Gniazdo zła - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Gniazdo zła

Gniazdo zła

Aug. 15, 2019Italy109 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 głos
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Gniazdo zła online?

Włoskie produkcje nigdy nie mogły mnie przekonać. Do momentu, aż zobaczyłem takie seriale jak Gomorra, czy Suburra. Cały film Gniazdo zła jest pewnego rodzaju mieszanką innych styli i filmów. Film jest daleki od oryginalnego poprzednika, ale na tyle intrygujący i dobrze zrealizowany, aby utrzymać widza w napięciu. To oczywiście najważniejsze zadanie horrorów i thrillerów. Ten film to debiut reżysera Roberto De Feo. Gniazdo zła (Il Nido) było jedną z najbardziej pozytywnych niespodzianek w 2019 roku pod względem kina grozy. Szkoda, że dopiero teraz miałem możliwość obejrzeć ten film. Delikatnie poczułem się zmuszony do zagłębienia się w ten włoski horror.

Nie chcę spoilerować tego horroru, bo mogłoby to zepsuć całą rozrywkę. O ile strach można nazwać rozrywką. Chociaż niektórzy tak właśnie uważają. Cały film napisany jest przez De Feo, Lucio Besana i Margherita Ferri. Scenariusz podąża za wiejską rodziną żyjącą w innej epoce lub być może w jakimś równoległym wszechświecie. Zdominowana przez bezduszną matriarchę Elenę (Francesca Cavallin), która jest gotowa posunąć się sadystycznie, by chronić swojego syna. Ten syn ma na imię Samuel (Justin Alexander Korovkin) i jest kaleką. Matka chce go chronić za wszelką cenę przed niebezpieczeństwami świata zewnętrznego. Ostrzegam, bo film jest bardzo mocny, dlatego ludziom o słabych nerwach polecam jednak Nelly Rapp – Upiorna agentka. Ten film obejrzycie chociaż z całą rodziną. Nawet z najmłodszymi.

Bardzo mocny włoski horror

Przesłanki do filmu i jego tajemniczy pierwszy akt prowadzą do przekonania, że ​​jest to horror typu nawiedzonego domu albo kultu religijnego. Jednak naprawdę trudno jest zrozumieć, gdzie i kiedy to się dzieje. Tak jak wspomnieliśmy wyżej wydaje nam się, że to inna epoka. Sposób, w jaki ubrane są postacie, sprawiają, że wierzysz, że akcja filmu rozgrywa się na początku XX wieku, ale na zewnątrz są nowoczesne i zardzewiałe samochody. Nawet ogrodnik chodzi z nowoczesnym karabinem. To taka trochę posapokaliptyczna epoka bądź równoległa rzeczywistość, w której ludzie nie za bardzo zwracają uwagę na technologie.

Co więcej, w pewnym momencie do filmu zostaje wprowadzona postać Denise. To młoda nastolatka grana przez Ginevrę Francesconi. Tak samo jest ubrana w nowoczesne ubrania, choć są brudne i znoszone. Jednak zaprzyjaźnia się z Samuelem i daje mu iPoda, który ma już swoje lata. W tym momencie widz jest całkowicie zdezorientowany: co tu się do cholery dzieje? Czy reżyser popełnił tyle błędów w tej ciekawej produkcji? Otóż nie, to jest celowy zabieg. Na początku filmu Gniazdo zła online widzimy młodszego Samuela porywanego z dworu przez swojego ojca Riccardo. Oboje mają wypadek. W tym wypadku ginie jego ojciec, a Samuel zostaje kaleką. Nikt nie wie przed czym uciekali. Ale to tylko jedna z wielu nierozwiązanych zagadek w tym filmie.

Gniazdo zła
Gniazdo zła
Gniazdo zła
Gniazdo zła
Gniazdo zła
Gniazdo zła
Oryginalny tytuł The Nest (Il nido)
Ranking IMDb 5.6 861 głosów
Ranking TMDb 6.3 149 głosów
Udostępniono4

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Judy
Wołyń
Bad Boy 2020
Wieczny okop
Tolkien
Włoskie wakacje 2020
Zabójczy żywioł
Predator 2018
Był sobie pies 2
Mroczne miejsce
The Turning 2020
Pierwszy człowiek
×
Życzymy miłego seansu!