Dzieciak, który został królem - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Dzieciak, który został królem

Dzieciak, który został królem

120 Min.PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

ogladaj online

Całkiem dobra produkcja

Mam dobre wieści i złe wieści dla każdego, kto jest z niecierpliwością czekał na cały film Dzieciak, który został królem. Czyli najnowszym film brytyjskiego pisarza i reżysera w jednym Joe Cornisha. Zła wiadomość jest trochę skomplikowana. Cornish przeniósł to wszystko do współczesnej Anglii po Brexicie. To nie jest teoretycznie rzeczą zła, ale jest to praktycznie problem. Gdy tak duża część akcji filmu jest wstrzymana przez to wszystko. Prezent Cornisha dla akcji opartej na postaciach to szeroko pokazany w jego flocie. Skromnie skalowanej komedii science-fiction z 2011 roku.

W tym sensie często podporządkowuje jego dominującej potrzebie ustanowienia emocjonalnych udziałów. Wesoła alegoria o znaczeniu inkluzywności i przekręcenia drugiego policzka. Na szczęście są też dobre wiadomości. Jedna z nich to dar Cornisha za pracę z dziecięcymi aktorami, który jest wciąż widoczny. Podobnie jak jego talent do dynamicznych akcji. Cały film Dzieciak, który został królem CDA nie jest w tym sensie wszystkim, czym mógł być. Ale jest całkiem przyjemny i to jest naprawdę najważniejsze.

Film cierpi na blokowy i obfity dialog Cornisha. Znaczna część fabuły jest powiązana werbalnie i często z ujmująco obiecującym dzieciakiem Alexem (Louis Ashbourne Serkis). Alex mówi nam, że jest rodzajem 12-latka, który stawia na swoich najlepszych przyjaciół Bedders (Dean Chaumoo). Nawet jeśli oznacza to, że stanie się celem nękania przez 16-latka prześladuje Lance (Tom Taylor) i Kaye (Rhianna Dorris). Alex ma także kodeks honorowy. Jak widzimy, kiedy w rzadkiej chwili milczenia skubie się po tym, jak jego bezdomna mama (Denise Gough) pyta, dlaczego nie powiedział tej nietypowej dyrekcji szkoły że jest zastraszany.

Gdzie oglądać cały film Dzieciak, który został królem CDA?

Widać, dlaczego Cornish uwielbia Alexa, patrząc na sposób, w jaki Alex nie chce się skarżyć swojej Matce. Alex przyzwyczaił się do świata, w którym może nie być dobrze i gdzie brakuje empatii. Ostatecznie nie chce się bronić przed Lance’em i Kaye. Oglądaj cały film Dzieciak, który został królem online CDA. Nawet jeśli są zasmarkanymi zbirami, którzy początkowo nie mogą znieść Alexa ani jego niedojrzałych deklaracji. To sprawia, że ​​Alex jest doskonałym człowiekiem. Kimś, kto prowadzi silną ręką, nawet gdy okoliczności są nieco chwiejne i dlatego ktoś, kto zasługuje na władanie Excaliburem, trenuje z młodzieńczą wersją Merlyna (Angus Imrie) i prowadzi grupę młodzieży przeciwko nowo odrodzonej Morgana Le Fay (Rebecca Ferguson).

To zła czarodziejka, która od wieków czeka na przejęcie Anglii po Arturze, jej bracie, a jego rycerze początkowo pokonali Morganę. Gdyby to ostatnie zdanie cię zrujnowało: chłopcze, zostaniesz przetestowany przez „Dzieciaka, który będzie królem”. Serkis (syn Andy’ego) wykonuje wystarczająco dobrą robotę z rolą, jaką otrzymał, nawet jeśli znaczna część tej roli jest bezdusznym dozownikiem spisku. Mówi tak bardzo, że chciałbyś walczyć z kimś. To samo dotyczy większości członków przyzwoitego, ale przytłoczonego zespołu Cornish. Imrie – która ma rzadki dar dostarczania niemądrej, żmudnej ekspozycji z kampingowym rozmachem – jest wyjątkiem, który potwierdza tę ogólną zasadę.

Dzieciak, który został królem
Dzieciak, który został królem
Dzieciak, który został królem
Dzieciak, który został królem
Dzieciak, który został królem
Oryginalny tytuł The Kid Who Would Be King
Ranking IMDb 6.0 8,909 głosów
Ranking TMDb 6.1 246 głosów

Reżyser

Joe Cornish
Reżyser

Obsada

Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Skok stulecia
Kobiety mafii
Aniołki Charliego 2019
Pitbull. Ostatni pies
Zabójczy żywioł
Battlefield 2025
X-Men: Mroczna Phoenix
Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja
Pierwsza Noc Oczyszczenia
SpongeBob Film: Na ratunek
Doktor Dolittle 2020
LEGO PRZYGODA 2
×
Życzymy miłego seansu!