Escape Plan: The Extractors - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Escape Plan: The Extractors

Escape Plan: The Extractors

97 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

I jak spiszę się tym razem Sylvester Stallone?

Po rozczarowującym drugim filmie w serii Escape Plan, The Extractors jest ogromnym ulepszeniem trylogii. Oczywiście to wszystko dzięki jednej z najlepszych obsad roku. Oglądaj cały film Escape Plan: The Extractors online CDA. W tej obsadzie są aktorzy tacy jak Sylvester Stallone, Dave Bautista, Max Zhang, Daniel Bernhardt, 50 Cent, Jamie King, Devon Saw i Russell Wong.

Escape Plan: The Extractors to trzeci film w tej serii. Nie jest na tym samym poziomie, co ten wielkoekranowy film Stallone / Schwarzenegger, ale jest to poprawa w stosunku do zeszłorocznego Escape Plan 2: Hades, który poszedł za daleko. Najlepszy science-fiction dla mojego gustu, a także przesunął punkt ciężkości z dala od Stallone na znaczną część czasu. Część The Extractors jest nadal filmem zespołowym, ale wydaje się, że jest to bardziej film Stallone niż część druga. Więzienie w tej historii jest przeciwieństwem miejsc hi-tech z poprzednich filmów. Ten film został nakręcony w prawdziwym byłym więzieniu, Ohio State Reformatory w Mansfield. Zbudowali to więzienie w latach 1886–1910, a następnie zamknęli w 1990 roku. Stallone był tam wcześniej. To tam kręcono sceny więzienne w Tango i Cash.

Stallone na szczęście ma większą rolę tym razem i chociaż jest niepewna, miło jest zobaczyć, jak historia łączy się z pierwszym filmem. Max Zhang jest w zasadzie głównym bohaterem, z którym nie mam żadnego problemu, ponieważ ma świetną obecność na ekranie. Szybko staje się jedną z moich ulubionych gwiazd akcji. Miałem nadzieję, że zobaczymy rzucanie Zhang i Bernhardta i nie zawiodło nas to. Daje nam to najlepszą scenę walki w filmie. Widzimy całą akcję wyraźnie i możesz praktycznie poczuć każdy cios i kopnięcie.

Gdzie oglądać cały film Escape Plan: The Extractors CDA?

Wydarzenia z Escape Plan 2: Hades nie mają tu większego znaczenia. Reżyser John Herzfeld, który także przepisał scenariusz Milesa Chapmana chciał, aby historia filmu była bezpośrednią kontynuacją pierwszej części. Złoczyńcą, który opowiada historię, jest Lester Clark Jr. (Devon Sawa), który chce zemścić się na Breslinie za to, co zrobił ojcu i towarzystwu. Zrobił to, że jego ojciec został wmieszany w ich plany. W tym celu porywa córkę właściciela firmy, Dayę Zhang (Melise) i współpracownicę Breslina, Abigail (Jaime King). Zabiera ich do Devil’s Station, piekielnego czarnego więzienia, które prowadzi na Łotwie.

Pierwsza połowa nie ma aż tak dużo akcji, głównie ustawiania historii i postaci, ale to ostatnie pół godziny sprawia, że ​​ekstraktory są warte obejrzenia. Moment Dave’a Bautisty sprawił, że wiwatowałem i pod koniec myślałem tylko, że powinien to być film Niezniszczalni. Devon Sawa (Oszukać przeznaczenie) jest głównym złoczyńcą, ale nie jest szczególnie groźny i jest raczej przewidywalny, ale jego motywacja jest zrozumiała.

Podobnie jak komputerowy świr Hush (Curtis „50 Cent” Jackson) i recepcjonista Jules (Lydia Hull). Abigail jest postacią, która grała od pierwszego filmu, w którym zagrała Amy Ryan. Jaime King przejął rolę w części 2 i szczerze mówiąc nawet nie zdawałem sobie sprawy, że miała być tą samą postacią, którą grał Ryan, dopóki nie miałem zacząć oglądać całego filmu Escape Plan: The Extractors. Ona i Breslin mieli flirt w poprzednich filmach, ale teraz są w pełnym związku, co sprawia, że ​​uprowadzenie Breslina jest jeszcze bardziej emocjonalne. Stallone jest świetny w okazywaniu wściekłości, nie chciałbym szczerze wkurzyć tego faceta.

Niewypał czy najlepsza z części?

Podczas gdy poprzednie filmy dotyczyły ludzi próbujących wymyślić sposób na ucieczkę z więzień to cały film Escape Plan: The Extractors odwraca koncepcję i mówi o ludziach próbujących dowiedzieć się, jak przeniknąć do więzienia. Breslin pomaga w tym przedsięwzięciu Hushowi i Jules. Rozwiązywanie problemów Trent Derosa (Dave Bautista), który został wprowadzony w drugiej części czyli Escape Plan 2: Hades

Ta historia jest tym razem mniej zaskakująca, utrzymując rzeczy stosunkowo proste, co jest najlepszym sposobem na zrobienie takiego filmu. Każdy ma czas, by zabłysnąć pod względem akcji, a ostateczna walka pomiędzy Sly i Sawą jest zadowalająco brutalna. Brakuje mu błyszczącego wyglądu pierwszego filmu o niższym budżecie, ale przypuszczam, że dodaje on dodatkowego waloru estetycznego.

Escape Plan: The Extractors
Escape Plan: The Extractors
Escape Plan: The Extractors
Escape Plan: The Extractors
Escape Plan: The Extractors
Oryginalny tytuł Escape Plan: The Extractors
Ranking IMDb 4.4 2,842 głosów
Ranking TMDb 4.8 66 głosów

Reżyser

Obsada

Dave Bautista isTrent DeRosa
Trent DeRosa
Jaime King isAbigail Ross
Abigail Ross
Russell Wong isWu Zhang
Wu Zhang
Danni Wang isLing May
Ling May
Devon Sawa isLester Clark Jr.
Lester Clark Jr.
Udostępniono7

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Glass
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie
Nieśmiertelny (L’immortale)
Anioł w Ogniu
Mroczne wody
Doom: Annihilation
Sługi wojny
Skok stulecia
Zabójczy rejs
21 mostów
Men in Black: International