What's happening?

Dogonić marzenia 2019 ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 302

Dogonić marzenia 2019

Dogonić marzenia 2019 online

Sep. 26, 2019AustraliaPG
Twoja ocena: 0
5.5 2 głosy

Reżyser

Obsada

Teresa Palmer isMichelle Payne
Michelle Payne
Sam Neill isPaddy Payne
Paddy Payne
Genevieve Morris isJoan Sadler
Joan Sadler
Stevie Payne isStevie Payne
Stevie Payne
Gryffin Morrison isYoung Stevie Payne
Young Stevie Payne
Summer North isYoung Michelle Payne
Young Michelle Payne

Marzenia to coś pięknego

Film to biografia Michelle Payne, która w 2015 roku została pierwszą kobietą, która wygrała puchar Melbourne. Cały film nie zachwyca. Są tutaj dziwne sceny np ta, w której Payne (Teresa Palmer) łączy się mentalnie jej koniem o imieniu Penzance. Podejrzewam, że film najszybciej spodoba się kobietom, które lubią tego typu dramaty. To jej dziwne łączenie mentalne z koniem odbywa się na plaży i jest rejestrowane z długich ujęć. W tle oczywiście widać morskie fale, które delikatnie wlewają się na brzeg. Od strony muzycznej tez film nie zachwyca. Zdecydowanie bardziej polecam obejrzeć film Obywatel Jones naszej polskiej reżyserki Agnieszki Holland.

Spełniajcie swoje marzenia

Cały film Dogonić marzenia 2019 to fabularny debiut Rachel Griffiths. Jest to australijska aktorka najbardziej znana z filmu Wesele Muriel. Można powiedzieć, że zręcznie kieruje tą ogólną publicznością, pełną prawdziwych wydarzeń. Jednak niestety film spisuje na straty razem z polską produkcją Czarny Mercedes. Moim skromnym zdaniem te filmy to niewypały. Gdzieś za tym wszystkim kryją się podnoszące na duchu opowieści o Payne, która realizowała swoje marzenia z zapałem i wytrwałością. Przezwyciężała trudności fizyczne i psychiczne. Najlepszą częścią dilmu Ride Like a Girl, czyli w spolszczonej wersji Dogonić marzenia jest właśnie ten zapał. Jeżeli macie wybór na pójście do kina na inny film to wybierzcie zdecydowanie (Nie)znajomi. Jest dużo ciekawsze i przede wszystkim nadaje się do oglądnięcia.

Gdzie oglądać cały film Dogonić marzenia 2019 z lektorem?

Jak wspomnieliśmy wyżej za filmem stoi Rachel Griffiths. W filmie Dogonić marzenia dowiadujemy się, że Michelle (Teresa Palmer) była najmłodszym z dziesięciorga dzieci. Mieszkała w gospodarstwie domowym wraz z owdowiałą legendą toru wyścigowego. Jej rodzina składa się głównie z dżokejów, z wyjątkiem jej brata i najlepszego przyjaciela Stevie Payne. On zajmują się czymś innym. Chociaż wszyscy chłopcy robią karierę to dziewczęta przechodzą na wcześniejszą emeryturę i biorą ślub. To nie jest życie dla Michelle. Pomimo protestów jej taty, zagrażającej życiu kontuzji dąży do spełnienia marzeń o jeździe na Melbourne Cup. Oczywiście jak można wywnioskować z tytułu filmu ta sztuka jej się udaje.

 

Dogonić marzenia 2019
Dogonić marzenia 2019
Oryginalny tytuł Ride Like a Girl
Ranking IMDb 7.0 2,395 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Dogonić marzenia 2019 online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Dogonić marzenia 2019 online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Dogonić marzenia 2019 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Dogonić marzenia 2019 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono5