Gorący temat - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Gorący temat

Gorący temat

108 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Gorący temat online?

Gorący temat Jaya Roacha miał swój pierwszy pokaz w Los Angeles 13 października. Cały film sprawił, że prognostycy nagród byli oszołomieni dzięki jego dobrym występom. Film, w którym Roach wraca do trybu politycznego. Jego nagradzane filmy Recount i Game Change to dramat zerwany z gazet na temat nadużyć seksualnych w Fox News. Charlize Theron i Nicole Kidman występują jako prawdziwe postacie Megyn Kelly i Gretchen Carlson. To taka trochę walka jak w filmie Na noże. Obie kobiety oskarżają dyrektora generalnego Foxa o molestowanie seksualne. Podczas gdy Margot Robbie gra pracownika Fox News.  Jak wiecie problem molestowania to w tych czasach bardzo często problem.

Pierwsza duża adaptacja filmowa skupiona na skandalu molestowania. Film śledzi miniseriale The Loudest Voice, oparte na biografii o zhańbionym prezesie Fox News i przewodniczącym Rogerze Ailesie. W miniserialu wystąpił Russell Crowe jako Ailes i koncentrował się na rozwoju sieci Fox News. Koncertuje się także na dochodzeniu do molestowania seksualnego i jego ostatecznym usunięciu z sieci. Wydaje się, że cały film Gorący temat ponownie skupia się na swoich ofiarach i ich walce o sprawiedliwość. Niestety często zdarza się, że oskarżenia o molestowanie są bardzo naciągane albo wręcz wymuszone, czyli ktoś chce wyłudzić od kogoś pieniądze.  Natomiast w filmie Solid Gold chcę te pieniądze wyłudzić inaczej i to niestety z kieszeni obywateli.

cały film gorący temat online cda zalukaj filiser

Obsada tych aktorek jest po prostu świetna

Film Gorący temat na pewno weźmie udział w wyścigu o najlepszy film tego roku. Margot Robbie idealnie sprawdza się jako aktorka drugoplanowa. Z jednej strony mi smutno, ponieważ uwielbiam ją oglądać. Zarówno występy Robbie, jak i Therona zostały wyróżnione w pierwszej fali reakcji na temat tego filmu. Dotyczy to prawdziwej historii, którą przedstawię za chwilę. W 2016 roku Fox News ogarnął wielki skandal, gdy oskarżenia o molestowanie seksualne spotkały się z nieżyjącym Rogerem Ailesem, który był wówczas dyrektorem generalnym i prezesem. Jedna z kobiet, które wysunęły zarzuty, była jedną z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w sieci. Teraz nowy film Gorący temat (Bombshell) dramatyzuje historię i przenosi ją na duży ekran.

Sam zwiastun jest minimalny i nie pokazuje zbyt wiele, ale informuje, że szykuje się jakiś poważny dramat. Czy zasłuży na miano filmu roku? Gorący temat to odkrywcze spojrzenie w najpotężniejszym i kontrowersyjnym imperium medialnym wszech czasów. Fox News i wybuchowa opowieść o kobietach, które doprowadziły do ​​zniesławienia mężczyzny, który go stworzył. Theron i Nicole Kidman grają dwie kobiety, które wcześniej oskarżyły Rogera Ailesa o molestowanie seksualne. Ale o tym wspomnieliśmy już wyżej. Obsada jest wyśmienita. Te piękne kobiety idealnie nadają się do tej roli. Takie jest przynajmniej moje zdanie na ten temat. Może być oczywiście nieobiektywne dlatego, że uwielbiam te aktorki.

 

Gorący temat
Gorący temat
Gorący temat
Gorący temat
Gorący temat
Gorący temat
Oryginalny tytuł Bombshell

Reżyser

Jay Roach
Reżyser

Obsada

Charlize Theron isMegyn Kelly
Megyn Kelly
Nicole Kidman isGretchen Carlson
Gretchen Carlson
Margot Robbie isKayla Pospisil
Kayla Pospisil
John Lithgow isRoger Ailes
Roger Ailes
Allison Janney isSusan Estrich
Susan Estrich
Kate McKinnon isJess Carr
Jess Carr
Malcolm McDowell isRupert Murdoch
Rupert Murdoch
Mark Duplass isDouglas Brunt
Douglas Brunt
Alice Eve isAinsley Earhardt
Ainsley Earhardt
Alanna Ubach isJeanine Pirro
Jeanine Pirro
Udostępniono7

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Nie otwieraj oczu
Mrok 2018
Wieczny okop
Boże Ciało
Ojciec Chrzestny
Ad Astra
Eastern 2020
Trzy kroki od siebie
Szczygieł 2019
Polaroid
Operacja bracia
Piranie 2019