Futro z misia - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Futro z misia

Futro z misia

PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Futro z misia online?

Cały film Futro z misia online to nie jest film Chłopaki nie płaczą 2. Chociaż tak to z początku miało wyglądać. Cała ekipa filmowa przypomina mediom, że jest to całkowicie oddzielne wytwarzanie. Widocznie jest to bardzo ważna informacja na temat filmu Futro z misia. Mam nadzieje, że będzie to kolejna dobra produkcja, taka jak Proceder online. Nieuchronnie, klimat jest podobny, bo w końcu mamy prawie ten sam zespół. Obsada w skład której wchodzą Michał Milowicz, Olaf Lubaszenko, Bohdan Lazuka, Edward Lubaszenko, Cezary Pazura i Mirosław Zbrojewicz. Tak więc mamy grupę ludzi, którzy stworzyli coś niezapomnianego dla pokolenia w Polsce. Komedie z których teksty są używane w mowie potocznej i praktycznie na co dzień.

Niestety ale presja na ten film będzie ogromna. Chociaż nie jest to kontynuacja chłopaków to oczekiwania na taki zespół są oczywiście wysokie. Nic dziwnego bo po ostatnich produkcjach takich jak 1800 gramów czy #Jestem M. Misfit wypadałoby zrobić coś maksymalnie dobrego. Futro z misia to nowa polska komedia. Michał Milowicz, który zadebiutował w tej roli będzie odpowiedzialny za kierowanie produkcją. Media spekulują, że będzie to druga częścią filmu Chłopaki nie płaczą. Natomiast jak wspomnieliśmy wyżej cała ekipa zaprzeczyła tej błędnej informacji. Moim zdaniem media podają taką informację w social mediach dlatego, żeby kliknięcia w artykuł się zgadzały.

Myślę, że Futro z misia zadowoli każdego widza

Cieszę się, że coraz więcej polskich filmów wybija się na rynku zagranicznym. Możemy pochwalić się sporą ilością dobrych produkcji ale mało było w nich dobrych komedii. Mam nadzieje, że ten film pokaże światu, że Polacy potrafią robić świetne komedie. Niezwykły charakter i wiek tego miasta dadzą nieco inną atmosferę, ponieważ nie będzie tu wieżowców lub zniszczonych budynków mieszkalnych. To będzie coś zupełnie innego. I to może być coś atrakcyjnego, co odróżni film Futro z misia od innych filmów, ale także nada mu niepowtarzalny smak. Polski film komediowy wreszcie potrzebuje nowych rozwiązań i funkcji. Dokładnie te nowości zobaczycie w tym filmie. Warto będzie się przejść z paczką znajomych do kina, żeby spędzić miły czas. Nie mogę się doczekać występu Cezarego Pazury znanego z ogromnej ilości komedii w tym serialu 13 posterunek. W tym roku mogliśmy go też zobaczyć w super serialu Żmijowisko.

Taka obsada nie może wypaść źle. Zresztą oglądając stare komedie takie jak Chłopaki nie płaczą czy Poranek kojota powinniście już to wiedzieć. Bałem się, że takie komedie już nie wrócą, a tutaj pojawia się tak miła niespodzianka. Podejrzewam, że film będzie też promował Zakopane jako turystyczną miejscowość. Sami dojdziecie do takiego wniosku po obejrzeniu tej mistrzowskiej komedii. Warto było czekać na taką produkcję.

Futro z misia
Oryginalny tytuł Futro z misia
Ranking IMDb 3.7 125 głosów
Ranking TMDb 6 1 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono20

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Królowie Zbrodni 2019
Nazywam się Dolemite
Planeta Singli 3
Plagi Breslau
Niedobrani (Long Shot)
Przykładny obywatel 2019
Sztuka ścigania się w deszczu
W śnieżną noc 2019
Polar 2019
Mamma Mia! Here We Go Again
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Wilk z Wall Street