Gwiazdka (Stargirl) 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Gwiazdka (Stargirl) 2020

Gwiazdka (Stargirl) 2020

Mar. 10, 2020USA103 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos
what going on?

Opis

Gdzie oglądać Gwiazdka (Stargirl) 2020 online?

W ostatnich latach intensywnie rozwija się era gatunku dla młodzieży. Często w takich filmach widzimy romantyczne i dramatyczne momenty. Na szczęście tak nie jest w przypadku filmu Gwiazdka (Stargirl) w reżyserii Julii Hart. Zaadaptowana przez Hart, Kristin Hahn i Jordana Horowitza z powieści Jerry’ego Spinellego o tym samym tytule. To opowieść o dwóch nastolatkach zakochanych i walczących o znalezienie równowagi. Przeciwieństwo ich tożsamości może okazać się trudne do oglądania dla cyników lub osób o niskiej tolerancji. Dlatego nie polecam tego filmu takim osobom, bo nie będzie to dla nich przyjemne. To trochę jak z niektórymi obrzydliwymi scenami w serialu Ujarani online. Też ciężko jest je oglądać.

Film oparty jak już wyżej wspomnieliśmy na powieści Jerry’ego Spinelliego z 2000 roku o tym samym tytule. To najnowszy film Disneya na ich platformie VOD. Gwiazdka (Stargirl) 2020 cierpi z powodu prób dostosowania swojej przestarzałej fabuły do ​​2020 roku. Reżyserka Julia Hart i scenarzyści rozpoznali te aspekty życia nastolatków z wczesnych lat i starają się pogodzić 20-letnią różnicę. Gdyby nakręcili film w 2000 roku to zupełnie inaczej odebrała by go widownia. Ale ponieważ film jest fabułą z 2000 roku 20 lat później, historia wydaje się powierzchowna i nieaktualna. W takich przypadkach wolę nawet obejrzeć kiepski horror, typu The Hunt 2020. Fabuła o byciu wiernym sobie jest nadal aktualna, ale Stargirl zajmuje się nią na poziomie powierzchni, nigdy tak naprawdę nie wykraczając poza nieco dziwaczną estetykę głównego bohatera. Jednak film może trafi w grono swoich odbiorców.

Kolejny film, który trafił na platformę Disney+

Szesnastoletni Leo Borlock (Graham Verchere) zdaje sobie sprawę, że okropnie cierpi. Od śmierci ojca i traumatycznego incydentu zastraszania czuł, że kluczem do przetrwania okresu dojrzewania jest dopasowanie się do społeczeństwa. Oznacza to, że nie można się wyróżniać, pokazując swoje prawdziwe ja. Czyli osobę, która uwielbia dinozaury, sport i ryk silnika samochodów. Uwielbia wręcz motoryzację, a szczególnie stare klasyki. Zamiast tego trzyma głowę nisko, dostaje przyzwoite stopnie i stara się nie wychylać. Bohater mieszka w małym miasteczku Mica w Arizonie. Widzimy tutaj wiele problemów nastolatków. Jednak brakuje mi czegoś w tym filmie.

Jedną z najlepszych rzeczy w tej adaptacji jest gra aktorska. Scentralizowany konflikt narracji nie polega wyłącznie na nieuchronnej utracie nowo odkrytej popularności Stargirl. Jestem pewien, że wiele osób z nudy obejrzy film Gwiazdka (Stargirl) na Disney+. Niektórzy pewnie będą żałować tej decyzji. Mnie w tym filmie tak naprawdę zaciekawiła obecność aktora Giancarlo Esposito, który idealnie zagrał swoje role w serialach takich jak Breaking Bad, czy Better Call Saul.

Gwiazdka (Stargirl) 2020
Gwiazdka (Stargirl) 2020
Gwiazdka (Stargirl) 2020
Gwiazdka (Stargirl) 2020
Gwiazdka (Stargirl) 2020
Gwiazdka (Stargirl) 2020
Oryginalny tytuł Stargirl
Ranking IMDb 6.2 3,033 głosów
Ranking TMDb 7.9 39 głosów

Reżyser

Julia Hart
Reżyser

Obsada

Grace VanderWaal isSusan
Susan "Stargirl" Caraway
Graham Verchere isLeo Borlock
Leo Borlock
Giancarlo Esposito isArchie Brubaker
Archie Brubaker
Karan Brar isKevin Singh
Kevin Singh
Collin Blackford isBenny Burrito
Benny Burrito
Artemis House isMallory Franklin
Mallory Franklin
Udostępniono3

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Głupie, młode serce
Praziomek 2019
Emma 2020
Kłamstewko
Rocketman
Nieoszlifowane diamenty
Bohemian Rhapsody
The Lodge 2019
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
Mroczne wody
Tolkien
Legiony 2019
×
Życzymy miłego seansu!