Gra o Tron: Ostatnia warta - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Gra o Tron: Ostatnia warta

Gra o Tron: Ostatnia warta

115 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Dużo ciekawych informacji w tym dokumencie

Niezależnie od twoich uczuć o ostatnim sezonie Gry o Tron, wszyscy musimy przyzwyczaić się do świata, w którym nasze niedzielne wieczory i poniedziałkowe poranki nie są już zdominowane przez najnowsze wydarzenia w Westeros. To dziwna perspektywa. Na szczęście HBO ma jeszcze jeden prezent na pożegnanie. Zanim rozpocznie się długie oczekiwanie na różne prequele w tym Blood Moon. Dwugodzinny film dokumentalny Gra o Tron: Ostatnia Warta służy zarówno jako wgląd w tworzenie ostatniego sezonu, jak i kluczowe przypomnienie, że tysiące ludzi włożyło swoje serca i dusze w to, by ożywić tę dziesięcioletnią sagę.

Film Gra o Tron: Ostatnia Warta CDA przenosi nas od początku produkcji do finalnego opakowania i zanurza się w wszystko pomiędzy. Reżyser Jeanie Finlay spędza niezbyt dużo czasu na analizowaniu tego, co trzeba zrobić, aby stworzyć Grę o Tron. Pokazuje nam mniej efektowne aspekty tej produkcji, takie jak spotkania i planowanie. W pewnym momencie producent Christopher Newman pokazuje Finlayowi swój harmonogram na swoim komputerze.

Właśnie w tej drobiazgowi ostatni zegarek często znajduje swoje serce. Finlay podąża za kilkoma członkami załogi podczas produkcji. Nadaje dokumentowi nieco linearny charakter. Nawet jeśli brakuje go gdzie indziej, poza tym, gdzie zaczyna się i kończy. Można znaleźć dużo informacji o serialu Gra o Tron. Nie znajdziesz wielu informacji od aktorów i pisarzy, poza tym, gdy są w trakcie wykonywania pracy lub chwilowego przestoju.

Gdzie oglądać cały film Gra o Tron: Ostatnia warta online CDA?

Gra o Tron: Ostatnia warta to odpowiednik filmów dokumentalnych Gwiezdnych Wojen, takich jak The Beginning i The Director and the Jedi. Reżyser Jeanie Finlay przechodzi przez tajemnicę serii, aby pokazać wiele wyzwań związanych z tworzeniem tego fantastycznego świata i ożywić te masywne sekwencje bitewne. I zamiast przedstawiać tę historię z perspektywy znajomych twarzy, takich jak showrunnerów David Benioff i D.B. Weiss, widzimy, jak to jest dla różnych artystów makijażu, kaskaderów, scenografów, asystentów produkcji i dodatków.

Jest producent wykonawczy Bernie Caulfield, którego zadaniem jest prowadzenie całej produkcji. Scenograf Deborah Riley, która musiała koordynować budowę King’s Landing w tylnej części Titanic Studios, aby mogli ją spalić. Del Reid, który był odpowiedzialny za wprowadzenie fałszywego śniegu na ziemię. Candice Banks, która stylizowała perukę Daenerys Targaryen i była jedną z pierwszych osób, które Emilia Clarke widziała każdego dnia. Leigh McCrum, menadżer furgonetki, której jedzenie i „małe tosty” napędzały większość załogi podczas zdjęć. Sarah Gower, szefowa działu protetyki, która zadbała o to, aby na ekranie nie wyglądały głupie.

Widzimy nawet trochę procesu za kierowaniem ostatnim sezonem, ponieważ Finlay śledzi Davida Nuttera, który wyreżyserował trzy odcinki, i Miguela Sapochnika, który wyreżyserował dwa odcinki bitewne. To z tym drugim widzimy narzekania na temat zakończenia sezonu. W szczególności 11-tygodniowej sesji. Widząc, co przeszli wszyscy, od załogi po samego Sapochnika, aby to zrobić zdarza się, nie można ich naprawdę winić.

Niektórzy twierdzą, że film lepszy niż 8 sezon serialu

Finlay nigdy nie naprawia żadnego elementu ani fabuły przez bardzo długi czas. Jest to prawie konieczny ruch, aby uderzyć jak najwięcej uderzeń, tak jak bez baloniarstwa dokumentalnego w pełnowymiarową serię samą w sobie. Na szczęście zakotwicza film garstką powtarzających się twarzy. Prawdziwą atrakcją filmu dokumentalnego w tym zakresie jest dodatkowy Andrew McClay. Jego entuzjastyczna energia nigdy nie jest przytępiona, mimo że siedzi przez wiele długich dni i nocy. Jego historia kończy się pewnego rodzaju szczęśliwym zakończeniem, kiedy rozkoszuje się filmowaniem bardziej znaczącej sceny obok gwiazdy serialu Kit Harington.

Fajnie jest także zobaczyć aktora Vladimira Furdika, który po trzech sezonach gra w cichej, złowrogiej nocy. Dokument zawiera kilka wciągających scen, w których Furdik stara się zrozumieć motywacje swojej postaci. Rozmyśla nad własną trudną przeszłością i zdaje sobie sprawę, że ma swój własny legion zagorzałych fanów.

Gra o Tron: Ostatnia warta
Gra o Tron: Ostatnia warta
Gra o Tron: Ostatnia warta
Gra o Tron: Ostatnia warta
Oryginalny tytuł Game of Thrones: The Last Watch
Ranking IMDb 7.3 4,369 głosów
Ranking TMDb 7.2 99 głosów
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

I młodzi pozostaną
Hakowanie świata 2019
Zabawa w chowanego
Rosyjska Piątka
Ostatnia góra 2019
Maddy 2020
Andrés Iniesta, The Unexpected Hero
Apollo 11
Sekretna miłość 2020
Tylko Nie Mów Nikomu
Najświętsze serce
Marianne i Leonard: Słowa miłości