Deerskin - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Deerskin

Deerskin

Jun. 19, 2019France77 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Deerskin online?

Cały film Deerskin jest napisany i wyreżyserowany przez Quentina Dupieux. To studium opuszczonego samotnika popadającego w obsesję, a im więcej go badamy, tym bardziej staje się jego obsesją. Jednak najdziwniejszym elementem filmu jest, paradoksalnie, najbardziej normalny. Chodzi o główną postać, którą jest Jean Dujardin. To płonąca charyzmatyczna gwiazda. Wystąpił w takich filmach jak Wilk z Wall Street i Obrońcy skarbów. Dujardin jest rodzajem wiodącego człowieka, który lubi mieszać. W filmie Deerskin gra rolę pełną przygód, która rzuca próżność i zdrowie psychiczne. Ocenił bym tą produkcję na 7 w skali 10 punktów.

Tajemnica sukcesu filmu Deerskin to jego zwodnicza prostota. Każdy, kto zna francuskie, surrealistyczne komedie wie, że jego szalone, paranoiczne postacie mówią zadziwiającymi monologami. Deerskin podąża za tym przykładem, ale redukuje styl do minimalistycznej ciekawości, co skutkuje 78-minutowym wyczynem z atrakcyjną niespodzianką, którą jest Jean Dujardin. Aktor potrafi mistrzowski zagrać rolę człowieka chorego psychicznie. To jest wielki styl i kunszt aktorski. Przynajmniej takie jest moje zdanie na ten temat. Film bardzo mi się podobał i z tego rodzaju ciężkich filmów jest moim numerem dwa, zaraz po filmie Proxima.

Kryminał trzyma mocno w napięciu

Film rozpoczyna się od serii młodych ludzi, którzy wkładają kurtki do bagażnika samochodu. Ludzi, którzy cały czas  powtarzają, że dopóki żyją to nie ubiorą kurtki. Wydaje nam się, że oglądamy ekscentryczne śluby ekologiczne. Chwilę później spotykamy Georgesa (Jean Dujardin), przystojnego, nieco masywnego mężczyznę w średnim wieku z siwiejącą brodą, odgarniętymi włosami i ogólnym niepokojem. W przydrożnej toalecie zdejmuje sztruksową kurtkę i próbuje spuścić ją do toalety. Następnie jedzie na wieś i dociera do rezydencji, w której gość sprzedaje mu kurtkę z jelenia za 8000 euro. Georges ma kilkaset euro, ale nie obchodzi go to. Akceptuje gotówkę i rzuca do okazji starą cyfrową kamerę wideo, która teraz wydaje się archaiczna. Kupilibyście tak drogą kurtkę? Musiała mieć ogromną wartość sentymentalną.

Georges pojawia się w tym filmie bez prawdziwych historii i motywów. W pierwszych minutach otrzymuje kurtkę swoich snów, obszytą frędzelkami skórzaną, kowbojską kurtkę, która z jakiegokolwiek powodu powoduje ogromną radość. I dostaje bonusowy prezent za wysoką cenę w postaci małego, przestarzałego aparatu cyfrowego. Zatrzymując się w małomiasteczkowym motelu i spędzając wieczory w lokalnym barze, pogłębia sympatię do nowej garderoby, nawet rozmawiając z nią w nocy. Mieliście kiedyś sytuację, że rozmawialiście z przedmiotami? W tym wypadku ze swoimi ubraniami? Bo ja tak, w momencie jak nie chciały mi wejść do walizki, to kazałem im się zmniejszyć i wyprasować. Oczywiście to nie poskutkowało. Quentin Dupieux wykonał świetną robotę w tym filmie.

Deerskin
Deerskin
Deerskin
Deerskin
Oryginalny tytuł Le Daim
Ranking IMDb 6.8 4,705 głosów
Ranking TMDb 7 102 głosów
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Rodzina Addamsów 2019
7 uczuć
Bloodshot 2020
Na noże (Knives out)
Błąd systemu
Mrok 2018
Underdog 2019
The Kissing Booth
The Big Ugly
Szybcy i Wściekli 7
Śmierć nadejdzie dziś 2
Podróż w niepamięć
×
Życzymy miłego seansu!