami. Według mnie nie ma lepszych filmów o szybkich samochodach niż Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw.

Po zawarciu przyjaźni z sympatycznymi mieszkańcami The Sprawl tajemniczy przybysz postanawia wziąć udział w wyścigu śmierci. Nielegalnym sporcie uznanym przez rząd za niemoralny, który desperacko próbuje się zamknąć. Jeśli nowicjuszowi się powiedzie i wyeliminuje siedmiokrotnego mistrza Frankensteina, nieznajomy zastąpi zamaskowanego mężczyznę. Ale czy to właściwie jego plan? Tego nie wiadomo, dlatego wolę luźniejsze filmy Vegi, w tym Polityka.

Gdzie oglądać cały film Death Race: Anarchia z lektorem?

Zach McGowan gra główną rolę Connora, prawdziwego twardziela w każdym znaczeniu tego słowa. Ostatnia przesyłka więźniów dociera do więzienia o maksymalnym rygorze, znanego z anarchii, brutalności i wyścigów. Connor i jego nowi przybysze zostają szybko wystawieni na próbę w walce o przetrwanie w piekle na ziemi prowadzonej przez Frankensteina. Twórcy filmu stworzyli ponad dwa tuziny niestandardowych samochodów do filmu, a ponad 15 z nich rozbiło się w powietrznych przewrotach i ognistych eksplozjach, nadzorowanych przez utalentowanego koordynatora kaskaderów i kierowców. Robi to wrażenie, sam chciałbym być przy produkcji takiego filmu.

No to zaczynamy wyścig

Connor ma smak na koronę, którą można wygrać tylko w niesławnym wyścigu śmierci. Z niewielką pomocą bukmachera, Baltimore Bob (Glover), list lidera zespołu i rewolwerowca Bexie (Cassie Clare) może po prostu spróbować. Ale Connor ma o wiele więcej niż na pierwszy rzut oka. Po zakochaniu się w barmanie prawda zaczyna się ujawniać poprzez wielki zwrot akcji. Miłość zawsze przeszkadza w takich momentach. Często jednak to serce wygrywa z mózgiem. A jeśli lubisz krwawe zniszczenie, z przyjemnością dowiesz się, że większość krwawych, soczystych chwil jest wyświetlana w tym filmie. Sceny uzupełnione są groteskowymi i brutalnymi efektami dźwiękowymi, natomiast całość wygląda naprawdę dobrze i solidnie.

Death Race: Anarchia
Death Race: Anarchia
Death Race: Anarchia
Death Race: Anarchia
Death Race: Anarchia
Death Race: Anarchia
Death Race: Anarchia
Death Race: Anarchia
Death Race: Anarchia
Death Race: Anarchia
Oryginalny tytuł Death Race: Beyond Anarchy
Ranking IMDb 5.3 2,483 głosów
Ranking TMDb 5.6 112 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Śmierć nadejdzie dziś 2
Taxi 5
Ciemno, prawie noc
Czerwona jaskółka
Psy 3: W imię zasad
Niezgodna
Mandy
Pełzająca śmierć (Crawl)
Gundala 2019
Doom: Annihilation
Player One
Dziedzictwo. Hereditary