What's happening?

Gra szpiegów ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 160

Gra szpiegów

Gra szpiegów online

Mar. 18, 2021112 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Reżyser

Obsada

Benedict Cumberbatch isGreville Wynne
Greville Wynne
Merab Ninidze isOleg Penkovsky
Oleg Penkovsky
Rachel Brosnahan isEmily Donovan
Emily Donovan
Jessie Buckley isSheila Wynne
Sheila Wynne
Angus Wright isDickie Franks
Dickie Franks
Iva Šindelková isEmbassy Assistant
Embassy Assistant
Vladimir Chuprikov isNikita Khrushchev
Nikita Khrushchev

Gdzie oglądać cały film Gra szpiegów online?

Cały film Gra szpiegów online trzyma mocno w napięciu. Początek lat 60-tych XX wieku. Świat pogrążony jest w zimnej wojnie. Napięcie między Stanami Zjednoczonymi i Związkiem Sowieckim osiąga apogeum, grożąc wybuchem III wojny światowej. W tej sytuacji biznesmen z Londynu – Greville Wynne otrzymuje od CIA i brytyjskiego wywiadu propozycję nie do odrzucenia. Ma nawiązać kontakt z wysokiej rangi sowieckim oficerem, który dysponuje tajnymi planami Moskwy. Ciekawie też zapowiada się film Jeźdźcy sprawiedliwości. To naprawdę dobra produkcja, którą bardzo polecamy.

Cumberbatch jest wspaniały, ale prawdziwą atrakcją jest tutaj wielki gruziński aktor Ninidze. To gość, który może przekazać informacje o całej powieści za pomocą zaledwie kilku spojrzeń. Na początku filmu Oleg zabiera Greville’a na balet. Tam, na balkonie, siedzi sowiecki przywódca Nikita Chruszczow. Jak wiemy to człowiek, którego rosnąca władza i szaleństwo już przestraszyły tę karierę sowieckiego oficera i bohatera wojennego w życie zdrady. Oleg ze skrajnym przerażeniem spogląda na wilkołaka nad sobą. Ostro bserwuje Ninidze, praktycznie czujemy, jak w jego żołądku otwiera się dziura.

Gra szpiegów online Lektor PL

Wynne zdaje sobie sprawę, że władze Związku Sowieckiego każdego podejrzanego o szpiegostwo karzą śmiercią bez względu na to, czy jest Rosjaninem czy obywatelem obcego kraju. Pierwsza podróż do Moskwy kosztuje go wiele nerwów, ale przebiega zaskakująco gładko. Wkrótce jednak sowieckie służby odkrywają, że w dowództwie armii jest przeciek. Odkrycie podejrzanego oficera, a potem tożsamości Wynne’a wydaje się tylko kwestią czasu, a od powodzenia jego misji zależą losy świata. Cumberbatch jest dość atrakcyjny, ponieważ Greville Wynne, skromny, pełen szacunku inżynier i sprzedawca. Gra szpiegów online to wspaniały film.

Fabuła filmu online

Bohater, którego częste podróże służbowe do Europy Wschodniej w latach 50. skłoniły amerykańskie i brytyjskie służby szpiegowskie do zwerbowania go do przesyłania wiadomości od pułkownika Olega Pieńkowskiego (Merab Ninidze), wyższego szczebla w wywiadzie wojskowym ZSRR. Wysiłki te doprowadziły do zebrania kluczowych informacji na temat sowieckiej rozbudowy militarnej na Kubie. Ta znów doprowadziła świat na skraj wojny nuklearnej w 1962 roku. Niestety ale także zakończyła się ustanowieniem bezpośredniej linii między Moskwą a Waszyngtonem, prawdopodobnie ratując w ten sposób planetę przed przyszłymi nieszczęściami.  Jesteśmy pewni, że ten film online Wam się spodoba.

Gra szpiegów
Gra szpiegów
Gra szpiegów
Gra szpiegów
Gra szpiegów
Oryginalny tytuł The Courier
Ranking TMDb 7 124 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Gra szpiegów online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Gra szpiegów online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Gra szpiegów nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Gra szpiegów na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0