Downton Abbey - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Downton Abbey

Downton Abbey

PG
Twoja ocena: 0
6.5 8 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

ogladaj online

Gdzie oglądać cały film Downton Abbey online?

Dziewiętnastowieczny serial dramatyczny twórcy Downton Abbey, Juliana Fellowesa. Pierwotnie opracowany w NBC. Dostał 10-odcinkowy serial w HBO, o czym dowiedział się TVLine. Prezes HBO ds. programowania, powiedział, że seria będzie bogata w zakres i skalę. I taka właśnie jest (bogato teksturowanym dramatem), który jest odpowiedni dla HBO.

Fellowes, który napisał nadchodzący film Downton Abbey 2019, pisze „The Gilded Age” i produkuje go z Gareth Neame i Michaelem Englerem. Neame był producentem „Downton Abbey” PBS i jest producentem wersji na dużym ekranie.

Biorąc pod uwagę bogaty zakres i skalę tego bogato teksturowanego dramatu postaci, HBO jest idealnym domem dla The Gilded Age. Powiedział w czwartkowym oświadczeniu prezes programowania HBO Casey Bloys. Wszyscy jesteśmy wielkimi fanami Juliana i wiem, że mówię w imieniu Boba Greenblatta, który był zaangażowany w rozwój tej serii w Universal Television. Kiedy mówię, że jesteśmy podekscytowani mogąc przedstawić jego niezaprzeczalny geniusz naszym widzom.

Fani będą zadowoleni

Dramat rozgrywa się w 1885 roku. W American Gilded Age, koncentrując się na Marianie Brooku, osieroconej córce południowego generała, który wprowadza się do swoich ciotek w Nowym Jorku. Dołączyła do niej Peggy Scott, afroamerykanka pozująca na swoją pokojówkę. Wkracza do wyższego społeczeństwa Nowego Jorku. Czy Marian zastosuje się do ustalonych reguł społecznych? Czy zdoła wytyczyć własną ścieżkę w tym ekscytującym nowym świecie, który znajduje się na krawędzi transformacji w epokę nowożytną?

The Gilded Age był w pracach w NBC od 2012 roku. Nawet zdobył zamówienie na serię w sieci Peacock w zeszłym roku. Universal Television nadal będzie działać jako współproducent wraz z HBO. Fellowes będzie służył jako twórca, pisarz i producent wykonawczy. Służą również jako EP-ki Downton Abbey.

Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych projektów studyjnych. Saszym celem jest znalezienie ich w domu, który najlepiej pasuje do serii. Powiedzieli w oświadczeniu współprzewodniczący NBC Entertainment, Paul Telegdy i George Cheeks. Uwielbiamy ambicję i zakres The Gilded Age, a po wysoce konkurencyjnym procesie przetargowym ostatecznie doszliśmy do wniosku, że HBO jest idealną siecią dla tej epickiej historii. Nie możemy się doczekać współpracy z nimi, aby przedstawić majestatyczny dramat Juliana widzom na całym świecie. ”

Downton Abbey
Downton Abbey
Downton Abbey
Oryginalny tytuł Downton Abbey

Reżyser

Obsada

Hugh Bonneville isRobert Crawley
Robert Crawley
Maggie Smith isViolet Crawley
Violet Crawley
Michelle Dockery isMary Crawley
Mary Crawley
Jim Carter isMr. Carson
Mr. Carson
Laura Carmichael isEdith Crawley
Edith Crawley
Elizabeth McGovern isCora Crawley
Cora Crawley
Phyllis Logan isMrs. Hughes
Mrs. Hughes
Penelope Wilton isIsobel Crawley
Isobel Crawley
Brendan Coyle isJohn Bates
John Bates
Joanne Froggatt isAnna Bates
Anna Bates
Udostępniono30

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Zimna wojna
Synonimy 2019
Były lokator 2020
1917
Midway 2019
Creed 2
Babyteeth
Platforma (El hoyo)
Sybilla 2019
Na ringu z rodziną
Zew krwi 2020
Operacja bracia
×
Życzymy miłego seansu!