Dogonić marzenia 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Dogonić marzenia 2019

Dogonić marzenia 2019

PG
Twoja ocena: 0
5.5 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Marzenia to coś pięknego

Film to biografia Michelle Payne, która w 2015 roku została pierwszą kobietą, która wygrała puchar Melbourne. Cały film nie zachwyca. Są tutaj dziwne sceny np ta, w której Payne (Teresa Palmer) łączy się mentalnie jej koniem o imieniu Penzance. Podejrzewam, że film najszybciej spodoba się kobietom, które lubią tego typu dramaty. To jej dziwne łączenie mentalne z koniem odbywa się na plaży i jest rejestrowane z długich ujęć. W tle oczywiście widać morskie fale, które delikatnie wlewają się na brzeg. Od strony muzycznej tez film nie zachwyca. Zdecydowanie bardziej polecam obejrzeć film Obywatel Jones naszej polskiej reżyserki Agnieszki Holland.

Spełniajcie swoje marzenia

Cały film Dogonić marzenia 2019 to fabularny debiut Rachel Griffiths. Jest to australijska aktorka najbardziej znana z filmu Wesele Muriel. Można powiedzieć, że zręcznie kieruje tą ogólną publicznością, pełną prawdziwych wydarzeń. Jednak niestety film spisuje na straty razem z polską produkcją Czarny Mercedes. Moim skromnym zdaniem te filmy to niewypały. Gdzieś za tym wszystkim kryją się podnoszące na duchu opowieści o Payne, która realizowała swoje marzenia z zapałem i wytrwałością. Przezwyciężała trudności fizyczne i psychiczne. Najlepszą częścią dilmu Ride Like a Girl, czyli w spolszczonej wersji Dogonić marzenia jest właśnie ten zapał. Jeżeli macie wybór na pójście do kina na inny film to wybierzcie zdecydowanie (Nie)znajomi. Jest dużo ciekawsze i przede wszystkim nadaje się do oglądnięcia.

Gdzie oglądać cały film Dogonić marzenia 2019 z lektorem?

Jak wspomnieliśmy wyżej za filmem stoi Rachel Griffiths. W filmie Dogonić marzenia dowiadujemy się, że Michelle (Teresa Palmer) była najmłodszym z dziesięciorga dzieci. Mieszkała w gospodarstwie domowym wraz z owdowiałą legendą toru wyścigowego. Jej rodzina składa się głównie z dżokejów, z wyjątkiem jej brata i najlepszego przyjaciela Stevie Payne. On zajmują się czymś innym. Chociaż wszyscy chłopcy robią karierę to dziewczęta przechodzą na wcześniejszą emeryturę i biorą ślub. To nie jest życie dla Michelle. Pomimo protestów jej taty, zagrażającej życiu kontuzji dąży do spełnienia marzeń o jeździe na Melbourne Cup. Oczywiście jak można wywnioskować z tytułu filmu ta sztuka jej się udaje.

 

Dogonić marzenia 2019
Dogonić marzenia 2019
Oryginalny tytuł Ride Like a Girl
Ranking IMDb 7.6 72 głosów

Reżyser

Obsada

Teresa Palmer isMichelle Payne
Michelle Payne
Sam Neill isPaddy Payne
Paddy Payne
Genevieve Morris isJoan Sadler
Joan Sadler
Stevie Payne isStevie Payne
Stevie Payne
Gryffin Morrison isYoung Stevie Payne
Young Stevie Payne
Summer North isYoung Michelle Payne
Young Michelle Payne
Udostępniono5

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Vice 2018
Wojna o prąd
Zdrajca 2019
Nie otwieraj oczu
Faworyta 2018
Życzenie śmierci
1917
Zenek 2020
Botoks
Sybilla 2019
Psy 3: W imię zasad
Joker
×
Życzymy miłego seansu!