Green Book - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Green Book

Green Book

130 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 3 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Ciekawa obsada, ciekawy film

Mahershala Ali i Viggo Mortensen to dwaj znakomici aktorzy deklasujący swój materiał w tej sympatycznej, przyjemnej zabawie, zainspirowanej prawdziwą historią. Mortensen gra Tony Vallelonga, bramkarza nocnego klubu z 1960 roku z Nowego Jorku. Ochroniarza, który dostał pracę jako osobisty kierowca i opiekun afrykańsko-amerykańskiego muzyka jazzowego. Oglądaj cały film Green Book online CDA.  Mowa oczywiście o Donie Shirleyu (Ali). Podczas trasy po południu Jim Crow, korzystając z Green Book pokazuje hotele i restauracje gościnne dla Czarnych.

W rzeczywistości film ma swoją zieloną książkę, negocjuje tematy i obszary, w których musi ostrożnie stąpać. Klasa i rasa nie są jedynymi problemami. Istnieje również tożsamość seksualna, której film dotyka. Zainspirowana prawdziwą historią, GREEN BOOK ma miejsce w 1962 roku i pokazuje Tony’ego Vallelonga (Viggo Mortensen), białego, włoskiego ochroniarza z Nowego Jorku. Osobę, która podejmuje tymczasową pracę prowadząc czarnego pianistę koncertowego Dr. Don Shirleya (Mahershala Ali) podczas trasy koncertowej.

Tytuł filmu odnosi się do przewodnika po tym, co Tony nazywa podróżowaniem w czerni. Green Book to katalog restauracji i kwater, które zaspokajają Afroamerykanów na całym segregowanym Południu. Jako wulgarna klasa robotnicza i wprawdzie rasista Tony i niezwykle dobrze wykształcony, inteligentny doktor Shirley poznają się w drodze. Możesz obejrzeć także cały film Deadpool 2 CDA. Rzucają wyzwanie stereotypom i rozwijają się, tworząc niezwykłą przyjaźń. Ale im dalej w kierunku południowym, tym bardziej są zmuszeni do radzenia sobie ze wszystkim. Zaczynając od przepisów Jima Crowa po przestępstwa z nienawiści.

Gdzie oglądać cały film Green Book lektor CDA?

Cały film Green Book to wszystko i jeszcze więcej. Odbywa się również w czasie, gdy obaj mężczyźni jeżdżą przez południe Ameryki w 1962 roku, więc zawiera wiele formuł na raz. To niedopasowany film z podróży koleżanki z komunikatem o stosunkach rasowych, przybywających do kin w szczycie sezonu nagród i świąt. W samą porę, abyśmy wszyscy poczuli się lepiej na świecie, a przynajmniej daje nam krótki błysk nadziei w tym okresie podziału politycznego i ideologicznego. Dodatkową zaletą jest to, że zainspirowała ją prawdziwa historia.

Jeśli nie zadziała pięknie przez prawie cały czas pracy. Green Book to rodzaj staromodnego filmu, którego studia po prostu nie kręcą. Jest lśniący i zamglony, ślizgając się po powierzchni głęboko emocjonalnych, złożonych problemów, zanurzając się w nich na tyle, by dać nam smak jakiejś rzeczywistej substancji.

W prawdziwym życiu Tony stał się postacią show-biznesu, występując w Goodfellas i Rodzinie Sporano. Zmarł w 2013 roku, a jego syn Nick jest producentem i współscenarzystą tego filmu, reżyserem jest Peter Farrelly. To heartwarmer o standardowym wydaniu, liberalna biało-czarna opowieść, jak Driving Miss Daisy lub niedawna The Upside. Istnieje kilka niesamowicie bliskich podobieństw do tego ostatniego filmu. W tym moment, w którym sługa musi uczyć mistrza.

A jego przyjemność pochodzi niemal w całości z występów znakomitego Viggo Mortensena i Mahershali Ali. Obaj aktorzy wcielają swoje role w precyzję i patos. Odnajdują niuanse w swoich znanych typach indywidualnie i dzielą się ze sobą porywającą chemią. Są radością oglądać razem od początku do końca, nawet jeśli od początku można dokładnie określić, w jaki sposób określone momenty między nimi będą się rozgrywać do końca.

Green Book
Green Book
Green Book
Green Book
Green Book
Green Book
Green Book
Green Book
Green Book
Green Book
Oryginalny tytuł Green Book
Ranking IMDb 8.2 220,027 głosów
Ranking TMDb 8.3 3,793 głosów

Reżyser

Obsada

Viggo Mortensen isFrank
Frank "Tony Lip" Vallelonga
Mahershala Ali isDon Shirley
Don Shirley
Linda Cardellini isDolores Vallelonga
Dolores Vallelonga
Von Lewis isBobby Rydell
Bobby Rydell
P. J. Byrne isRecord Executive Producer
Record Executive Producer
Montrel Miller isBirmingham Hotel Waiter
Birmingham Hotel Waiter
Udostępniono34

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Kwiaty miłości 2019
Pitbull. Nowe porządki
Yip Man 4
Gundala 2019
Ad Astra
Poznajmy się jeszcze raz
Togo 2019
Gołąbeczki
Grzeczni chłopcy
Untogether 2019
Sully
Midway 2019