Gang zwierzaków - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL
Gang zwierzaków

Gang zwierzaków

89 Min.PG
Twoja ocena: 0
7.1 7 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Gang zwierzaków online?

Fabuła jest bardzo prosta. Gdy w Robopolis mieście przyszłości władzę przejmują zbuntowane roboty, ludzie muszą natychmiast opuścić miasto. Grupa rozpieszczonych, przyzwyczajonych do luksusów zwierzaków domowych z elegancką kotką Bellą na czele, nie bardzo umie radzić sobie bez swoich opiekunów. Co innego bezpański pies Roger. On jest w siódmym niebie. Gang zwierzaków radzi sobie ze wszystkimi przeciwnościami. Wkrótce jednak nawet on zaczyna tęsknić za ludźmi, bo roboty zaczynają się coraz bardziej panoszyć i planują zburzenie całego miasta. Wszyscy muszą w tym wypadku połączyć siły w walce o swoje domy, miasto, a może nawet cały świat. Tutaj walczą psy i koty, a w filmie Monos – oddział małp walczą małpy.

Reinhard Klooss ma przejąć kontrolę nad filmem Gang zwierzaków, nową animowaną przygodą. Roger pomaga wszystkim w metropolii Robo City. Ostatni zabłąkany pies w mieście kradnie żywność bogatym i dzieli swój łup wśród mniej uprzywilejowanych zwierząt w mieście. Pewnego dnia, gdy rabuje mieszkanie jej kochanki, wpada na piękną, syjamską, towarzyską. To już wyżej wspomniana kotka Bella. Jak widać jest to klasyczna walka psów z kotami. Roger wraca z gorącego spotkania z Belle do zrujnowanego Robo City. Widzi jak spychacz chce zburzyć jego dom. Pośród chaosu spotyka Boba, odrzuconego robota. To coś zupełnie innego niż film Urwis.

Gang zwierzaków czy Gang słodziaków?

Cały film jest napisany przez Reinharda Kloossa i oparty na jego oryginalnej historii, z Oliverem Huzly i Alexandrem Dittnerem. Gang zwierzaków podąża za grupą zepsutych, samolubnych zwierzątek, prowadzonych przez uroczą kotkę Belle, które są uwięzione w luksusowym miejscu spotkań po tym, jak wszyscy ludzie uciekają przed inwazją robotów.  Jednak wkrótce staje się jasne, że ich kłopoty dopiero się zaczęły. Burmistrz Frank Stone najwyraźniej oszalał i ma zamiar eksmitować wszystkie żywe stworzenia z Robo City, aby stało się ono miejscem tylko dla robotów. Stone używa swoich maszyn, aby szybko odstraszyć wszystkich ludzkich mieszkańców Robo City.

gang zwierzaków cały film cda zalukaj

Wkrótce Roger i Bob zostają uwięzieni w luksusowej przystani wellness dla zepsutych zwierząt domowych. Wszyscy wiedzą, że to musi być fantastyczna animacja. Jest świetna i dostarcza nam ogromnej rozrywki. Oczywiście nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Bajka ma fantastyczny przekaz i naprawdę warto ją obejrzeć.  Dawno nie widziałem mądrej bajki, którą mogłyby spokojnie oglądać nasze pociechy. No więc teraz już jestem pewny. Drodzy rodzice, śmiało możecie puścić Gang zwierzaków swoim dzieciom. To oczywiście nie jest Gang słodziaków z biedronki.

Gang zwierzaków
Oryginalny tytuł Pets United

Reżyser

Obsada

Eddie Marsan isMayor Frank Stone
Mayor Frank Stone
Udostępniono11

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Doktor Dolittle 2020
Pralnia 2019
Niedobrani (Long Shot)
Naprzód 2020
Na ringu z rodziną
Gdzie jesteś, Bernadette?
Koty (Cats) 2019
Śnieżka i fantastyczna siódemka
Taxi 5
Nietykalni
Mayday 2020
Ślicznotki 2019