Emma 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Emma 2020

Emma 2020

PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Emma 2020 online?

Jak widać Anya Taylor-Joy coraz częściej dostaje angaże do ciekawych produkcji. Wybiła się wraz z porywającym horrorem Roberta Eggersa jako represjonowana seksualnie starsza siostra w ekskomunikowanej rodzinie z Nowej Anglii. Wystąpiła też w miniserialu Miniaturzystka jako XVII-wieczna kobieta z Nowego Amsterdamu oczarowana domkami dla lalek. Zagrała także w ostatnim sezonie epickiej epoki gangstera. Chodzi oczywiście o serial Peaky Blinders. Teraz możemy ją zobaczyć w filmie Emma 2020. Ostatnio filmy lubią być nazywane imionami bohaterek. Tak samo jak film Anna 2019.  Ciekaw jestem dlaczego akurat producenci wybierają takie nazwy filmów.

Ten film to debiut reżyserski De Wilde, w którym występują także Johnny Flynn, Bill Nighy, Mia Goth i Callum Turner. Jak widać jest tutaj kilka ciekawych nazwisk. Cały film pokazuje Emmę, która po wielu nieudanych związkach szuka miłości i celu. Każdy z nas chciałby znaleźć swój cel w życiu. To bardzo ważne dla każdego człowieka. Zwiastun pokazuje nam podróż, w której Emma pokazana jest jako bezczelna młoda kobieta. Kobieta, która nie ma czasu na mężczyzn i nie cierpi plotek ze strony jej rówieśników. Scena pod koniec klipu doskonale oddaje ton zapowiedzi, gdy energiczna kobieta zbliża się do powozu Emmy. Pewnie wiele kobiet czeka na ten film. Ja i tak wolę oglądać coś zagadkowego np. film W Labiryncie. Uwielbiam być trzymany w napięciu.

cały film emma 2020 online cda zalukaj filiser

Dramat, który zmienił pogląd ludzi

Taylor-Joy jest trzecią aktorką, która zagrała ukochaną postać Austen na dużym ekranie. Oczywiście po tym, jak Judy Campbell zagrała w adaptacji z 1948 roku i roli Gwyneth Paltrow w nagradzanej Oscarem wersji Douglasa McGratha w 1996 roku. Choć nie jest to bezpośrednia adaptacja powieści Austen, komedia Amy Heckerling Clueless z 1995 roku przedstawiała Alicię Silverstone jako nowoczesną licealistkę z Los Angeles. Była ona luźno zainspirowaną Emmą. Wydaje mi się jednak, że Taylor nadaje się najlepiej do tej roli i ciężko będzie to pobić.

Emma z 1996 roku przedstawiła światu Gwyneth Paltrow. W 2020 roku w indyjskiej adaptacji powieści Aisha wystąpiła Sonam Kapoor. I oczywiście powieść była wielokrotnie dostosowywana do telewizji, z różnymi transmisjami BBC i miniserialem. Ale teraz skupiamy się na wersji z 2020 roku. Cały film Emma 2020 może naprawdę zaskoczyć wszystkich. Szczególnie widać to po wspaniałej obsadzie. A w niej możemy zobaczyć takich aktorów jak Josh O’Connor, Gemma Whelan, Callum Turner, Rupert Graves, Chloe Pirrie czy Miranda Hart.  Teraz trzeba tylko poczekać na efekty tego projektu. Uwierzcie mogą być naprawdę niesamowite.

Emma 2020
Emma 2020
Oryginalny tytuł Emma

Reżyser

Obsada

Anya Taylor-Joy isEmma Woodhouse
Emma Woodhouse
Johnny Flynn isGeorge Knightley
George Knightley
Bill Nighy isMr. Woodhouse
Mr. Woodhouse
Miranda Hart isMiss Bates
Miss Bates
Mia Goth isHarriet Smith
Harriet Smith
Josh O'Connor isMr. Elton
Mr. Elton
Callum Turner isFrank Churchill
Frank Churchill
Rupert Graves isMr. Weston
Mr. Weston
Gemma Whelan isMrs. Weston
Mrs. Weston
Amber Anderson isJane Fairfax
Jane Fairfax
Udostępniono29

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Pięciu braci 2020
Podróż w niepamięć
Szybcy i Wściekli: Tokio Drift
Sully
Platforma (El hoyo)
Sąsiedzi
Polar 2019
Wierzę w Ciebie (I Still Believe)
Eastern 2020
Wyprawa Magellana 2019
Pokochaj, poślub, powtórz
The Big Ugly
×
Życzymy miłego seansu!