What's happening?

Godzilla vs. Kong ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 199

Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong online

Mar. 24, 2021USAPG-13
Twoja ocena: 7
7.2 14 głosów

Reżyser

Adam Wingard
Reżyser

Obsada

Millie Bobby Brown isMadison Russell
Madison Russell
Kyle Chandler isMark Russell
Mark Russell
Rebecca Hall isIlene Andrews
Ilene Andrews
Brian Tyree Henry isBernie Hayes
Bernie Hayes
Shun Oguri isRen Serizawa
Ren Serizawa
Eiza González isMaya Simmons
Maya Simmons
Julian Dennison isJosh Valentine
Josh Valentine
Demián Bichir isWalter Simmons
Walter Simmons
Zhang Ziyi isDr. Ilene Chen / Dr. Ling Chen
Dr. Ilene Chen / Dr. Ling Chen

Gdzie oglądać cały film Godzilla vs. Kong online?

Jestem ciekaw komu z Was uda się obejrzeć film Godzilla vs Kong w kinach. Wszyscy możemy się zgodzić, że ograniczenia wprowadzone przez Covid wzmocniły wszystkie rzeczy, które wcześniej uważaliśmy za oczywiste. Tęsknota za pójściem do kina z przyjaciółmi jest ogromna. Na szczęście mamy serwisy VOD, dzięki którym możemy sobie zrobić kino domowe. Ta produkcja pokazuje, że tworzenie filmów z ogromnymi efektami specjalnymi podczas pandemii jest możliwa. Zresztą jak ma się taki budżet to można wszystko. Jest wspaniałe powiedzenie, które uwielbiam. Jak czegoś nie można, a się bardzo chce to można. Jestem ciekaw jak film wypadnie na tle produkcji Jeden gniewny człowiek. To nowy film online z Jasonem Stathamem.

Prawdopodobnie widzieliście już zwiastun Godzilla vs. Kong. To dokładnie ten, w którym gigantyczna małpa uderza gigantyczną jaszczurkę w twarz. Widzowie dowiedzą się, kto wygra, gdy film pojawi się w HBO Max i kinach. Ale podczas wizyty w australijskiej produkcji w 2019 roku Den of Geek dowiedział się, że w filmie jest coś więcej niż zwykłe starcie tytanów. Zresztą sami zobaczycie to wszystko na własne oczy. Jestem pewien, że ta produkcja zaskoczy niejednego fana. Najlepszą opcją dla młodszych dzieci będzie jednak film Raya i ostatni smok. Mimo tego, że niektórzy mają nawet figurki Godzilli. Jednak zdecydowanie nie polecam tego dla dzieci.

Godzilla vs. Kong to nieprawdopodobna walka

Krzyki są zauważalne podczas produkcji tego filmu. Trzeba powiedzieć, że były bo produkcja się już zakończyła. Powiem szczerze, że moim marzeniem jest uczestniczyć w tworzeniu takiego filmu. Chciałbym zobaczyć jak to wszystko jest zrobione. To po prostu fascynujące. Pewnie wielu z Was chciałoby to przeżyć i zobaczyć. Nie znam osoby, która by tego nie chciała. Cały film Godzilla vs Kong ma w sobie tyle efektów, że jestem ciekaw ile ludzi musiało przy tym pracować. Nie mogę się też doczekać kiedy HBO Max wejdzie na rynek polski.

Nie wiedziałem tego, oczywiście, dopóki nie obejrzałem zwiastuna Godzilla vs Kong. Pozornie Godzilla kontra Kong jest wielkim zwieńczeniem długiej historii. To kinowy wszechświat, w którym po raz pierwszy poznajemy największe, najbardziej kultowe stworzenia w historii kina. Można powiedzieć, że wzdychamy z podziwem, gdy między nimi trwa walka. Rzekomo, aby cieszyć się Godzillą kontra Kongiem, musisz ponownie obejrzeć i docenić Godzilla z 2014 roku, póżniej Kong: Wyspa czaszki z 2017 roku i oczywiście Godzilla 2: Król potworów z 2019 roku. I to wszystko w krótkich odstępach czasu. To coś jak przy filmie Harry Potter i Insygnia Śmierci część 2.

Jak oceniacie tę konfrontację?

W odpowiedzi na tę nową rzeczywistość ludzkość ustanawia zabezpieczenia i mechanizmy obronne. Aby skomplikować sprawę, Godzilla zachowywała się trochę chaotycznie, atakując niektóre miasta i obiekty, pozornie przypadkowo, co jest jednym z kilku czynników, które doprowadzą do konfliktu między tymi potworami. Wyspa Czaszek bardzo się zmieniła w ciągu 40 lat. Czyli od czasu, gdy widzowie widzieli ją po raz ostatni. Kong też bardzo się zmienił. W poprzednim filmie był dużo mniejszy, ale teraz jest znacznie większą bestią mierzącą około 350 stóp wzrostu. W porównaniu  Godzilli to jest trochę mniejszy ale wygląda zdecydowanie bardziej groźnie.

