Gdzie jesteś, Bernadette? - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Gdzie jesteś, Bernadette?

Gdzie jesteś, Bernadette?

103 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Gdzie jesteś, Bernadette?

Film oparty na bestsellerowej powieści Marii Semple. Gdzie jesteś, Bernadette? wyreżyserował Richard Linklater, z Cate Blanchett i Kristen Wiig. Cały film jest bardzo tajemniczy i zdecydowanie bardzo wymagający. Nie można go obejrzeć na rozluźnienie bo trzeba mocno się skupić, żeby wiedzieć o co w nim chodzi. Na rozluźnienie to można obejrzeć film Futro z misia. To jest klasyczny dramat, który bardziej polubią kobiety. Zresztą jak wiecie to są idealne filmy dla kobiet.

Książka Gdzie jesteś, Bernadette? z 2012 roku autorstwa Marii Semple jest powieścią dokumentalną. Podobnie jak inne powieści jest owiana tajemnicą Choć zawiera trochę narracji od nastoletniej córki bohaterki. Historia jest opowiadana głównie poprzez zbiór fikcyjnych materiałów archiwalnych, takich jak e-maile, listy, faksy, transkrypcje prawne i medyczne, wiadomości tekstowe, pliki PDF i dokumenty finansowe. Za filmową adaptację książki reżyser Richard Linklater wydobywa i organizuje wydarzenia, które opisują dokumenty, tylko czasami zachowując ślady urządzeń. Film jest najlepszy, gdy te ślady są najbardziej widoczne. Działa to trochę jak w filmie Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi.

Kolejny film na podstawie książki

Bernadette (Blanchett) jest zaniepokojona swoim życiem. Wybiera czas z rodziną w swoim rozpadającym się, ekstrawaganckim, wciąż ociekającym życiem domu. Robi to zamiast ryzykować napotkaniem horroru innych ludzi i banalności życia. Jej mąż (Billy Crudup) martwi się, że popadnie w jakąś chorobę psychiczną. Jej córka, Bee (Emma Nelson), ma nadzieję, że rodzinna wycieczka na Antarktydę pomoże ich wszystkich połączyć. Niestety nagle zaczyna dziać się coś dziwnego i Bernadette ucieka. Nikt nie wie gdzie i dlaczego to zrobiła. Wszyscy myślą, że najprawdopodbniej to choroba psychiczna, czyli coś czego się obawiali.

Film Gdzie jesteś, Bernadette to historia Bernadette Fox, kobiety po pięćdziesiątce, która mieszka w Seattle z mężem o imieniu Elgie i ich córką Balakrishna. Córka to jeszcze uczennica liceum. Bernadette stara się przetrwać swoje dni. Jest mizantropijna. Jej najbardziej znacząca dzienna interakcja ma miejsce w Internecie, z Manjula. To jej tak zwana osobista asystentką, która ma swoją siedzibę w Indiach. Bernadette spędza dużo czasu w domu, robiąc niewiele. Pojawia się głównie po to, by podrzucić Bee do szkoły, a później ją odebrać. Wdaje się też w częste sprzeczki z sąsiadką rodziny Audrey (Kristen Wiig). Tak wygląda jej zwykłe proste życie.

Gdzie jesteś, Bernadette?
Gdzie jesteś, Bernadette?
Gdzie jesteś, Bernadette?
Gdzie jesteś, Bernadette?
Gdzie jesteś, Bernadette?
Gdzie jesteś, Bernadette?
Gdzie jesteś, Bernadette?
Gdzie jesteś, Bernadette?
Oryginalny tytuł Where'd You Go, Bernadette
Ranking IMDb 6.5 3,827 głosów
Ranking TMDb 6.8 38 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono6

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

21 mostów
Ibiza 2019
Cóż za piękny dzień
Gundala 2019
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
Gołąbeczki
Futro z misia
Platforma (El hoyo)
Underdog 2019
Jumanji: Następny poziom
Toy Story 4
Przemytnik 2018