What's happening?

Gundala 2019 ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 250

Gundala 2019

Gundala 2019 online

Aug. 29, 2019Indonesia119 Min.TV-14
Twoja ocena: 0
7.5 2 głosy

Reżyser

Joko Anwar
Reżyser

Obsada

Abimana Aryasatya isSancaka/Gundala
Sancaka/Gundala
Muzakki Ramdhan isYoung Sancaka
Young Sancaka
Tara Basro isWulan/Merpati
Wulan/Merpati
Fariz Fajar isYoung Awang
Young Awang
Rio Dewanto isSancaka's Father
Sancaka's Father
Marissa Anita isKurniati Dewi/Sancaka's Mother
Kurniati Dewi/Sancaka's Mother
Ario Bayu isGhani Zulham/Ghazul
Ghani Zulham/Ghazul
Lukman Sardi isRidwan Bahri
Ridwan Bahri

Bardzo ciekawa produkcja

Cały film opowiada historię Sancaki, który mieszkał na ulicach, odkąd jego rodzice go opuścili. Żyje ciężkim życiem, Sancaka musi przetrwać. Kiedy kraj szaleje, musi zdecydować czy bronić siebie lub walczyć i pomagać bezbronnym. Czy bohaterowi się to powiedzie? Warto obejrzeć indonezyjskiego bohatera, który trochę przypomina mi Batmana. Tego zaś zobaczymy we wspaniałym filmie Joker.

Istnieje kilka różnic między komiksową i filmową wersją Gundali. Tak samo jak różnice pomiędzy komiksowym Batman: Hush, a filmem. Jeśli komiks Hasmi Gundala Putra Petir wydany w 1969 roku mówi o Gundali jako inżynierze o imieniu Sancaka, w filmie postać Sancaki grana przez Abimana Aryasatyę nie jest inżynierem. Sancaka jest oficerem bezpieczeństwa w miejscu uderzonym piorunem. Reszta się zgadza.

Gdzie oglądać cały film Gundala 2019 online?

W pewnym sensie produkcja tego scenariusza może odpowiadać oczekiwaniom, które pojawiły się, zanim bohater wkroczył do studia. Wyświetlanych jest wiele krwawych i brutalnych momentów. W efekcie tego widzowie byli w szoku i bardzo spodobał im się ten film. Było to widać po wspaniałej owacji.

Ponadto sposób, w jaki Sancaka zyskał moc błyskawicy, stał się inną historią w komiksach. W komiksach Sancaka zupełnie inaczej zdobywa moc, ponieważ jest zdenerwowany. Więc kończy się uderzeniem pioruna, podczas gdy w filmie Sancaka zyskuje moc z przypadkowego deszczu, ponieważ tak naprawdę boi się burzy. Trzeba przyznać, że wielki szum Gundali jest zarówno osiągnięciem, jak i wyzwaniem. Osiągnięcie, że indonezyjskie kino może również zrobić wspaniały film o superbohaterach. Wyzwanie dotyczy standaryzacji. Teraz każdy kolejny film będzie porównywany z sukcesem tego.

Koniecznie obejrzyjcie film z napisami, bo lektor zagłusza orientalny klimat

Jeśli chodzi o historię, Joko Anwar jako reżyser i scenarzysta zdołali sprawić, by film przeniósł się na duży ekran. Czy zatem historia jest taka sama jak w komiksie? Jest bystry, Joko nie wyrównuje się, ale uzupełnia i łączy historię Sancaki z łatwą do zaakceptowania fabułą. Niespodziewanie strach Sancaki przed piorunem, gdy padał deszcz, dał mu siłę do walki z niesprawiedliwością. Jednak później doświadczył wewnętrznego zamieszania swoją siłą. Musi zdecydować, czy pozostać przy życiu, aby się bronić, czy wstać i zostać ich uciskanym bohaterem. Jest to dylemat każdego bohatera. Szczerze to życzę produkcji indonezyjskiej jak najlepszych osiągnięć i jak najlepszych filmów

Gundala 2019
Oryginalny tytuł Gundala
Ranking IMDb 6.5 3,120 głosów
Ranking TMDb 8.2 3 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Gundala 2019 online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Gundala 2019 online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Gundala 2019 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Gundala 2019 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono4