Escape Room - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Escape Room

Escape Room

99 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

No to zaczynamy się bać

Escape Room to nowy film grozy z oceną PG-13, to czasem rozbiegająca się, ale zbyt znana seria setów w poszukiwaniu dobrego melodramatu. Nie ma zbyt wiele fabuły. Sześciu bohaterów próbuje rozwiązać szereg powiązanych ze sobą zagadek, a śmierć jest karą za niepowodzenie. Jednak pokoje tego Escape Roomu są czymś wyjątkowym. Danny przeczytał w internecie, że niewielu kiedykolwiek zdołało przejść pokoje Minos. Zamierzają zostać sławni. Oglądaj cały film Escape Room lektor CDA. Myślą nad nagrodą, którą jego grupa dostanie, jeśli się wydostaną. Pozostałych pięciu uczestników czekających na niego nie jest jednak tak naprawdę podekscytowanych potencjalnymi nagrodami. Mają własne powody, dla których chcą to zrobić.

Nie ma też powodu, by przejmować się tym, że ci bohaterowie żyją lub umierają, co odróżnia cały film Escape Room od tego, co wydaje się być największym wpływem jego twórców. Czyli franczyzy filmowej serii Piła. Tego typu seria filmów, które dziwnie się poprawiły, gdy ich twórcy stawali się coraz bardziej zdesperowani, aby zainteresować zagorzałych fanów. Filmy Piła są prawdopodobnie najlepiej pamiętane z powodu ich natychmiastowej randki. Ale mówiąc samo za siebie to uwielbiam ich spisek z opery mydlanej, zwłaszcza w późniejszych sequelach, takich jak Piła IV i Piła 3D, z których ostatni nie jest, jak wiedzą fani horrorów, ostatni kontynuacją serii.

Podstępny biznesmen Jason jest całkowicie zainteresowany pokonaniem kolejnego wyzwania, którego jeszcze nie zdobył. Cicha ale bardzo mądra i bystra Zoey chce wyjść poza swoją strefę komfortu. Kierowca ciężarówki Mike jest zainteresowany nagrodą pieniężną zwycięzcy. Tymczasem bohater Ben i były weterynarz Amanda mają własne motywacje, które oboje trzymają blisko kamizelki.

Gdzie oglądać cały film Escape Room online CDA?

Jedno jest pewne, wszyscy chcą to zrobić. W rzeczywistości Ben czuje się tak obrzydliwie z powodu ciągłego czekania, że postanawia wyślizgnąć się na papierosa. Jedynym powodem, dla którego nie zapalił, jest to, że wkrótce pojawi się jakiś facet, czyli Game Master. Zadaniem tego kolesia jest ustalenie zasad dotyczących poszukiwania śladów i ucieczki z pokoju, które szóstka uczestników ma zamiar rozpocząć. Ale jeśli nie obchodzi go spóźnienie, Ben będzie miał ostatni dymek papierosa. Ale kiedy rozczochrany Ben sięga po swoje cygara, a potem klamka w poczekalni, ta druga odskakuje w jego dłoni. A w otworze pozostawionym jest coś, co wygląda jak tarcza w piekarniku.

Film Escape Room CDA ma kilka przyjemnych chwil, w większości bezsensownych pułapek śmierci. Ale Escape Room online jest także anemiczny w porównaniu z filmami Piły, jak można sobie wyobrazić na podstawie stosunkowo słabej oceny PG-13. To nie byłby problem, gdyby istniały inne główne różnice między kolejnymi częściami Escape Room i Piła. Niestety film Escape Room z lektorem jest tylko dłuższy i bardziej bezosobowy niż to, co było przed nim. Danny jednak jest bardzo zadowolony. Są już w pokoju ucieczki. To sama poczekalnia! I tak po prostu sześciu różnych nieznajomych zaczyna szukać wskazówek. Zoey, na przykład, wkrótce szpieguje okładkę starej powieści Raya Bradbury’ego, Fahrenheita 451. Z pewnością to ważne, prawda?

Cały film Escape Room również wydaje się być dość schematyczny, ponieważ bardzo niewiele wątków skręcających służy rozwijaniu postaci podobnych do szyfru filmu. Sześciu poszukiwaczy dreszczyku emocji wpada do poczekalni nieopisanego biurowca w Chicago. Głos kobiety każe im czekać, aż zostaną zauważeni. Postępują zgodnie z jej instrukcjami i wymieniają wstępne uprzejmości. Ale potem pęka klamka drzwi, ich bezcielesny głos gospodarza znika i włącza się mocny grzejnik konwekcyjny. Rozpoczynają się śmiertelne gry w filmie.

Escape Room
Escape Room
Escape Room
Escape Room
Escape Room
Escape Room
Escape Room
Escape Room
Escape Room
Escape Room
Oryginalny tytuł Escape Room
Ranking IMDb 6.4 47,474 głosów
Ranking TMDb 6.4 1,389 głosów

Reżyser

Adam Robitel
Reżyser

Obsada

Taylor Russell isZoey Davis
Zoey Davis
Logan Miller isBen Miller
Ben Miller
Jay Ellis isJason Walker
Jason Walker
Tyler Labine isMike Nolan
Mike Nolan
Deborah Ann Woll isAmanda Harper
Amanda Harper
Nik Dodani isDanny Khan
Danny Khan
Yorick van Wageningen isGames Master WooTan Yu
Games Master WooTan Yu
Kenneth Fok isDetective Li
Detective Li
Cornelius Geaney Jr. isCollege Professor
College Professor
Russell Crous isCharlie - Jason's Assistant
Charlie - Jason's Assistant
Udostępniono4

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Seria Niezgodna: Wierna
Thor
Platforma (El hoyo)
Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów
Terminator: Mroczne przeznaczenie
To my
Kapitan Marvel
Plagi Breslau
Slender Man
Greyhound 2020
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
The Lodge 2019
×
Życzymy miłego seansu!