Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

133 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6.1 8 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

ogladaj online

Gdzie oglądać cały film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć?

Kiedy lekko pomarszczony Newt Scamander pierwszy raz wchodzi do linii celnej w Nowym Jorku, większość tamtejszych ludzi nie zwraca na niego uwagi. W końcu wygląda jak każdy inny angielski turysta z poobijaną torbą podróżną w ręku. Tak właśnie rozpoczyna się kolejna magiczna przygoda. Dodam, że w Harrym Potterze tak nazywała się jedna z lektur. Czyli Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Z pewnością nikt nie zgadłby, że Newt jest magizoologiem. Kimś, kto ratuje i chroni egzotyczne, mistyczne stworzenia, które w przeciwnym razie mogłyby wyginąć w niebezpiecznym świecie ludzi. I nie mieliby pojęcia, że ​​jego skórzana tornister rzeczywiście zawiera całe fenomenalne bestie warte zoo – w tym nieudolny, kaczkowaty Niffler; niewidzialny małpi Demiguise; nawet smok lub dwa. Głównym powodem jest to, że nie mają pojęcia, że ​​takie magiczne rzeczy istnieją.

Młoda dziewczyna, która jest częścią grupy ludzi przeciw wiedźmom, New Salem Philanthropic Society, śpiewa rymowankę, która zawiera teksty o czarownicach płonących i umierających. Ktoś otrzymuje magiczny symbol do noszenia na szyi. Mówi się, że zły czarnoksiężnik Gellert Grindelwald ukrywa się gdzieś, knując ogromne zniszczenia. Sam Obscurus jest potężną magiczną siłą, która wiruje w niszczycielskiej, zabarwionej na czarno chmury, która czasami kiełkuje świecącymi oczami. Śmiertelna magia jest również wykorzystywana jako coś w rodzaju alegorii społecznej, stwierdzającej, że przerażające rzeczy dzieją się, gdy ktoś jest zmuszony być czymś innym, niż się urodził.

Nietypowy problem

Magiczne, fantastyczne stworzenia Newta mają niepokojącą tendencję do wyślizgiwania się z jego cudownej torby. A kiedy seria niezdarnych wyników Newt przypadkowo wymienia torby z człowiekiem o imieniu Jacob Kowalski. Kiedy Nie-Mag nieświadomie otwiera tę torbę, następuje chaos. Jest to szczególnie problematyczne dla MACUSA, ponieważ zajmuje się już innymi sprawami magicznymi. Coś potężnego, złego i bardzo, bardzo niebezpiecznego, od czasu do czasu rozrywa się po ulicach miasta. To były przypadkowe wyburzanie budynków, przewracanie samochodów jak pudełka zapałek. Podobno spowodowało to śmierć jednego człowieka.

Niektórzy szeptali, że ta istota jest niczym innym, jak Obscurusem, nieugiętą, nikczemną siłą wyzwalaną, gdy czarodziej lub czarownica nie może korzystać ze swoich zdolności. Z drugiej strony, ten rodzaj destrukcyjnej mocy nie zostaje uwolniony przez wieki, więc niewielu wierzy, że to prawda. W każdym razie członkowie MACUSA mają przewagę nad możliwością, że coś takiego może być obecne. A wolnostojące bestie Newt po prostu dodają bałaganu. Więc ciągnął przed Kongresem i surowo upomniał. Jeśli coś nie zostanie zrobione wkrótce, by kontrolować wszystko, co się dzieje, może to doprowadzić do wojny między społecznością czarownic i czarodziejów … i całej ludzkości.

cały film fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć online cda zalukaj

Fantastyczne zwierzęta

Kiedy Newt po raz pierwszy dostaje się do miasta, Porpentina Goldstein zauważyła go – w skrócie Tina – i ciągnie go przed MACUSA. Ostatecznie jednak stają się dobrymi przyjaciółmi i pracują pilnie nad rozwiązywaniem zagadek magicznych stworzeń miasta. Siły Nie-Maga Jacob i Tina, Queenie, przyłączają się do wysiłku, a wszyscy czterej ostatecznie postawili swoje bezpieczeństwo na linii, by poradzić sobie z złowrogą magiczną siłą grasującą przez Manhattan.

To zdjęcie jest grane jako prequel fantasy, osadzony w tym samym świecie co historie o Harrym Potterze. Ale ta opowieść zdecydowanie skupia się na użyciu magii światła i ciemności. W związku z tym obejmuje zaklęcia, zaklęcia i różdżki. W rzeczywistości, bez całej tej dobrej i złej magii, naprawdę nie byłoby historii. Różdżki są używane do strzelania podmuchami energii w innych, rzucania ludziami i dematerializacji. Czarownice i czarodzieje również wykorzystują swoje moce do rekonstrukcji zniszczonych budynków i wymazywania ludzkich wspomnień z pewnych wydarzeń. Ludzie są zamrożeni i ich wspomnienia siłą wyciąga się za pomocą fali różdżki. Świat w walizce Newta jest otwarty i ogromny.

W rzeczywistości w Wielkim Jabłku z lat 20. XX wieku wszędzie są czarownice i czarodzieje. Ale zazwyczaj pozostają poza zasięgiem wzroku. A Kongres Magiczny Stanów Zjednoczonych Ameryki (MACUSA) chce to utrzymać. Ludzie, widzicie, łatwo się boją w obliczu takich nieziemskich rzeczy. Przestraszony człowiek lub „Nie-Mag inaczej Mugol”, jak czarownice lubią je nazywać w tej części świata. Jest człowiekiem, który może bardzo dobrze atakować.

 

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
Oryginalny tytuł Fantastic Beasts and Where to Find Them
Ranking IMDb 7.3 358,353 głosów
Ranking TMDb 7.4 10,330 głosów

Reżyser

David Yates
Reżyser

Obsada

Eddie Redmayne isNewt Scamander
Newt Scamander
Colin Farrell isPercival Graves
Percival Graves
Katherine Waterston isPorpentina
Porpentina "Tina" Goldstein
Dan Fogler isJacob Kowalski
Jacob Kowalski
Alison Sudol isQueenie Goldstein
Queenie Goldstein
Jon Voight isHenry Shaw Sr
Henry Shaw Sr
Ron Perlman isGnarlack
Gnarlack
Johnny Depp isGellert Grindelwald
Gellert Grindelwald
Zoë Kravitz isLeta Lestrange
Leta Lestrange
Ezra Miller isCredence Barebone
Credence Barebone
Udostępniono20

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Mia i biały lew
Był sobie pies 2
Dzieciak, który został królem
Rampage: Dzika furia
Doktor Dolittle 2020
Nowi mutanci
Gwiezdne Wojny: Część VI – Powrót Jedi
Igrzyska śmierci
Thor
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
Robin Hood: Początek
Dziadek do orzechów i cztery królestwa
×
Życzymy miłego seansu!