Dragonheart: Vengeance - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Dragonheart: Vengeance

Dragonheart: Vengeance

97 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Dragonheart: Vengeance online?

Lukas to młody rolnik, którego rodzina zostaje zabita przez dzikich najeźdźców. Wyrusza na epicką wyprawę zemsty, tworząc niezwykłe trio z majestatycznym smokiem i zawadiackim najemnikiem. Ten najemnik świetne włada mieczem. Nazywa się Darius i jest moim zdaniem świetną postacią. Siveth to ziejący lodem smok. Smok, który został kiedyś wygnany z królestwa za to, że nie ocalił życia króla. Smok poruszony sprawą młodego mężczyzny, wyłania się z ukrycia, wykorzystując swoje fantastyczne moce w pełnej przygód podróży. Wyprawa, która niesie z sobą objawienia i nagrody. Dragonheart: Vengeance online to ekscytujący film akcji pełen fantazji i humoru, która zachwyci całą rodzinę. Idealny na nudny wieczór w kwarantannie. Oprócz tego filmu na platformie VOD pojawił się też cały film Ultras 2020. To też bardzo ciekawy tytuł.

Lubicie filmy o smokach?

Dragonheart: Vengeance to nowy film na Netflix. Helena Bonham Carter  udziela swojego głosu Siveth. I bądźmy szczerzy, to zdecydowanie więcej niż wystarczający powód, aby sprawdzić sprawdzić cały film. To świetna aktorka, która ma świetny głos. Powiem szczerze, że własnie ten fakt przekonał mnie do obejrzenia tego filmu. Cały film został wydany również na DVD i Blu-ray. Fabuła przedstawia smoka, który zionie lodem zamiast ogniem. Tak, to brzmi bardzo podobnie jak w serialu Gra o Tron. Pod pewnymi względami nawet jest podobne, ale tylko fani serialu to zauważą. Ponadto, ponieważ film ten jest częścią serii powstającej z filmu Dragonheart z 1996 roku, to wiemy, że taki smok powstał na długo przed serią HBO. Dla przypomnienia, ten film jest w dużej mierze przygodowym filmem akcji dla całej rodziny. Ma też ciemne momenty, więc nie do końca nadaje się dla najmłodszych dzieci.

Całkiem dobre fantasy na nudny wieczór

Gatunek Fantasy jest często dobrym wątkiem dla horroru i science fiction. Dragonheart: Vengeance to piąty film z serii ale czwarty, który zostanie wydany bezpośrednio na wideo. Zgodnie z prologiem było w sumie osiem smoków, które zobowiązały się do obrony krain, więc myślę, że możemy spodziewać kolejnych części. Ivan Silvestrini jest reżyserem Dragonheart: Vengeance. Chociaż w swoim życiorysie ma sporo filmów i seriali, nie znam żadnego z nich. Jednak wiele z nich ma naprawdę dobre oceny na IMDb oraz filmwebie. A jak wiecie to jest bardzo często dobrym wskaźnikiem. Scenariusz napisał Matthew Feitshans na podstawie postaci stworzonych przez Patricka Reada Johnsona i Charlesa Edwarda Pogue, którzy wymyślili oryginalny film z 1996 roku.

Dragonheart: Vengeance
Dragonheart: Vengeance
Oryginalny tytuł Dragonheart: Vengeance
Ranking IMDb 5.0 614 głosów
Ranking TMDb 5.8 70 głosów
Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Harry Potter i Więzień Azkabanu
Thor: Ragnarok
Upiorne opowieści po zmroku
Harry Potter i Zakon Feniksa
Zaklinaczka
Hobbit: Pustkowie Smauga
Wonder Woman 1984
Doktor Dolittle 2020
Thor: Mroczny świat
Dzieciak, który został królem
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 1
Grinch 2018