What's happening?

Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 120

Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham

Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham online

Feb. 12, 2020USA102 Min.TV-14
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Reżyser

Obsada

Lana Condor isLara Jean Song Covey
Lara Jean Song Covey
Noah Centineo isPeter Kavinsky
Peter Kavinsky
Jordan Fisher isJohn Ambrose McClaren
John Ambrose McClaren
Anna Cathcart isKatherine
Katherine "Kitty" Song Covey
Janel Parrish isMargot Song Covey
Margot Song Covey
Ross Butler isTrevor Pike
Trevor Pike
Trezzo Mahoro isLucas James
Lucas James

Gdzie oglądać cały film online Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham?

Do wszystkich chłopców, których kochałam było czymś więcej niż tylko słodką opowieścią o nastolatce. Dziewczynie, której sekretne liściki miłosne do jej dawnych sympatii zostały przypadkowo wysłane. Nie ma co ukrywać, fabuła w tym filmie jest ciekawa. Lara Jean Song Covey powraca w pierwszej z dwóch kontynuacji. Filmów, które zostały nakręcone jeden po drugim po nieoczekiwanym sukcesie oryginalnej wersji Netflix w 2018 roku. Pierwszy film zakończył się spotkaniem z przystojnym facetem i byłym fałszywym chłopakiem Peterem Kavinskym. Teraz w kontynuacji Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham błogo przeżywa swoją własną bajkę. Niestety nie wszystko jest tak piękne jak sobie wyobrażała. Jednak uwierzcie, że nic Was nie zaskoczy tak jak film Sala samobójców hejter online. Tego jestem pewien.

Szczęśliwe zakończenie jest ważne dla komedii romantycznych. Oglądasz cały film, który drażni Cię ciągłymi przeszkodami pomiędzy ludźmi, którzy powinni być razem. Oczywiście na koniec i tak zawsze miłość przezwycięża te przeszkody. Są tylko wielkie gesty, wyznanie uczuć, namiętne sceny. Jednak tego typu filmy nie są dla mnie. Zdecydowanie wolę inny rodzaj napięcia, który występuje w thrillerach, np Upadek Grace online. Przejście dalej od tego punktu oznacza zrozumienie, co oznacza wypracowanie funkcjonalnej codziennej relacji i utrzymanie jej. I choć może to być romantyczne i komediowe, nie poddaje się temu samemu żarliwemu eskapizmowi, jak to się dzieje. P.S. Wciąż cię kocham zdecydowanie różni się od pierwszej części filmu.

To druga część tej romantycznej komedii

Pierwsza połowa filmu, zaadaptowana z książki Jenny Han o tym samym tytule. Służy jako narzędzie do przedstawienia postaci Johna Ambrose’a McClarena (Jordan Fisher) i ustanowienia go jako wiarygodnego rywala miłości. Lara Jean Song Covey (Lana Condor) spotyka się ponownie z Johnem po tym, jak oboje zaczynają pracę w domu spokojnej starości w Belleview. Oznacza to, że rozwijająca się relacja Lary Jean i Petera nie jest już głównym celem. Szkoda, ponieważ ta chemia pomiędzy nimi stanowiła ogromną część odwołania do oryginalnego filmu. Co za tem zaserwuje nam reżyser jako danie główne tego filmu?

Cały film P.S. Wciąż cię kocham online może zaskoczyć wiele osób. Film jest równie zabawny i czarujący ale moim zdaniem czegoś mu brakuje. Można powiedzieć, że nie do końca pasuje do swojego poprzednika. Lara Jean jak wiecie to zapalona czytelniczka romansów. Jest wciąż jest zamknięta w swojej wyobraźni. Nic dziwnego, że pozwala się wciągnąć w fantazję o kolejnej sympatii, gdy rzeczywistość posiadania prawdziwego chłopaka i próby wypracowania sposobu bycia czyjąś dziewczyną zaczyna ją ciężko obciążać. Czy tym razem jej młodsza siostra Kitty (Anna Cathcart) wymyśli jakiś nikczemny plan, żeby związać z kimś siostrę? Niestety tego Wam nie zdradzę, ale dowiecie się oglądając cały film online.

Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Oryginalny tytuł To All the Boys: P.S. I Still Love You
Ranking IMDb 6.0 21,467 głosów
Ranking TMDb 7 926 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0