Dora i Miasto Złota - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Dora i Miasto Złota

Dora i Miasto Złota

PG
Twoja ocena: 0
8.3 6 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Dora i Miasto Złota online?

W sobotę podczas rozdania nagród Kid’s Choice otrzymujemy nasz pierwszy zwiastun filmu Dora i Miasto Złota z udziałem Paramount / Viacom. Tak więc, w oczekiwaniu na tę przyczepę, Paramount właśnie porzucił krajowe i międzynarodowe arkusze. Och, i myślę, że to nowe wiadomości, ale film będzie zatytułowany Dora i zaginione miasto złota. Z wyjątkiem kolejnych ujawnień dzisiaj i jutro. To druga bajka w tym roku po filmie Kraina lodu 2 online. Będziemy musieli poczekać do soboty, aby zobaczyć, czy Swiper Fox Benicio Del Toro spełni obie części jego imienia i zainspiruje rodzaj pragnienia online. Jakie daje Thanos Josha Brolina, Venom Toma Hardy’ego i Jafar Marwana Kenzari. Śmiejesz się, ale to rzeczywiście była jedna z małych tajemnic Disneya w ciągu ostatnich kilku lat.

Pomyśl o przyjaznych dla mediów społecznościach ludziach. Przyjaznych za Gwiezdne Wojny (Kylo Ren Adama Drivera) i MCU (Loki Toma Hiddlestona, Killmonger Michaela B. Jordana itd.), które grają ciężko dla kobiecego spojrzenia. Niektóre z nich są tylko materiałem źródłowym. Lub postaciami z MCU, które zostały już założone, gdy Disney kupił Marvela i przejął MCU od Paramount. Ale każda pomoc pomaga w popchnięciu Danego Biggie na szczyt popkultury. Tak, coraz więcej złych kobiet, takich jak Hela Cate Blanchett w Thor: Ragnarok jest również krokiem we właściwym kierunku. Jeśli wiesz, co mam na myśli …

Ciekawa bajeczka

Mamy nadzieję, że Paramount i Nickelodeon wykorzystają tę nieruchomość i jej przyjazną dla dzieci atrakcyjność. Wykorzystają by stworzyć coś podobnego do filmów National Treasure. Te filmy były staroświeckimi przygodami eksploracyjnymi, które były także thrillerem ocenianym przez PG prawie bez żadnej przemocy. Zawsze byłem zdziwiony, że nigdy nie dostaliśmy trzeciego skarbu narodowego, ponieważ Book of Secrets zarobił 220 milionów dolarów. Z czego 44 milionów dolarów w Boże Narodzenie 2007 roku. Zarobił aż 457 milionów dolarów na całym świecie z budżetem 130 milionów dolarów. Franczyza Nicolasa Cage zawsze wydawała się reprezentować moment, w którym Hollywood zaczęło zaprzestania tworzenia filmów dla dzieci i filmów dla dorosłych. Zamiast tego tworzyło głównie „dla wszystkich grup wiekowych” niedoszłe hity z nadzieją na globalne straty.

Kaprys Nicolasa Cage został wyprodukowany przez Jerry’ego Bruckheimera. Człowieka, którego dorobek w połowie lat osiemdziesiątych i późnych lat dziewięćdziesiątych zasadniczo zdefiniował przebojowy przebój dorosłych. Odpowiednio po Star Wars i Batmanie. Jednak pomimo prawdziwego otoczenia i obsady dorosłych, była to przygoda z oceną PG i całkowicie przyjazna rodzinie. Co w pewnym stopniu odzwierciedla rozmycie linii, które zdefiniowałyby następną dekadę mainstreamowe kino Hollywood. Wszystko to powiedziane byłoby głęboko ironiczne i stosowne, gdyby najbliższa rzecz, jaką dostaliśmy do National Treasure 3. Uważam, że Tomb Raider jest bliżej filmów Indiana Jonesa. Przyszła dzięki uprzejmości na żywo. Adaptacja ukochanej kreskówki skierowanej do przedszkolaków.

Gwiazdy i ich kaprysy

Biorąc to pod uwagę, jeśli ten film będzie działał poza wartością kiczu, najlepszy reżyser James Bobin (który wyreżyserował The Muppets) i pisarz Nicholas Stoller (który napisał The Muppets) może to zrobić, tworząc film przygodowy przyjazny dzieciom, który właśnie się dzieje mieć charakterystyczny adres IP i różne elementy fantasy (jak rozmawiająca małpa o imieniu Boots i emocjonalnie potrzebujący klepto lis) związane z marką. Tak, Dora the Explorer jest bardzo popularną własnością, która (jak Teenage Mutant Ninja Turtles) zyskuje nowych fanów, ponieważ obecna generacja przerasta. A jeśli Paramount i przyjaciele będą mogli stworzyć porządny film przygodowy dla dzieci, który jest filmem Dora the Explorer, to może po prostu coś mają.

Przyjdźcie, co może, Dora i Zaginione Miasto Złota, z udziałem (głęboki oddech) Isabeli Moner, Benicio del Toro, Evy Longorii, Temuery Morrison, Michaela Peny, Q’orianki Kilcher i Eugenio Derbeza, otwierają się 2 sierpnia 2019 obok Universal / Comcast’s Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw i (poza premierą w Disney + lub Hulu) Fox The New Mutants. Nawiasem mówiąc, Moner to prawdziwa okazja i błagam was wszystkich, abyście wynajęli Instant Family, kiedy macie szansę. Było to jedno z najlepszych dużych wydawnictw studyjnych z zeszłego roku i była powodem. Zarobił ok. 118 mln USD na całym świecie (w tym długonoga 67 mln USD z 14 mln USD) na budżet w wysokości 48 mln USD. Ale potrzebuje TWOJEJ pomocy, aby zapewnić przyzwoity okres życia po teatrze.

Dora i Miasto Złota
Dora i Miasto Złota
Oryginalny tytuł Dora and the Lost City of Gold

Reżyser

James Bobin
Reżyser

Obsada

Danny Trejo isBoots the Monkey (voice)
Boots the Monkey (voice)
Benicio del Toro isSwiper the Fox (voice)
Swiper the Fox (voice)
Eugenio Derbez isAlejandro Gutierrez
Alejandro Gutierrez
Michael Peña isDora's Father
Dora's Father
Udostępniono25

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Zaklinaczka
Aniołki Charliego 2019
Ibiza 2019
7 uczuć
Witajcie w Marwen
The Legion 2020
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
Chłopiec i wilk
Let’s Dance 2019
Deadpool
Mission: Impossible – Fallout
Sokół z masłem orzechowym