Grzeczni chłopcy - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Grzeczni chłopcy

Grzeczni chłopcy

95 Min.R
Twoja ocena: 10
5.1 20 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Bardzo ciekawa komedia

Niemal jednominutowa komedia o trójce 12-letnich chłopców. Nastolatków, którzy zrobią wszystko, co w ich mocy, aby dostać się na imprezę z udziałem dziewczyny, którą uwielbiają. Good Boys (Grzeczni chłopcy) Gene’a Stupnitsky’ego ma niekończącą się fascynację przekleństwem nastolatków. Oglądaj cały film Grzeczni Chłopcy online CDA. Czy to zabawne po raz pierwszy, czwarty i siódmy? Oczywiście, jest to bardzo a to bardzo zabawne.

Film wyprodukowany przez Evan Goldberg i Seth Rogen  ma bardzo zabawne momenty. Ale jak to naprawdę może być trudne do zmierzenia na premierze, w której uczestniczyła każda osoba, która pracowała nad filmem. Lub inna znacząca osoba, a może jego matka. Po piętnastu minutach od usłyszenia tych samych ryków śmiechu, witających i dowcipnych, niezainwestowany widz podszedł do pytania, co ogląda, a odpowiedź często brzmiała, że nie wie.

Pogrążony w wielkiej tradycji komedii dla młodzieży, takich jak Risky Business, Porky’s i oczywiście Superbad. Cały film Good Boys obniża wiek swoich bohaterów od młodych do bardzo młodych czyli 12 lat. W ramach przygotowań do całowania Max (Jacob Tremblay), Thor (Brady Noon) i Lucas (Keith L. Williams) kradną drona od ojca Maxa (Will Forte) w nadziei, że wykorzystają go do szpiegowania grupy starszych nastolatek. Po to, aby zobaczyć, jak to się robi. Naturalnie, wszystko idzie się psuje, a chłopcy wpadają w coraz bardziej niebezpieczny problem. Obejmujący wszystko, od narkotyków po zbrojne zabawki erotyczne.

Max (Jacob Tremblay), Lucas (Keith L. Williams) i Thor (Brady Noon) są Bean Bag Boys, kumplami, którzy są nierozłączni od przedszkola. Są słodkimi, niewinnymi dziećmi, które boją się podejścia gimnazjum, głównie dlatego, że ktoś może próbować zmusić je do narkotyków. (Czy wkrótce zobaczymy, jak odsuwają się od pierwszego kontaktu z pornografią internetową? To komedia z oceną R, co o tym sądzisz?)

Gdzie oglądać cały film Grzeczni Chłopcy online CDA?

W szkole próbują nie być wyśmiewani przez Scooter Squad, którego przywódca, Atticus (Chance Hurstfield), jest czczony za jego zabójcze oparzenia. Kiedy Thor nie jest w stanie zmusić się do wypicia ciepłego piwa, które mijają braci SS, Atticus nazywa go ciamajdą, drwiną, która zmusi dzieciaka do opuszczenia wszystkiego, co kocha, które nie jest fajne, jak śpiew w szkolnej sztuce. Nawet w tej łagodnej załodze Luke wyróżnia się jako zwolennik reguł. Ale Luke właśnie dowiedział się, że jego rodzice się rozwodzą i nie jest gotowy, by dzielić się wiadomościami, jest niespokojny. Mimo to, kiedy szkolny Fonzie, Soren (Izaac Wang), zaprasza szkolnego Maxa na imprezę, na której może się pocałować Brixlee (Millie Davis), Luke odkłada na bok swoją konsternację, aby pomóc swojemu przyjacielowi w psychice.

To trochę męczące opowiadać, jak ten projekt prowadzi trójkę dzieci do utraty drona, którego ojciec Maxa (Will Forte) używa do pracy. Ale gdy zakazano mu dotykać niesamowitej zabawki, Max jest teraz głęboko w substancji. Dobrzy chłopcy nie mieliby problemu z nazywaniem. Dodaj jeszcze kilka urządzeń, a teraz dron jest zakładnikiem dwóch nastoletnich dziewcząt, które mieszkają w pobliżu (Molly Gordon i Midori Francis), a chłopcy mają jedną ze swoich torebek, która zawiera mnóstwo MDMA. Następuje bitwa.

Zawsze będzie publiczność, która pojawi się w oczach małych chłopców. Ale te postacie stają się bardziej ujmujące, gdy źle rozumieją terminologię i radzą sobie z powszechnymi problemami, takimi jak rozwód rodziców i akceptacja w szkole. Thor chce po prostu pozwolić swojemu wewnętrznemu muzyczno-teatralnemu dziecku błyszczeć i nauczyć się wkładać własne uczucia w słowa. Jest nawet żart o nich, próbujący dowiedzieć się dokładnie, co oznacza zgoda i przysięgać, że się do niej zastosują. To coś, co dowodzi, że cały film Good Boys (Grzeczni Chłopcy) jest bardziej na czasie. I prawdopodobnie staje się bardzo podobny do American Pie.

Zapowiada się naprawdę ciekawie!

Po drodze scenariusz Stupnitsky’ego i Lee Eisenberga ma trochę zabawy z niezrozumiałymi słowami i dorosłymi normami. Na przykład wiedzą o zgodzie, ale uważają, że „feministka” jest złym człowiekiem, jak „seksista” lub „rasista”. Jeśli pisarze ciężej pracowali nad tego rodzaju słownym gagiem, stałe wariacje skryptu na temat „f – k” mogą wydawać się mniej monotonne. Bardziej problematyczne jest jednak ukierunkowanie Stupnitsky’ego na jego młodą obsadę. Williams, który wygląda, jakby siedział na beczce prochu o komicznym potencjale, daje najbardziej wciągający film, ale kilka innych dzieciaków nie jest w pełni wykorzystywanych lub robi wanilię według kierunku filmu.

Są też zabawki erotyczne. Rodzice Thora mają pełną ich sypialnię, a film Grzeczni Chłopcy traktują ich jak pewną siłę śmiechu. Ta „lalka CPR” Thor myśli, że pomoże Maxowi się pocałować? Dość zabawne, a może doświadczenie Maxa, kiedy wkłada usta do rzeczy, nie sprawi, że będziesz chciał zadzwonić do służb ochrony dziecka. Ale po tym, jak film trafi do tego lepkiego kawałka kilka razy za dużo, możesz po prostu nie śmiać się zniesmaczony, gdy 12-letnia dziewczynka ma na sobie sznurek zużytych kulek analnych.

Grzeczni chłopcy
Oryginalny tytuł Good Boys
Ranking IMDb 6.1 300 głosów
Udostępniono78

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru
Przepraszam, że przeszkadzam
Kłamstewko
7 uczuć
Zjazd (Downhill) 2020
Taxi 5
Aniołki Charliego 2019
Planeta Singli 3
Toy Story 4
Wilk z Wall Street
Selfie Dad
Poznajmy się jeszcze raz
×
Życzymy miłego seansu!