What's happening?

Enemy Lines 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Enemy Lines 2020

Enemy Lines 2020

Apr. 24, 2020UKTV-14
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Reżyser

Anders Banke
Reżyser

Obsada

Ed Westwick isKaminski
Kaminski
John Hannah isColonel Preston
Colonel Preston
Tom Wisdom isDavidson
Davidson
Corey Johnson isGeneral McCloud
General McCloud

Gdzie oglądać cały film Enemy Lines 2020 online?

Nie dawno w sieci pojawił się ciekawy zwiastun dramatu akcji II wojny światowej Enemy Lines 2020 online. Film, w reżyserii Andersa Banke’a, śledzi drużynę komandosów podczas tajnej misji ratunkowej poszukiwanego polskiego naukowca. Obsada jest bardzo ciekawa, a w jej skład wchodzą tacy aktorzy jak Ed Westwick, John Hannah, Corey Johnson i Tom Wisdom. Sami widzicie, że te nazwiska są bardzo ciekawe. Po obejrzeniu filmu Proceder online miałem ochotę obejrzeć coś mocnego. I właśnie ten film nadał się do tego idealnie. Good Deed Entertainment nabyło prawa do dystrybucji w Ameryce Północnej. Umowa wyszła z AFM, a film ma mieć premierę w wybranych kinach, a także jako wideo na żądanie 24 kwietnia. To świetna informacja dla wszystkich, który czekali na tę produkcję.

2 Wojna Światowa była straszna

W tym filmie online jest Listopad 1943. Brytyjski oddział komandosów współpracuje z amerykańskim oficerem podczas tajnej misji w Polsce, daleko za liniami wroga. Pracując z oporem, przekraczają pustynię, która chce porwać i wydobyć z Niemiec poszukiwanego polskiego naukowca, dr Fabiana. Tę postać gra oczywiście nasz rodak, czyli Paweł Deląg. W tym roku przypada również 75. rocznica zakończenia II wojny światowej. Bardzo możliwe, że właśnie dlatego powstał ten film. Anders Banke wyreżyserował film według scenariusza napisanego przez Michaela Wrighta. Enemy Lines 2020 to pierwsza anglojęzyczna produkcja tego autora. Powiem szczerze, że wyszła idealnie.

To świetny film wojenny, który podbił serca wielu widzów

Paweł Deląg w tym filmie jak już wspomnieliśmy wciela się w rolę doktora Fabiena. Mężczyzna jest naukowcem zajmujący się konstruowaniem rakiet. Dlatego nikogo nie należy dziwić, że szefostwo Aliantów przekazuje do Polski komandosów. W końcu taki ktoś przyda się w walce z Hitlerem i jego armiami. To film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Fabian znany jest z przechowywania informacji o tajnych innowacjach, które mogłyby okazać się niezbędne dla tej misji. Z niemiecką jednostką myśliwską na ogonie i rosyjską drużyną, która również chce porwać Fabiana dla własnych celów, staje się wyścigiem z czasem, który dla zwycięzców zmieni kształt wojny. Wydaje mi się, że reżyser nie mógł wymyślić lepiej tej fabuły. Polecam szczególnie ten film osobom, które lubią filmy wojenne.

Enemy Lines 2020
Oryginalny tytuł Enemy Lines
Ranking IMDb 4.9 783 głosów
Ranking TMDb 8.4 4 głosów
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Robin Hood: Początek
Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci
Plan ucieczki 2: Hades
Hobbit: Niezwykła podróż
Chick Fight (2020)
Geostorm
Shazam!
Thor: Mroczny świat
Polar 2019
Pełzająca śmierć (Crawl)
Ukryte życie
Battlefield 2025