What's happening?

Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 326

ONLINE HD 10655 Wyświetleń Report Error

  Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów

  Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów online

  Saga jest kompletna.May. 17, 2005USA140 Min.PG-13
  Twoja ocena: 10
  8.3 26 głosów

  Reżyser

  George Lucas
  Reżyser

  Obsada

  Hayden Christensen isAnakin Skywalker / Darth Vader
  Anakin Skywalker / Darth Vader
  Ewan McGregor isObi-Wan Kenobi
  Obi-Wan Kenobi
  Natalie Portman isPadmé Amidala
  Padmé Amidala
  Ian McDiarmid isChancellor Palpatine / Darth Sidious
  Chancellor Palpatine / Darth Sidious
  Jimmy Smits isSenator Bail Organa
  Senator Bail Organa
  Frank Oz isYoda (voice)
  Yoda (voice)
  Christopher Lee isCount Dooku
  Count Dooku
  Keisha Castle-Hughes isQueen of Naboo
  Queen of Naboo

  Gdzie oglądać cały film Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów online?

  George Lucas jest teraz nie tyle reżyserem, co dyrektorem naczelnym odpowiedzialnym za niezwykle dochodowe imperium franczyzowe. To imperium, w którym nie ma możliwości kontrataku. A w granicach tego imperium Lucas jest tak potężny, że żaden z jego pracowników nie ośmiela się powiedzieć mu prawdy. Większość twierdzi, że bez sensu jest robienie innych tytułów, takich jak np. Zemsta Sithów. Ja jestem odmiennego zdania. Cieszy mnie bardzo, że pokazują losy jak Anakin przechodzi na ciemną stronę mocy. Następna część to już klasyk, czyli Gwiezdne Wojny: Część 4 – Nowa Nadzieja. Film, który miał premierę w 1977 roku. 

  Zemsta Sithów ponosi o wiele poważniejszą odpowiedzialność niż inne prequele. Fani zgodnie potwierdzają, że Lucas zmienić wszystko, co mu się podoba, ale jeśli spieprzy narodziny Vadera, to saga Gwiezdnych Wojen już nigdy nie będzie taka sama. Dlatego na tej kwestii musiał skupić się najbardziej. I tak właśnie zrobił, ponieważ ta przemiana bardzo mi się podobała. Anakin od dawna przejawiał w sobie duży buntu, a śmierć ukochanej tylko dokończyła transformację. Szczerze byłem zły, że Anakin przechodzi na ciemną stronę mocy. Bardzo podobał mi się jako Jedi, szczególnie w filmie Atak Klonów.

  cały film gwiezdne wojny zemsta sithów online cda zalukaj

  Czy Zemsta Sithów będzie okrutna?

  Jaka pierwsza myśl się Wam pojawia w głowie, gdy usłyszycie nazwę Darth Vader? Już sama nazwa najbardziej kultowego złoczyńcy w pokoleniu przypomina jego złowieszczy oddech i jego niepowtarzalny głos. Ale w jaki sposób Darth Vader stał się właśnie tym złym? Odpowiedzią na to pytanie jest właśnie film Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów. Dwadzieścia osiem lat temu George Lucas zaczął przenosić nas do odległej galaktyki. Teraz podróż jest zakończona. Ostatni rozdział tragicznej transformacji Anakina Skywalkera w Dartha Vadera rozpoczyna się, gdy on i Obi-Wan Kenobi ratują porwanego przywódcę Republiki. Ale odzyskanie kanclerza Palpatine ze szponów przywódców separatystów, generała Grievousa i hrabiego Dooku (Christopher Lee), ostatecznie udowodni zgubę Republiki i upadek młodego Skywalkera.

  Gdy Republika rozpoczyna swoją ostateczną ofensywę przeciwko Separatystom, narasta napięcie między coraz bardziej władczym kanclerzem Palpatine i radą Jedi, która słusznie mu nie ufa. Lojalność Anakina jest tak duża, że Palpatine (Ian McDiarmid) mianuje go swoim przedstawicielem w radzie Jedi. Rada natomiast odpowiada prosząc Anakina o szpiegowanie kanclerza. Przywódcy Jedi desperacko potrzebują oczu i uszu Skywalkera, ale odmawiają mu pożądanego tytułu Mistrza Jedi. Tym samym podsicili tlącą się iskrę urazy w sercu Anakina, którą Palpatine manipuluje i wykorzystuje. To właśnie takie wydarzenia przyczyniły się do jego przemiany w Dartha Vadera.

  Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów
  Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów
  Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów
  Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów
  Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów
  Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów
  Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów
  Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów
  Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów
  Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów
  Oryginalny tytuł Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
  Ranking IMDb 7.5 694,476 głosów
  Ranking TMDb 7.3 8,373 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów online na duży plus.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów online wymiata!

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono14