What's happening?

Dziewczyny z Dubaju - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

ONLINE HD 1401 Wyświetleń Report Error

  Dziewczyny z Dubaju

  Dziewczyny z Dubaju

  Polska121 Min.
  Twoja ocena: 0
  1 2 głosy

  Gdzie oglądać cały film Dziewczyny z Dubaju online?

  dziewczyny z dubaju cały film online cda hd
  Wiele osób czeka na ten film. To bardzo kontrowersyjna produkcja o modelkach. Cały film Dziewczyny z Dubaju odnosi się do dziwnej mody życia modelek z Instagrama. Młoda ambitna dziewczyna od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Powinniście wiedzieć skąd wziął się kawał „Czym się różni brzydka Polka od ładnej Polki? Tym, że brzydka jeździ na ogórki do Niemiec, a ładna na kasztany do Dubaju.” To bardzo niesmaczny żart ale na czasie. Wolałbym obejrzeć film Mortal Kombat niż zobaczyć na własne oczy ten brak godności kobiecej.

  Niestety boimy się do tego przyznać ale większość z nas jest w stanie zrobić wszystko dla pieniędzy. To przykre. Dlatego kiedy szejkowie z Dubaju oferują takie pieniądze to modelki z Instagrama są w stanie zrobić wszystko. Na jakim świecie my do cholery żyjemy? Przecież tak być nie powinno. Człowiek ma przecież swoją godność i honor.  Jest to film online o działalności i organizacji seks-biznesów, burdeli, luksusowych prostytutek i ich klientów. Autor unika moralności, pozostawiając czytelnikowi osąd i refleksję. Dla mnie interesujące było zobaczenie osobowości zarówno kobiet, jak i mężczyzn, ich klientów. Powstają pytania, dlaczego kobiety decydują się na prostytucję? Dlaczego nie mają innego źródła dochodu? Myślę, że to dlatego, że to łatwe pieniądze. Nie musisz wiedzieć nic więcej niż oglądać. Faceci to lubią, kochają imprezy, luksus i tylko seks.

  Dlaczego ten film online jest na faktach?

  gdzie oglądać film dziewczyny z dubaju online

  Film Dziewczyny z Dubaju powstał na podstawie bestsellerowej książki Piotra Krysiaka. Ale o tym już wspominaliśmy wyżej.  Książka nosi ten sam tytuł co film online. Autor zdradził kulisy seksu, na którym pojawiały się polskie gwiazdy i modelki, a także zamożni biznesmeni z Bliskiego Wschodu. W 2015 roku wybuchła wielka afera w Dubaju i można powiedzieć, że przeżyła ją cała Polska. Dziewczyny z Dubaju wyprodukowali Dorota Doda Rabczewska i jej mąż Emil Stępień, a wyreżyserowała Maria Sadowska. Co ciekawe, zdjęcia nie były robione tylko w Polsce. Zespół pojechał również do Cannes i Nicei. To bardzo ciekawa kwestia i jestem ciekaw, jak Doda poradziła sobie w tej produkcji.

  Kto pojawi się w tym filmie? W obsadzie filmu wyprodukowanego przez Dodę zobaczymy nie tylko polskich aktorów, ale także zagranicznych. Zagrają tutaj takie gwiazdy jak Paulina Gałązka, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk, Katarzyna Figura, Jan Englert, Beata Ścibakówna, Józef Pawłowski, Giulio Berutti, Andrea Preti, Luca Molinari czy Iacopo Ricciotti. Jak widać obsada jest całkiem ciekawa. Pewnie zadajecie sobie pytanie kim są zagraniczny aktorzy w tym filmie? Można powiedzieć, że są nie tylko aktorami ale i modelami.  Cały film Dziewczyny z Dubaju online zrobi w tym roku niezłą furorę w całej Polsce. Oczywiście chodzi mi o świat kina i filmów.

  Dziewczyny z Dubaju
  Oryginalny tytuł Dziewczyny z Dubaju
  Udostępniono0

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Downton Abbey
  Bronx (2020)
  W domu innego
  Pewnego razu w Hollywood
  2067
  Obiecująca. Młoda. Kobieta.
  Córka Boga 2020
  Malcolm i Marie (2021)
  Glass
  Koniara (Horse Girl)
  Dreamland 2020
  Raport 2019