Guns Akimbo - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Guns Akimbo

Guns Akimbo

95 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Guns Akimbo online?

Film Guns Akimbo to czarna komedia science fiction. Daniel Radcliffe występuje w roli Milesa. Bohater został porwany i zmuszony do uczestnictwa w internetowym klubie walki Skizm. Akcja rozgrywa się w niezbyt odległej przyszłości, w której zarówno gliniarze, jak i internauci są zabezpieczeni przed trollingiem online. Opiera się głównie na przemocy fizycznej i psychicznej. Miles grany przez Radcliffa to stereotypowy kujon XXI wieku. Żyje samotnie w mieszkaniu wypełnionym figurkami superbohaterów.Ciągle utrzymuje kontakt ze swoją byłą dziewczyną o imieniu Nova. Jednak wolę tego aktora zdecydowanie w roli Harrego Pottera. W każdym filmie już chyba zawsze będzie kojarzył mi się z czarodziejem z błyskawicą na czole. I jestem pewny, że nie tylko mi.

To było świetne fantasy, a nie tak jak duński film Zaklinaczka. Ale teraz wróćmy do filmu Guns Akimbo. Miles jest zastraszany przez szefa bractwa. Pracuje dla firmy specjalizującej się w tandetnych grach wideo dla dzieci. Jego głównym źródłem emocji jest oglądanie słynnego „Skizm”. To co dzieje się w tym programie przechodzi ludzie pojęcie. Rozrywka w sieci rozwija się zupełnie nie w te stronę, którą powinna. Tak właśnie kończy się uzależnienie od Internetu i całego tego zgiełku. W filmie W lesie dziś nie zaśnie nikt też widać to uzależnienie od smartfonów i internetu.

Harry Potter powraca ale nie w tej roli co trzeba

Mistrzem Skizm jest Nix (Samara Weaving). To trochę taki typ Harley Quinn. To bohaterka, która odegrała główną rolę w zrekompensowaniu licznych ofiar śmiertelnych, które doprowadzają policję do szaleństwa, aby powstrzymać tę publiczną rozlew krwi. Wszystko to ma być komentarzem do wzrostu zjawiska odczłowieczania w erze Internetu, ale oczywiście problem polega na tym, że film Guns Akimbo jest dokładnie tym, co pokazuje. Musimy jak najszybciej zareagować i rozwiązać problem. Każde następne pokolenie może przyczynić się właśnie do tego typu rozrywek. Reżyser Jason Lei Howden sprawia, że to fantasy o mocy staje się w naszej wyobraźni bardzo realne. Na szczęście cały film jest w większości znośny dzięki niektórym scenom akcji, które są wystarczająco żywe. Na obsadę też nie ma co narzekać. Jeśli więc lubisz filmy science fiction to istnieje spora szansa, że ​​spodoba ci się ten humor i obfita przemoc.

cały film guns akimbo online cda zalukaj

Guns Akimbo
Guns Akimbo
Oryginalny tytuł Guns Akimbo
Ranking IMDb 7.5 1,788 głosów
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Na bank się uda
The Silencing 2020
Nietykalni
Grinch 2018
Zombieland 2: kulki w łeb
Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów
Mary Poppins powraca
The Courier 2019
Naprzód 2020
Szybcy i Wściekli: Tokio Drift
Sokół z masłem orzechowym
Deadpool
×
Życzymy miłego seansu!