Jeśli chodzi o czysto kinowe widowisko, miniony jak i poprzedni rok był bardzo słaby. Dlatego tak czekam na ten film. W ciągu ostatnich 12 miesięcy udało mi się zobaczyć w kinach tylko trzy filmy. Jednym z nich był film Pętla, a drugim Proxima. Jak wiecie to smutny francuski dramat o poczuciu winy matki. A trzecim był oczywiście Tenet. Reżyserem tego filmu jest Adam Wingard. Moim zdaniem zrobił solidną robotę i jestem dumny z jego dzieła.

Godzilla vs Kong online lektor PL czy napisy PL?

Początkowo „Godzilla kontra Kong” wydaje się odejść od tradycji ekologicznego głoszenia zagłady i żałoby. Ale te elementy okazały się być sublimowane lub zanurzone, jak kaiju, wycofując się do jądra ziemi, dopóki niegrzeczne siły nie przynętą ich do powrotu. Urzekająca sekwencja otwierająca pokazuje, że po burzy, która zniszczyła Wyspę Czaszek, King Kong został przeniesiony do ośrodka badawczego pod kopułą rzeczywistości wirtualnej, która symuluje jego środowisko w dżungli. „Godzilla vs Kong” jest kontynuacją „Godzilla” (2014), „Kong: Wyspa Czaszki” i „Godzilla II: Król potworów”. Te filmy są odpowiednio znane jako ten, który zabija Bryana Cranstona zbyt wcześnie i odcina się od walki z potworami, która powinna być najbardziej ekscytującą sekwencją w filmie, w której ktoś rozciągnął żart z „Viet Kongu” do dwóch godzin, i ten z ludzkim złoczyńcą, który zdzierał swój zły plan od Thanosa.

Twórcy filmu nie powalają, udając, że nie wiemy, dokąd to zmierza. Scenariusz zawiera zapowiedź kart na stole, w tym scenę, w której założyciel Apex i dyrektor generalny Apex, Walter Simmons, przekonuje eksperta Hollow Earth Nathana Linda, aby poprowadził wyprawę do jądra planety i pomógł mu uzyskać dostęp do pierwotnego źródła energii, potrzeby jego, no cóż, projektu, który, hm, przywróci ludzkości do roli, jak można powiedzieć, drapieżnika na Ziemi. To kto wygra tę walkę? Jesteście ciekawi?

Zaciekła walka między potworami

Pierwsza rozgrywa się w wodzie, gdzie ruch jest ograniczony, a pływak Godzilla ma wyraźną przewagę, ale mamy poczucie, co Tytani mogą ze sobą zrobić. Drugi ma miejsce w Hongkongu, gdzie drapacze chmur są niszczone i najprawdopodobniej giną tysiące ludzi, ale to jest „Godzilla kontra Kong”, a nie „Batman v Superman”, więc nie powinniśmy myśleć o tych konsekwencjach . Trzeci jest również w Hongkongu, gdzie walczący usuwają wszystkie pominięte za pierwszym razem konstrukcje. Ufa jego głosowi i przesłaniu do tego stopnia, że ​​wyrusza w podróż, aby go znaleźć z pomocą swojego przyjaciela Josha Valentine’a.

Madison straciła brata w jednej z pierwszych katastrof kaiju, a potem straciła mamę w „King of the Monsters”. Pod koniec tego spotkania zdobyła partnera podobnego do starszego brata w postaci Berniego i przybiera karcący, ale czuły ton quasi-rodzicielski z Joshem. Nie byłem specjalnie urzeczony „Godzilla kontra Kong”. Zawsze było dla mnie jasne, że ci Tytani muszą zostać w pobliżu, aby nadal zarabiać na studiu, więc jakiś kompromis był nieunikniony. Ale Kong jest godnym bohaterem, a niektóre walki, które toczy z ociężałym Godzillą, są imponujące. Trudno mi się wściekać na film, który tak bardzo stymuluje sprzedaż kasową – 48 milionów dolarów w kraju w pięciodniowy weekend. Mamy nadzieję, że na horyzoncie pojawią się większe liczby z lepszych filmów, ale ten film jest na razie użyteczny jako hit.

Godzilla vs. Kong
Godzilla vs. Kong
Godzilla vs. Kong
Godzilla vs. Kong
Oryginalny tytuł Godzilla vs. Kong
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Godzilla vs. Kong online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Godzilla vs. Kong online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Godzilla vs. Kong nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Godzilla vs. Kong na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono9