Dzieciak, który został królem - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PLNAPISY PLDUBBING PLNAPISY ENG
Dzieciak, który został królem

Dzieciak, który został królem

Jan. 16, 2019UK120 Min.PG
Twoja ocena: 0
6 1 głos
what going on?

Opis

Całkiem dobra produkcja

Mam dobre wieści i złe wieści dla każdego, kto jest z niecierpliwością czekał na cały film Dzieciak, który został królem. Czyli najnowszym film brytyjskiego pisarza i reżysera w jednym Joe Cornisha. Zła wiadomość jest trochę skomplikowana. Cornish przeniósł to wszystko do współczesnej Anglii po Brexicie. To nie jest teoretycznie rzeczą zła, ale jest to praktycznie problem. Gdy tak duża część akcji filmu jest wstrzymana przez to wszystko. Prezent Cornisha dla akcji opartej na postaciach to szeroko pokazany w jego flocie. Skromnie skalowanej komedii science-fiction z 2011 roku.

W tym sensie często podporządkowuje jego dominującej potrzebie ustanowienia emocjonalnych udziałów. Wesoła alegoria o znaczeniu inkluzywności i przekręcenia drugiego policzka. Na szczęście są też dobre wiadomości. Jedna z nich to dar Cornisha za pracę z dziecięcymi aktorami, który jest wciąż widoczny. Podobnie jak jego talent do dynamicznych akcji. Cały film Dzieciak, który został królem CDA nie jest w tym sensie wszystkim, czym mógł być. Ale jest całkiem przyjemny i to jest naprawdę najważniejsze.

Film cierpi na blokowy i obfity dialog Cornisha. Znaczna część fabuły jest powiązana werbalnie i często z ujmująco obiecującym dzieciakiem Alexem (Louis Ashbourne Serkis). Alex mówi nam, że jest rodzajem 12-latka, który stawia na swoich najlepszych przyjaciół Bedders (Dean Chaumoo). Nawet jeśli oznacza to, że stanie się celem nękania przez 16-latka prześladuje Lance (Tom Taylor) i Kaye (Rhianna Dorris). Alex ma także kodeks honorowy. Jak widzimy, kiedy w rzadkiej chwili milczenia skubie się po tym, jak jego bezdomna mama (Denise Gough) pyta, dlaczego nie powiedział tej nietypowej dyrekcji szkoły że jest zastraszany.

Gdzie oglądać cały film Dzieciak, który został królem CDA?

Widać, dlaczego Cornish uwielbia Alexa, patrząc na sposób, w jaki Alex nie chce się skarżyć swojej Matce. Alex przyzwyczaił się do świata, w którym może nie być dobrze i gdzie brakuje empatii. Ostatecznie nie chce się bronić przed Lance’em i Kaye. Oglądaj cały film Dzieciak, który został królem online CDA. Nawet jeśli są zasmarkanymi zbirami, którzy początkowo nie mogą znieść Alexa ani jego niedojrzałych deklaracji. To sprawia, że ​​Alex jest doskonałym człowiekiem. Kimś, kto prowadzi silną ręką, nawet gdy okoliczności są nieco chwiejne i dlatego ktoś, kto zasługuje na władanie Excaliburem, trenuje z młodzieńczą wersją Merlyna (Angus Imrie) i prowadzi grupę młodzieży przeciwko nowo odrodzonej Morgana Le Fay (Rebecca Ferguson).

To zła czarodziejka, która od wieków czeka na przejęcie Anglii po Arturze, jej bracie, a jego rycerze początkowo pokonali Morganę. Gdyby to ostatnie zdanie cię zrujnowało: chłopcze, zostaniesz przetestowany przez „Dzieciaka, który będzie królem”. Serkis (syn Andy’ego) wykonuje wystarczająco dobrą robotę z rolą, jaką otrzymał, nawet jeśli znaczna część tej roli jest bezdusznym dozownikiem spisku. Mówi tak bardzo, że chciałbyś walczyć z kimś. To samo dotyczy większości członków przyzwoitego, ale przytłoczonego zespołu Cornish. Imrie – która ma rzadki dar dostarczania niemądrej, żmudnej ekspozycji z kampingowym rozmachem – jest wyjątkiem, który potwierdza tę ogólną zasadę.

Dzieciak, który został królem
Dzieciak, który został królem
Dzieciak, który został królem
Dzieciak, który został królem
Dzieciak, który został królem
Oryginalny tytuł The Kid Who Would Be King
Ranking IMDb 6.0 14,024 głosów
Ranking TMDb 6.1 246 głosów

Reżyser

Joe Cornish
Reżyser

Obsada

Udostępniono4
Komentarze (46)
Marysia Wójtowicz
Nie do końca przekonał mnie ten film, ale dla zabicia czasu jak najbardziej ok.
Wiktoria Bieniek
Świetny film, znajoma mi poleciła i nie zawiodłam się!
Laura Piotrowska
Lepiej oglądać z lektorem czy z napisami?
Maja Dudzik
Oczywiście, że z napisami! Przecież lektor zagłusza dosłownie wszystko!
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
Patrycja Chowaniec
Ciekawy film! ale nie będę spoilerowała!
Robert Balcerzak
Warto obejrzeć ten film, czy to strata czasu?
Michał Wiktowski
Tak, aczkolwiek każdy ma inny gust filmowy. Ja natomiast szczerzę mogę polecić ten film
Danuta Tyreńska
Rejestracja zajęła dosłownie 30 sekund

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Aquaman
Anna 2019
Wyprawa na Księżyc (2020)
Naprzód 2020
The Rhythm Section
Black and Blue
Transformers: Ostatni Rycerz
Scooby-Doo: Wesołego Halloween!
Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie
X-Men: Mroczna Phoenix
Sposób na świętego (2020)
Pod powierzchnią 2020
×
Życzymy miłego seansu!