El Camino: A Breaking Bad Movie - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PLNAPISY PLDUBBING PLNAPISY ENG
El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

Oct. 11, 2019USATV-MA
Twoja ocena: 0
10 2 głosy
what going on?

Opis

Tak myśleliśmy, że zakończą się przygody Heisenberga i Jessiego

Prawie sześć lat temu widzowie serialu Breaking Bad oglądali ostatni odcinek. Serialu, w którym król narkotyków Walter White inaczej Heisenberg (Bryana Cranston) wynurzył się z ukrycia. Poświęcił swoje życie, aby uratować swojego byłego partnera. Tym partnerem był oczywiście Jesse Pinkman. Kiedy Walter White zmarł w laboratorium mety i na ekranach pojawiły się napisy końcowe, publiczność wierzyła, że ​​to może być ostatni raz, gdy zobaczą wiele z tych postaci.

Pod koniec ubiegłego tygodnia Netflix zaskoczył fanów Breaking Bad. Pokazał mnóstwo informacji i materiałów do nadchodzącego filmu fabularnego na swoich social mediach. Film zatytułowany El Camino: Breaking Bad Movie. Netflix opublikował w tym daty premiery, zwiastun całego filmu El Camino. Dodali też zdjęcie plakatu oraz oficjalne streszczenie. Myślę, że reżyser nie zawiedzie fanów i nie zepsuje wspaniałej serii. Jeżeli tak się stanie to podejrzewam, że na otarcie łez obejrzę film Joker 2019. Gdyby to nie pomogło to zabiorę się pewnie za cały film Rodzina Addamsów 2019. Ten film na pewno pozwoli mi się zrelaksować po okropnym seansie. Jednak w głębi duszy czuje, że będzie to nie potrzebne, ponieważ film musi być przecież idealny!

Gdzie oglądać cały film El Camino: A Breaking Bad Movie online?

Fani oryginalnej serii, która działała na stacji AMC przez łącznie pięć sezonów w latach 2008–2013 mają wiele do spekulacji. Mówią, że byliby zaniedbani, gdyby film El Camino: A Breaking Bad Movie nie powstał. Ukojeniem tego wszystkiego był sequel serialu o prawniku. Mówię oczywiście o serialu Better Call Saul. Oficjalnej premiery już tuż tuż. Za nieco ponad miesiąc. Oto wszystko, co wiemy o El Camino: A Breaking Bad Movie, a także kilka wyrafinowanych przypuszczeń na temat niespodzianek, które może mieć w zanadrzu ten film.

Będziecie oglądać cały film na CDA, Zalukaj czy Netflix?

Jessego Pinkmana został uwolniony. Przebywał od miesięcy w niewoli i pracy przymusowej z rąk białego syndykatu narkotyków.  Gangu, który założył sam Walter White. Po odmowie zemsty na swoim byłym nauczycielu, partnerze biznesowym, zastępczym ojcu, a nawet śmiertelnym wrogu, Jesse odjeżdża w noc w tytułowym El Camino. Ostatni strzał, jaki widzimy, powoduje, że najpierw się śmieje, a potem krzyczy w pustkę, gdy Pędzi pustym odcinkiem drogi w drodze do nieznanych części. Nie wiemy co działo się z nim dalej, ponieważ serial się skończył. Na szczęście cały film El Camino: A Breaking Bad Movie nam to wyjaśni i nie mogę się już tego doczekać.

Film Breaking Bad jest jednym z najbardziej tajnych projektów w Hollywood. Szczegóły fabuły są skąpe, a członkowie obsady pozostają utajnieni. Twórca serialu, Vince Gilligan, nie zastanawiał się czy po serialu coś powstanie, ale w końcu jest pisarzem i reżyserem filmu fabularnego. Myślę, że ten reżyser wykona dobrze swoją pracę i pokaże nam klasę i kunszt reżyserski tak jak w serialu.

Wolicie obejrzeć filmy z lektorem czy z napisami?

Według streszczenia i zwiastuna El Camino: A Breaking Bad Movie zacznie się, gdy władze szukają Jessego po śmierci Waltera. Jak zauważa Skinny Pete, historia Jessego, podobnie jak Heisenberga na początku ostatniego sezonu Breaking Bad, została upubliczniona, co powoduje, że ścigają go również przestępcy. W tym prawdopodobnie kartele meksykańskie. Mają nadzieję, że skorzystają z jego umiejętności gotowania lub ewentualnej zemsty za którekolwiek z jego licznych przestępstw na przestrzeni lat.

Biorąc pod uwagę ten stan rzeczy, możemy spodziewać się, że El Camino przybierze kształt pościgu. Sugeruje to sam tytuł i plakat oraz po części trailer filmu. Pościgu, w którym Jesse próbuje wyprzedzić swoje demony, zarówno śmiertelne, jak i psychiczne. Historia Jessego Pinkmana (Aaron Paul) od samego początku była kryzysem egzystencjalnym. Istnieje kilka lepszych rozwiązań do eksploracji kryzysów egzystencjalnych niż film. No to czekamy z niecierpliwością i trzymamy kciuki za udaną produkcję.

El Camino: A Breaking Bad Movie
Oryginalny tytuł El Camino: A Breaking Bad Movie
Ranking IMDb 7.3 172,370 głosów

Reżyser

Obsada

Aaron Paul isJesse Pinkman
Jesse Pinkman
Charles Baker isSkinny Pete
Skinny Pete
Udostępniono10
Komentarze (46)
Marysia Wójtowicz
Nie do końca przekonał mnie ten film, ale dla zabicia czasu jak najbardziej ok.
Wiktoria Bieniek
Świetny film, znajoma mi poleciła i nie zawiodłam się!
Laura Piotrowska
Lepiej oglądać z lektorem czy z napisami?
Maja Dudzik
Oczywiście, że z napisami! Przecież lektor zagłusza dosłownie wszystko!
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
Patrycja Chowaniec
Ciekawy film! ale nie będę spoilerowała!
Robert Balcerzak
Warto obejrzeć ten film, czy to strata czasu?
Michał Wiktowski
Tak, aczkolwiek każdy ma inny gust filmowy. Ja natomiast szczerzę mogę polecić ten film
Danuta Tyreńska
Rejestracja zajęła dosłownie 30 sekund

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Cisza 2019
Annabelle: Narodziny zła 
Ucieczka z Pretorii 2020
Tesla 2020
Co w duszy gra (Soul)
Godzilla II: Król potworów
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
1800 gramów
Złodziej i oszustka 2019
Proxima
Supernova 2019
Śniegu już nigdy nie będzie
×
Życzymy miłego seansu!