Eastern 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Eastern 2020

Eastern 2020

PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Eastern 2020 online?

Akcja filmu rozgrywa się w teraźniejszej Polsce, ale nie jest to Polska, jaką znamy.  W filmie Eastern 2020 to alternatywna wersja Polski oparta na innych zasadach. Rozstrzygają się tutaj spory z bronią palną. Jak kowboje na zachodzie. Prawo, które tutaj panuje to oko za oko, ząb za ząb. Zacierają się tutaj również granice postrzegania płci. Tutaj nie ma znaczenia, czy rodzi się chłopiec, czy dziewczynka. Wszyscy są przeszkoleni do zabijania. Ale co się stanie, gdy dwie dziewczyny zdecydują się rzucić rękawicę na system? Fabuła filmu jest bardzo ciekawa i nietypowa. Chyba tylko lepsza może być w nowym horrorze Ciche Miejsce 2. Chociaż może okazać się nawet lepsza.

Dobrze wiedzieć, że karabiny w polskim kinie są nie tylko dla twardych facetów. Takich jak Bogusław Linda z polskiej kinematografii Patryka Vegi. Widok nastolatka z pewnością trzymającego broń w dłoni to coś, czego nie spodziewałbym się zobaczyć na wsi. Za ten pełnometrażowy debiut Piotr Adamski zasługuje na słowa uznania. Cały film Eastern 2020 jest wyjątkowym i niekonwencjonalnym dziełem, które wymyka się jednoznacznej klasyfikacji gatunku. Nie można porównać tego filmu do niczego innego, co widzieliśmy do tej pory. Inspiracją dla twórców był albański kodeks prawa zwyczajowego. Szczerze mogę polecić tę produkcję.

Bardzo ciekawy polski dramat

Bohaterowie działają w tym filmie podobnie do tak zwanych łowców nagród znanych z Dzikiego Zachodu. Honor jest traktowany jako najwyższa wartość. W sytuacji, gdy dana osoba, członek rodziny uważa, że ​​godność jej krewnego została zniesławiona, mają oni prawo do wymierzenia sprawiedliwości. Funkcjonowanie tego systemu obserwuje się na przykładzie dwóch wrogich rodzin – i oczywiście będą to Nowakowie i Kowalscy. Czyli klasyczne Polskie rodziny. Ich konflikt rozciąga się na kilka pokoleń. To trochę jak Kargul i Pawlak w filmie Sami swoi. Tylko, ze tutaj to nie jest komedia.

Głównymi bohaterami są dwie dziewczyny stojące po obu stronach barykady. Pierwsza z nich to Paulina Krzyżańska, która właśnie zamordowała członka drugiej rodziny, a obie strony czekają teraz na odpowiedź drugiej, granej przez Maję Pankiewicz, która już przygotowuje się do krwawego odwetu. Warto tutaj dodać, że obie kobiety wykonały swoje zadania w wzorowy sposób. To był ich debiut na dużym ekranie. Moim zdaniem dzięki temu filmowi mogą dostać angaż w dużo większych produkcjach, bo spisały się na medal. Eastern 2020 to ciekawa produkcja, która pokazuje jak wielka może być wyobraźnia ludzka.

Eastern 2020
Oryginalny tytuł Eastern
Ranking IMDb 6.5 11 głosów
Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Infamous
Judy
Dwunastu gniewnych ludzi
Sicario 2: Soldado
Climax 2019
Wszystkie jasne miejsca
Legiony 2019
Mowa ptaków 2019
Botoks
Wilcze echa
Dogonić marzenia 2019
The Lighthouse
×
Życzymy miłego seansu!