What's happening?

Eli 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 243

Eli 2019

Eli 2019

Oct. 18, 2019USA98 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Reżyser

Ciarán Foy
Reżyser

Obsada

Kolejny horror w serwisie Netflix?

Ten katastrofalny film był ostatnim filmem porzuconym przez Paramount na platformie streamingowej. Choć niektórzy byli początkowo zaskoczeni tą decyzją, każdy, kto w końcu obejrzał ten film, był zgodny z tą decyzją. Lepszym nowym horrorem na Netflixie jest The Lodge. Chociaż cały film Eli 2019 nie jest tak niewybaczalnie niespójny, to wciąż coś w rodzaju zniekształconego bałaganu. Takiego, który mógł mieć problemy z zwabieniem widowni na dużym ekranie. W serwisie Netflix jest on znacznie lepiej dostosowany do życia, wraz z wciąż zapełniającą się biblioteką zawierającą mierne oferty gatunków. Być może tam sobie poradzi, choć na pewno nie będzie to film pokroju Jokera.

Netflix wydał kilka nowych i starszych horrorów, które poprzedzają Halloween. Moim zdaniem i tak najciekawszym wydarzeniem było dodanie El Camino: Breaking Bad Film. Według niektóych najważniejszym wydarzeniem tego tygodnia jest zdecydowanie cały film Eli 2019. W filmie podążamy za chłopcem z paskudnym i rzadkim zaburzeniem autoimmunologicznym. Takim, które nie pozwala mu pozostać poza sterylnymi obszarami. Kiedy jego mama Rose (Kelly Reilly) i tata Paul (Max Martini) dowiadują się o miejscu, w którym można wyleczyć Eli, rodzina się tam przenosi. Doktor zapewnia ich o bezpieczeństwie środowiska dla chłopca. Eli czuje jednak, że coś tutaj nie gra. Można się było tego spodziewać, bo horrory nie kończą się happy endem.

Gdzie oglądać cały film Eli 2019 online?

Bohater Eli cierpi na ekstremalne zaburzenie autoimmunologiczne, które sprawiło, że świat zewnętrzny stał się dla niego zabójczy. Ale jego rodzice mogli znaleźć rozwiązanie. W odległej i komicznie przerażającej rezydencji lekarz Isabella Horn (Lili Taylor) oferuje kosztowne eksperymentalne leczenie, które, jak twierdzi, uleczy go. Ryzykując wszystko, rodzina zmierza w szczerym polu w nadziei, że Eli może w końcu prowadzić normalne życie. Jak wiadomo ciężko oczekiwać w horrorze tak szczęśliwych chwil. Takie rzeczy to jedynie w komediach romantycznych czy innych dramatach.

Czy oprócz Netflixa film jest dostępny na CDA lub Zalukaj?

Ta nadmierna zależność od zbyt często powtarzanych historii rośnie tylko w miarę trwania filmu. Leniwe i przewidywalne skoki strachu pojawiają się, gdy najbardziej się ich spodziewasz i służą jedynie jako sposób na utrzymanie pewnej liczby zaangażowanych odbiorców. Podczas gdy dosłownie nic ciekawego nie dzieje się ani pod względem wizualnym, ani fabularnym. Partytura, która wydaje się być całkowicie zaczerpnięta z katalogu utworów muzycznych, jest bardzo manipulacyjna. Powiedziałbym, że taka na poziomie filmów Disneya. Implikuje emocje, których inaczej byśmy nie odczuli, ponieważ postacie nie są w stanie ich dostarczyć. Sama sceneria, czyli tajemnicze laboratorium stanowi najbardziej oczywistą lokalizację tego rodzaju filmów. To jedyny plus tego wszystkiego.

 

Eli 2019
Oryginalny tytuł Eli
Ranking IMDb 5.7 26,574 głosów
Ranking TMDb 6 79 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Eli 2019 online na duży plus.
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Eli 2019 online wymiata!
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Eli 2019 online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
Joanna Kasperczyk
Oceniam film Eli 2019 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Głębia strachu (Underwater)
Slender Man
Co widać i słychać
Poroniony 2018
Behind You 2020
Śmierć nadejdzie dziś 2
Countdown 2019
Zabawa w pochowanego
Zaśnij (Awoken) 2019
Tożsamość strachu
Rings
Sputnik (2020)