Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham

Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham

102 Min.TV-14
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film online Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham?

Do wszystkich chłopców, których kochałam było czymś więcej niż tylko słodką opowieścią o nastolatce. Dziewczynie, której sekretne liściki miłosne do jej dawnych sympatii zostały przypadkowo wysłane. Nie ma co ukrywać, fabuła w tym filmie jest ciekawa. Lara Jean Song Covey powraca w pierwszej z dwóch kontynuacji. Filmów, które zostały nakręcone jeden po drugim po nieoczekiwanym sukcesie oryginalnej wersji Netflix w 2018 roku. Pierwszy film zakończył się spotkaniem z przystojnym facetem i byłym fałszywym chłopakiem Peterem Kavinskym. Teraz w kontynuacji Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham błogo przeżywa swoją własną bajkę. Niestety nie wszystko jest tak piękne jak sobie wyobrażała. Jednak uwierzcie, że nic Was nie zaskoczy tak jak film Sala samobójców hejter online. Tego jestem pewien.

Szczęśliwe zakończenie jest ważne dla komedii romantycznych. Oglądasz cały film, który drażni Cię ciągłymi przeszkodami pomiędzy ludźmi, którzy powinni być razem. Oczywiście na koniec i tak zawsze miłość przezwycięża te przeszkody. Są tylko wielkie gesty, wyznanie uczuć, namiętne sceny. Jednak tego typu filmy nie są dla mnie. Zdecydowanie wolę inny rodzaj napięcia, który występuje w thrillerach, np Upadek Grace online. Przejście dalej od tego punktu oznacza zrozumienie, co oznacza wypracowanie funkcjonalnej codziennej relacji i utrzymanie jej. I choć może to być romantyczne i komediowe, nie poddaje się temu samemu żarliwemu eskapizmowi, jak to się dzieje. P.S. Wciąż cię kocham zdecydowanie różni się od pierwszej części filmu.

To druga część tej romantycznej komedii

Pierwsza połowa filmu, zaadaptowana z książki Jenny Han o tym samym tytule. Służy jako narzędzie do przedstawienia postaci Johna Ambrose’a McClarena (Jordan Fisher) i ustanowienia go jako wiarygodnego rywala miłości. Lara Jean Song Covey (Lana Condor) spotyka się ponownie z Johnem po tym, jak oboje zaczynają pracę w domu spokojnej starości w Belleview. Oznacza to, że rozwijająca się relacja Lary Jean i Petera nie jest już głównym celem. Szkoda, ponieważ ta chemia pomiędzy nimi stanowiła ogromną część odwołania do oryginalnego filmu. Co za tem zaserwuje nam reżyser jako danie główne tego filmu?

Cały film P.S. Wciąż cię kocham online może zaskoczyć wiele osób. Film jest równie zabawny i czarujący ale moim zdaniem czegoś mu brakuje. Można powiedzieć, że nie do końca pasuje do swojego poprzednika. Lara Jean jak wiecie to zapalona czytelniczka romansów. Jest wciąż jest zamknięta w swojej wyobraźni. Nic dziwnego, że pozwala się wciągnąć w fantazję o kolejnej sympatii, gdy rzeczywistość posiadania prawdziwego chłopaka i próby wypracowania sposobu bycia czyjąś dziewczyną zaczyna ją ciężko obciążać. Czy tym razem jej młodsza siostra Kitty (Anna Cathcart) wymyśli jakiś nikczemny plan, żeby związać z kimś siostrę? Niestety tego Wam nie zdradzę, ale dowiecie się oglądając cały film online.

Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Oryginalny tytuł To All the Boys: P.S. I Still Love You
Ranking IMDb 6.1 13,550 głosów
Ranking TMDb 7 926 głosów

Reżyser

Obsada

Lana Condor isLara Jean Song Covey
Lara Jean Song Covey
Noah Centineo isPeter Kavinsky
Peter Kavinsky
Jordan Fisher isJohn Ambrose McClaren
John Ambrose McClaren
Anna Cathcart isKatherine
Katherine "Kitty" Song Covey
Janel Parrish isMargot Song Covey
Margot Song Covey
Ross Butler isTrevor Pike
Trevor Pike
Trezzo Mahoro isLucas James
Lucas James
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Corona Zombies
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Trzy kroki od siebie
SpongeBob Film: Na ratunek
Feel the Beat
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru
Pewnego razu w Hollywood
Wynajmij sobie chłopaka
Spragnieni życia
Krewetki w cekinach
Kraina cudów
Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi