What's happening?

Gaia (2021) ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 244

Gaia (2021)

Gaia (2021) online

Jun. 18, 2021South Africa95 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Reżyser

Jaco Bouwer
Reżyser

Obsada

Gdzie oglądać cały film Gaia (2021) online?

Matka Natura może być drapieżnikiem, ofiarą lub inną nadprzyrodzoną istotą. To wszystko zobaczycie w filmie  Gaia (2021). To ona infiltruje swoje cele z rozwijającymi się pędami i korzeniami oraz nagłymi wychodniami grzybów. W końcu wyrośnie z nich, a wtedy będzie nieciekawie. A przynajmniej tak wydaje się w chłodnym, cichym ekologicznym horrorze reżysera Jaco Bouwera po raz pierwszy. Reżyser, który nie spieszy się, by pokazać nam dokładnie, jakie ciemne siły grają w lesie, który otacza napięte trio ludzkich postaci. Zobaczymy jak to wszystko będzie się prezentować online na dużym ekranie. Jeżeli ten film jest dla Was zamocny to zalecamy zmienić gatunek. Najlepiej na bajki typu Piotruś Królik 2: Na gigancie. Pamiętajcie, zdrowie jest najważniejsze!

Z odcieniami Annihilation, The Last Of Us i The Ruins, Gaia Jaco Bouwera jest mile widzianym dodatkiem do kanonu horroru środowiskowego. Las Tsitsikamma w RPA inscenizuje ostrzeżenie matki naszego wszechświata. To besztany palec wskazał na sposób, w jaki ludzkość traktuje Ziemię. Kiedy Gaia krwawi, Gaia jest wkurzona. Scenariusz Tertiusa Kappa to kontemplacyjny horror, który jest tak samo sfrustrowany, jak i zniewalająco napięty. Potrzeba tutaj bohatera, takiego jak w serialu Niezwyciężony (Invincible), który mogłby poradzić sobie z tym wszystkim. Niestety ale tak to wygląda.

Gaia to świetna produkcja online

Elementy stworów podkreślają wygięcia w kostiumach, dewastacja jest kolorowym bukietem, a konsekwencje są tak słusznie zasłużone. Natomiast jednak nadal możemy współczuć przeciwnym postaciom. Cały film online jest całkiem dobry. Podoba mi się to, że afrykańskie filmy tak szybko się rozwijają. To naprawdę świetna informacja.

Widzimy jednak ich efekty, manifestujące się jako filmowe. W eleganckim połączeniu cyfrowego i protetycznego artyzmu plamy mchu przebijają się przez skórę jak paskudna wysypka; ludzkie ciało jest agresywnie i mimowolnie zakamuflowane przez florę. Jednak pomysłowym wizualizacjom „Gai” nie odpowiada równorzędna zwinność w pisaniu. Po pewnym czasie narracja wydaje się bardziej anemiczna niż enigmatyczna.

Oglądaj cały film online bez limitu

Protest napędzający Gaję nie przebiera w słowach. Barend wychowuje Stefana całkowicie samowystarczalnego, gdzie smartfon Gabi intryguje prymitywnego chłopca, a ciężarówki są „potworami”. Zgodność Gabi z normami społecznymi czyni ją wyrzutkiem, gdy Barend modli się do „Matki Stworzenia i Zniszczenia”. Rewolucja przemysłowa w historii jest nazywana wojną rozpoczętą przez ludzkość i wojną, którą „Gaia” przegrywa – impulsem do jej odpowiedniej reakcji. Jest to powszechna pro-konserwatorska retoryka, ale nabazgrane manifesty Barenda i zachowanie uczniów wobec bulwiastego ołtarza z dziurami w drzewie podnoszą fantastyczny urok filmu. Ten film online bez limitu to dopiero początek ciekawych produkcji.

Nie wspominając już o biblijnych paralelach do ślepego fanatyzmu, który nawet drażni się z religijnymi replikami procesu Abrahama i Izaaka. Robi to niezależnie od tego, czy punkt kulminacyjny jest lustrzanym odbiciem tego, co czytamy w Piśmie Świętym. Akt otwierający film obiecuje bardziej prozaiczny, zagubiony w dziczy chiller, przedstawiając strażników parku narodowego Gabi (Monique Rockman) i Winstona (Anthony Oseyemi), gdy płyną łodzią przez szczególnie gęsty, niezamieszkany odcinek lasu Tsitsikamma. Gdy dron, którego używają do monitorowania krajobrazu, ulega awarii, Gabi wyrusza na poszukiwanie go w dzicz. Teraz tylko trzeba czekać na kolejne filmy online.

Gaia (2021) online lektor PL

Być może komplikacje między postaciami i motywami są tym, co ośmiela Gaję. Relacja Gabi z Barendem jest niezdecydowana, ale otwarta na dyskusje. Dorastanie Stefana w dzieciństwie wywołuje oczywistą, ale hormonalnie niespokojną chemię, gdy młody nastolatek prawdopodobnie po raz pierwszy spotyka piękną kobietę. Barend i Stefan naprawdę oferują Gabi pomoc, ale ciekawość Gabi wzmacnia więzi, które wydłużają jej pobyt poza halucynogennymi portalami do stanów snów o wszechpotężnych pragnieniach Matki Ziemi. Scenariusz nie walczy również o wzbudzanie empatii w postaciach takich jak Gabi, pomimo zjadliwych potępień na temat tego, jak sklejone technologią, nieumiejętne emisyjne, chciwe społeczeństwo Gabi niszczy naszą ojczystą planetę.

Wizja Bouwera nigdy nie karze jednowymiarowo tych, którzy zasługują na gniew Gai; bogata złożoność narracji waży wiele punktów widzenia, ale zemsta nadal najlepiej służy rodzicom. To, jak można się domyślić, jest jej pierwszym błędem; nadepnięcie na pułapkę okrutnego łowcy, która przebija jej stopę, jest jej drugim, choć później poczuje nostalgię za tak prostymi niebezpieczeństwami. Uwalniając się i czołgając do wątpliwego bezpieczeństwa pobliskiej chaty, zostaje szorstko przyjęta przez Barenda (Carel Nel), gburowatego, zabłoconego survivalistę, który wydaje się całkowicie oddawać leśnym ścieżkom i jego dzikiemu, blisko -niemy syn Stefan (Alex van Wyk). Może lepiej by jej było w samotności.

Gaia (2021)
Gaia (2021)
Gaia (2021)
Gaia (2021)
Gaia (2021)
Gaia (2021)
Gaia (2021)
Gaia (2021)
Gaia (2021)
Oryginalny tytuł Gaia
Ranking TMDb 5.8 33 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Gaia (2021) online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Gaia (2021) online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Gaia (2021) nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Gaia (2021) na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0