Ucieczka z Pretorii 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Ucieczka z Pretorii 2020

Ucieczka z Pretorii 2020

101 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Ucieczka z Pretorii 2020 online?

Książka Jenkina o tym samym tytule została opublikowana w 1987 roku. Bohater żył wtedy jako zbieg od nominalnej sprawiedliwości w Londynie. Zaskakujące jest to, że tak długo zajęło tej opowieści dotarcie do ekranu. Biorąc pod uwagę, jak jego porywająca historia wpasowuje się w świat filmowy. Wydaje mi się, że gdyby film Ucieczka z Pretorii 2020 online pokazał się wcześniej na ekranie to zdobyłby dużą popularność. Można powiedzieć, że przeoczył swój idealny moment. Tak się niestety dzieje, ponieważ ciężko jest przewidzieć przyszłość.

Inspiracją dla tego napiętego thrillera jest prawdziwe więzienie więźniów politycznych. Dokładniej chodzi o Tima Jenkina (Daniel Radcliffe) i Stephena Lee (Daniel Webber). Nie mogę się przyzwyczaić do widoku Daniela w innym filmie niż Harry Potter. Jest też trzeci uciekinier, którego gra Mark Leonard Winter. Ale to tylko fikcyjna wersja prawdziwej postaci. Nie wiem dlaczego twórcy tak zrobili, ale widocznie mieli w tym jakąś wizję. Dwaj mężczyźni trafiają do więzienia. Ich status obrońców praw obywatelskich sprawia, że ​​są oni celem szczególnie złośliwej brutalności ze strony straży. Ciężko jest sobie wyobrazić jak to musiało wyglądać w tamtych trudnych czasach. To mocny thriller i na rozluźnienie musiałem obejrzeć coś lekkiego. Wybrałem film Dragonheart: Vengeance online i to był strzał w dziesiątkę.

Jak podoba Wam się Daniel Radcliffe w innej roli niż jako Harry?

W tej chwili został zrealizowany tanio jako australijska produkcja brytyjskiego pisarza-reżysera Francisa Annana. Szkoda, bo gdyby ten film miał większy budżet to mógłby być jeszcze lepszy. Cały film skupia się w dużej mierze na mechanice napięcia. To udaje się idealnie, bo film naprawdę potrafi mocno trzymać w napięciu widza. Obsada filmu Escape from Pretoria online to oczywiście Daniela Radcliffe w roli Jenkin. Aktor chce pokazać, że nadaje się nie tylko do swojej głównej roli w serii filmów Harry Potter. Tymczasem film może mieć problem ze znalezieniem dużej rzeszy fanów w swoim kraju. Dlatego, że widzowie mogą się zastanawiać, dlaczego przynajmniej jeden aktor z Afryki Południowej nie mógł zostać obsadzony w głównej roli. To też jest dziwny zabieg ze strony producentów. Może było to celowe zagranie.

Władze skazały Jenkina na  12 lat więzienia po tym co zrobił. On i jego najlepszy przyjaciel Stephen Lee zostali przyłapani na dystrybucji ulotek protestacyjnych ANC w centrum Kapsztadu. Władze zesłali ich do rozległego kompleksu więziennego w Pretorii. To oczywiście jest stolica administracyjna kraju. Jenkin i Lee są objęci ochroną przez weterana liberalnego więźnia politycznego Denisa Goldberga (Ian Hart). Ta dwójka od razu przystępuje do wymyślenia planu ucieczki z tego więzienia. To trochę jak w serialu Skazany na śmierć online. Jenkin opracowuje plan podobnie jak Michael Scofield.

Ucieczka z Pretorii 2020
Ucieczka z Pretorii 2020
Ucieczka z Pretorii 2020
Oryginalny tytuł Escape from Pretoria
Ranking IMDb 6.6 2,920 głosów
Ranking TMDb 6.6 44 głosów

Reżyser

Obsada

Ian Hart isDenis Goldberg
Denis Goldberg
Daniel Webber isStephen Lee
Stephen Lee
Mark Leonard Winter isLeonard Fontaine
Leonard Fontaine
Adam Ovadia isVan Zadelhoff
Van Zadelhoff
Stephen Hunter isPeter Jenkin
Peter Jenkin
Jeanette Cronin isMary Jenkin
Mary Jenkin
Adam Tuominen isJeremy Cronin
Jeremy Cronin
Udostępniono8

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Sybilla 2019
Hotel Mumbaj
Wilcze echa
Kurier 2019
Annabelle: Narodziny zła 
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1
Wasp Network
Kod Dedala 2019
Śmierć nadejdzie dziś 2
Anna 2019
Ma 2019
Czerwona jaskółka