Doktor Sen - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Doktor Sen

Doktor Sen

153 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Doktor Sen online?

Dzięki filmowi To: Rozdział 2 możemy spodziewać się, że obecne odrodzenie adaptacji Stephena Kinga będzie trwało jeszcze przez jakiś czas. Zwraca się też uwagę na kolejną z adaptacji czyli cały film Doktor Sen. Adaptacji, która nawiązuje do powieści Kinga pod tytułem The Shining. Najnowszy zwiastun, który zabiera upiorną podróż z powrotem do hotelu Overlook. Będzie się działo. Adaptacje jego powieści są po prostu fantastyczne. Podobnie jak film Smętarz dla zwierzaków.

Maestro horroru Mike Flanagan ostrzegł kinomanów przed nadchodzącą adaptacją Stephena Kinga Doktor Sen. Rada Flanagana pojawia się w AMC Theatres, potwierdzając, że Doktor Sen będzie miał trwał 152 minuty. To oczywiście dwie godziny i 32 minuty. Fani horrorów będą zachwyceni, że będą mogli tak długo się bać. Cały film Doktor Sen jest drugim filmem Stephena Kinga, który swoją premierę ma w 2019 roku. Nie będzie to film horrorowo-komediowy jak Zombieland 2: kulki w łeb, bo Mike robi zupełnie inne horrory.

cały film doktor sen online cda zalukaj

No to mamy kolejną adaptację Kinga

Cały film Doktor Sen opiera się na powieści Stephena Kinga z 2013 roku o tej samej nazwie. Ewan McGregor występuje w filmie jako dorosła wersja Danny’ego Torrance’a. Obecnie nocnej pomocy alkoholowej, która stara się wyzdrowieć z traumy swojego dzieciństwa. Danny odkrywa nowy cel, gdy spotyka młodą dziewczynę o podobnych snach. Doktor sen to najnowsza oferta horroru autorstwa ulubionego gatunku Flanagana. Reżysera, który jest autorem takich filmów jak Oculus, Hush, Nawiedzony dom na wzgórzu oraz adaptacji Kinga – Gra Geralda.

Ekspert od horrorów i uznany fan Shining Mike Flanagan pisze tutaj i reżyseruje. Łączy tematy, historię i zdjęcia z obu książek Kinga. Mowa o powieści Shining oraz kultowego, kontrowersyjnego filmu Stanleya Kubricka z 1980 roku. Historia zaczyna się od Dana Torrance. Postać walcząca z alkoholizmem i, co zrozumiałe, przerażona doświadczeniami z dzieciństwa w hotelu Overlook i dziedzictwem jego nadprzyrodzonych mocy. Wkrótce poznaje Abrę (Kyleigh Curran), dziewczynę, która ma również podobną zdolność i chce dowiedzieć się o The True Knot, czyli grupie prowadzonej przez Rose the Hat (Rebecca Ferguson). Grupie, która poluje na ludzi z takimi zdolnościami, bo są im potrzebni do złowrogich celów.

Doktor Sen
Doktor Sen
Doktor Sen
Doktor Sen
Doktor Sen
Doktor Sen
Doktor Sen
Oryginalny tytuł Doctor Sleep

Reżyser

Obsada

Ewan McGregor isDanny Torrance
Danny Torrance
Kyliegh Curran isAbra Stone
Abra Stone
Rebecca Ferguson isRose the Hat
Rose the Hat
Zahn McClarnon isCrow Daddy
Crow Daddy
Carel Struycken isGrandpa Flick
Grandpa Flick
Emily Alyn Lind isSnakebite Andi
Snakebite Andi
Carl Lumbly isDick Halloran
Dick Halloran
Udostępniono35

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Brightburn: Syn ciemności
Annabelle
Topielisko. Klątwa La Llorony
Laleczka (Child’s Play) 2019
Mandy
Dark Web: Usuń znajomego
The Lodge 2019
Countdown 2019
47 Meters Down: Uncaged
Ciche miejsce
Cisza 2019
Dom strachów 2019