Gundala 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Gundala 2019

Gundala 2019

119 Min.PG
Twoja ocena: 0
7.5 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Bardzo ciekawa produkcja

Cały film opowiada historię Sancaki, który mieszkał na ulicach, odkąd jego rodzice go opuścili. Żyje ciężkim życiem, Sancaka musi przetrwać. Kiedy kraj szaleje, musi zdecydować czy bronić siebie lub walczyć i pomagać bezbronnym. Czy bohaterowi się to powiedzie? Warto obejrzeć indonezyjskiego bohatera, który trochę przypomina mi Batmana. Tego zaś zobaczymy we wspaniałym filmie Joker.

Istnieje kilka różnic między komiksową i filmową wersją Gundali. Tak samo jak różnice pomiędzy komiksowym Batman: Hush, a filmem. Jeśli komiks Hasmi Gundala Putra Petir wydany w 1969 roku mówi o Gundali jako inżynierze o imieniu Sancaka, w filmie postać Sancaki grana przez Abimana Aryasatyę nie jest inżynierem. Sancaka jest oficerem bezpieczeństwa w miejscu uderzonym piorunem. Reszta się zgadza.

Gdzie oglądać cały film Gundala 2019 online?

W pewnym sensie produkcja tego scenariusza może odpowiadać oczekiwaniom, które pojawiły się, zanim bohater wkroczył do studia. Wyświetlanych jest wiele krwawych i brutalnych momentów. W efekcie tego widzowie byli w szoku i bardzo spodobał im się ten film. Było to widać po wspaniałej owacji.

Ponadto sposób, w jaki Sancaka zyskał moc błyskawicy, stał się inną historią w komiksach. W komiksach Sancaka zupełnie inaczej zdobywa moc, ponieważ jest zdenerwowany. Więc kończy się uderzeniem pioruna, podczas gdy w filmie Sancaka zyskuje moc z przypadkowego deszczu, ponieważ tak naprawdę boi się burzy. Trzeba przyznać, że wielki szum Gundali jest zarówno osiągnięciem, jak i wyzwaniem. Osiągnięcie, że indonezyjskie kino może również zrobić wspaniały film o superbohaterach. Wyzwanie dotyczy standaryzacji. Teraz każdy kolejny film będzie porównywany z sukcesem tego.

Koniecznie obejrzyjcie film z napisami, bo lektor zagłusza orientalny klimat

Jeśli chodzi o historię, Joko Anwar jako reżyser i scenarzysta zdołali sprawić, by film przeniósł się na duży ekran. Czy zatem historia jest taka sama jak w komiksie? Jest bystry, Joko nie wyrównuje się, ale uzupełnia i łączy historię Sancaki z łatwą do zaakceptowania fabułą. Niespodziewanie strach Sancaki przed piorunem, gdy padał deszcz, dał mu siłę do walki z niesprawiedliwością. Jednak później doświadczył wewnętrznego zamieszania swoją siłą. Musi zdecydować, czy pozostać przy życiu, aby się bronić, czy wstać i zostać ich uciskanym bohaterem. Jest to dylemat każdego bohatera. Szczerze to życzę produkcji indonezyjskiej jak najlepszych osiągnięć i jak najlepszych filmów

Gundala 2019
Oryginalny tytuł Gundala
Ranking IMDb 7.8 709 głosów
Ranking TMDb 8.2 3 głosów

Reżyser

Joko Anwar
Reżyser

Obsada

Abimana Aryasatya isSancaka/Gundala
Sancaka/Gundala
Muzakki Ramdhan isYoung Sancaka
Young Sancaka
Tara Basro isWulan/Merpati
Wulan/Merpati
Fariz Fajar isYoung Awang
Young Awang
Rio Dewanto isSancaka's Father
Sancaka's Father
Marissa Anita isKurniati Dewi/Sancaka's Mother
Kurniati Dewi/Sancaka's Mother
Ario Bayu isGhani Zulham/Ghazul
Ghani Zulham/Ghazul
Lukman Sardi isRidwan Bahri
Ridwan Bahri
Udostępniono4

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Czarna Pantera
Raport 2019
Gwiezdne Wojny: Część VI – Powrót Jedi
Rambo: Ostatnia krew
Bumblebee
Survive the Night 2020
Cisza 2019
Skok stulecia
Szybcy i Wściekli 7
Wołyń
Legion Samobójców: Piekielna Misja
Przedszkolanka 2018