Guns Akimbo - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Guns Akimbo

Guns Akimbo

95 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Guns Akimbo online?

Film Guns Akimbo to czarna komedia science fiction. Daniel Radcliffe występuje w roli Milesa. Bohater został porwany i zmuszony do uczestnictwa w internetowym klubie walki Skizm. Akcja rozgrywa się w niezbyt odległej przyszłości, w której zarówno gliniarze, jak i internauci są zabezpieczeni przed trollingiem online. Opiera się głównie na przemocy fizycznej i psychicznej. Miles grany przez Radcliffa to stereotypowy kujon XXI wieku. Żyje samotnie w mieszkaniu wypełnionym figurkami superbohaterów.Ciągle utrzymuje kontakt ze swoją byłą dziewczyną o imieniu Nova. Jednak wolę tego aktora zdecydowanie w roli Harrego Pottera. W każdym filmie już chyba zawsze będzie kojarzył mi się z czarodziejem z błyskawicą na czole. I jestem pewny, że nie tylko mi.

To było świetne fantasy, a nie tak jak duński film Zaklinaczka. Ale teraz wróćmy do filmu Guns Akimbo. Miles jest zastraszany przez szefa bractwa. Pracuje dla firmy specjalizującej się w tandetnych grach wideo dla dzieci. Jego głównym źródłem emocji jest oglądanie słynnego „Skizm”. To co dzieje się w tym programie przechodzi ludzie pojęcie. Rozrywka w sieci rozwija się zupełnie nie w te stronę, którą powinna. Tak właśnie kończy się uzależnienie od Internetu i całego tego zgiełku. W filmie W lesie dziś nie zaśnie nikt też widać to uzależnienie od smartfonów i internetu.

Harry Potter powraca ale nie w tej roli co trzeba

Mistrzem Skizm jest Nix (Samara Weaving). To trochę taki typ Harley Quinn. To bohaterka, która odegrała główną rolę w zrekompensowaniu licznych ofiar śmiertelnych, które doprowadzają policję do szaleństwa, aby powstrzymać tę publiczną rozlew krwi. Wszystko to ma być komentarzem do wzrostu zjawiska odczłowieczania w erze Internetu, ale oczywiście problem polega na tym, że film Guns Akimbo jest dokładnie tym, co pokazuje. Musimy jak najszybciej zareagować i rozwiązać problem. Każde następne pokolenie może przyczynić się właśnie do tego typu rozrywek. Reżyser Jason Lei Howden sprawia, że to fantasy o mocy staje się w naszej wyobraźni bardzo realne. Na szczęście cały film jest w większości znośny dzięki niektórym scenom akcji, które są wystarczająco żywe. Na obsadę też nie ma co narzekać. Jeśli więc lubisz filmy science fiction to istnieje spora szansa, że ​​spodoba ci się ten humor i obfita przemoc.

cały film guns akimbo online cda zalukaj

Guns Akimbo
Guns Akimbo
Oryginalny tytuł Guns Akimbo
Ranking IMDb 7.5 1,788 głosów
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Szybcy i śnieżni
Pralnia 2019
Avengers: Koniec gry
Bajecznie bogaci Azjaci
The Meg 2018
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
Zombieland 2: kulki w łeb
Dora i Miasto Złota
Sługi wojny
Untogether 2019
Szybcy i Wściekli 7
Pitbull. Nowe porządki