Dziadek do orzechów i cztery królestwa - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Dziadek do orzechów i cztery królestwa

Dziadek do orzechów i cztery królestwa

99 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 3 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Disney znowu zaskakuje

Krótka opowieść Hoffmanna z 1816 roku Dziadek do orzechów i król myszy była opowiadana i powtarzana tyle razy na przestrzeni lat. Możemy swobodnie stwierdzić, że nie ma właściwego sposobu na reinterpretację ukochanego klasyka. Cały film Dziadek do orzechów i cztery królestwa niebezpiecznie zbliża się do ogromnej krytyki. Marnuje utalentowaną obsadę i jedne z najbardziej spektakularnych prac projektowych. Ale to tylko opinia krytyków, gdyż dzieciom bardzo podoba się ta adaptacja tak samo jak Wyprawa Magellana.

Scenografia przedstawia cudowną wizję aury świątecznej w Londynie, gdzie sprytna, szalona Klara (Mackenzie Foy) rozpacza po śmierci matki. W Wigilię Bożego Narodzenia otrzymuje mechaniczne srebrne jajko, ostatni prezent od mamy. Ojciec chrzestny Klary (Morgan Freeman) prowadzi ją do magicznego królestwa, w którym cudownie przywrócone do życia zabawki pozdrawiają ją jako członka rodziny królewskiej. Knightley to władczyni Krainy Słodyczy o dziecięcym głosie. Mirren to podstępna staruszka terroryzująca królestwo. Kiedy nieznośna mysz ucieka ze swoim kluczem, Klara łączy siły z żołnierzem Dziadka do Orzechów (Jayden Fowora-Knight) aby ratować królestwo. Brzmi znajomo? W filmie Król Lew też trzeba uratować wspaniałe królestwo.

Gdzie oglądać cały film Dziadek do orzechów i cztery królestwa online?

Kto inny lepiej niż Disney może stworzyć ostateczną wersję Dziadka do orzechów na dużym ekranie? Szczerze mówiąc, ta wojna o kontrolę nad królestwem ma swoje korzenie w oryginalnej historii Hoffmanna. Cudownie się to ogląda znając oryginalną powieść z przed 200 lat. Ale zasługa Disneya za ciągłe zaangażowanie w różnorodne obsady to piękna rzecz. Młody czarny brytyjski aktor Jayden Fowora-Knight jest piękny jako Dziadek do orzechów. Podczas gdy afroamerykańska baletnica Misty Copeland, tańcząca w kilku scenach, przebija się przez sentymentalizm. To jest przepis na sukces Disneya.

Dzieci są zachwycone, dubbing jest bardzo dobry

Powell zdegradował także samego dziadka do orzechów (Jayden Fowora-Knight) od uroczego księcia do czystej przyjaciółki nastoletniej Klary (Mackenzie Foy), którą spotykamy w wiktoriańskim Londynie, gdzie rozpoczyna się film. Podczas gdy jej rodzeństwo uwielbia tańczyć to Klara woli bardziej poważne zajęcia, takie jak studiowanie fizyki i majsterkowanie. W ten sposób jest bardzo podobna do swojej zmarłej matki, Marie (Anna Madeley). Matki, która przekazała jej zagadkę w postaci zamkniętego srebrnego jajka i notatki w stylu, że wszystko, czego potrzebujesz, jest w środku. Brzmi bardzo zagadkowo, prawda?

Dziadek do orzechów i cztery królestwa
Dziadek do orzechów i cztery królestwa
Dziadek do orzechów i cztery królestwa
Dziadek do orzechów i cztery królestwa
Dziadek do orzechów i cztery królestwa
Dziadek do orzechów i cztery królestwa
Dziadek do orzechów i cztery królestwa
Oryginalny tytuł The Nutcracker and the Four Realms
Ranking IMDb 5.5 21,507 głosów
Ranking TMDb 6 1,073 głosów

Reżyser

Obsada

Keira Knightley isSugar Plum Fairy
Sugar Plum Fairy
Mackenzie Foy isClara Stahlbaum
Clara Stahlbaum
Matthew Macfadyen isBenjamin Stahlbaum
Benjamin Stahlbaum
Misty Copeland isBallerina Princess
Ballerina Princess
Helen Mirren isMother Ginger
Mother Ginger
Morgan Freeman isDrosselmeyer
Drosselmeyer
Jayden Fowora-Knight isCaptain Philip Hoffman
Captain Philip Hoffman
Anna Madeley isMarie Stahlbaum
Marie Stahlbaum
Udostępniono6

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dora i Miasto Złota
Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów
The Old Guard
Angry Birds Film 2
Superpies i Turbokot
Kapitan Marvel
Ant-Man i Osa
Thor
Król Lew 2019
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie
Turniej główny
Avengers: Czas Ultrona